smolito
Dołączył/a: październik 2017
Gdansk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
super grają chłopaki
15
Wolałbym zobaczyć Mine za Pique
2
Metropolia jest czynna w te dni
0
Stawiam na eibar
0
Chce do tego kiedys wrócić więc skomentuje
0
Szkoda gadać Szpakowski takie głupoty pieprzy
0
Ale nerwowo teraz:((
0
Dembouz w ofensywie dzisiaj mi się nie podoba bardzo, ale w obronie szapo ba
0
Co zrobił??????
0
Tak, więcej goli na wyjeździe
1
dostaniesz się, zaufaj mi!
1
Podchodzisz prosisz o bilet, płacisz i cieszysz się genialną atmosferą:D
0
Skomentuje zeby nie zgubić
7
Coutinho pięknie nam kwitnie❤
0
Geniusz
1
Spóźnione sto lat!
0
Wynik to jedyne co im wychodzi
0
Życzyłbym sobie jeszcze dzisiaj hat-trick'a Messiego i gola Dembele
4
Mam wrażenie, że Barca B wygląda starzej niż pierwsza drużyna:D
1
szkoda gadać:(((
28
żal mi chłopaka:(
1
Życzylbym sobie stephen'a curry'ego ale to niestety tylko marzenia
26
Jak dla mnie ter stegen jeżeli nie kontuzja to już ma 100% pierwszy skład na MŚ
1
nienawidzę takiego zachowania, to psuje pięknk piłki
1
Coś pięknego
0
Ale za...ał
4
Mam wrazenie ze większość z was, z góry uważa każde zagranie gomesa na minus. Według mnie dzisiaj bardzo solidny występ
0
Siiiiiiiiiiiiiiiiiii❤
0
ale to cholernie boli
0
Mysle ze to moze byc bardzo dobre posunięcie