0

super grają chłopaki

15

Wolałbym zobaczyć Mine za Pique

2

Metropolia jest czynna w te dni

0

Stawiam na eibar

0

Chce do tego kiedys wrócić więc skomentuje

0

Szkoda gadać Szpakowski takie głupoty pieprzy

0

Ale nerwowo teraz:((

0

Dembouz w ofensywie dzisiaj mi się nie podoba bardzo, ale w obronie szapo ba

0

Co zrobił??????

0

Tak, więcej goli na wyjeździe

1

dostaniesz się, zaufaj mi!

1

Podchodzisz prosisz o bilet, płacisz i cieszysz się genialną atmosferą:D

0

Skomentuje zeby nie zgubić

7

Coutinho pięknie nam kwitnie❤

0

Geniusz

1

Spóźnione sto lat!

0

Wynik to jedyne co im wychodzi

0

Życzyłbym sobie jeszcze dzisiaj hat-trick'a Messiego i gola Dembele

4

Mam wrażenie, że Barca B wygląda starzej niż pierwsza drużyna:D

1

szkoda gadać:(((

28

żal mi chłopaka:(

1

Życzylbym sobie stephen'a curry'ego ale to niestety tylko marzenia

26

Jak dla mnie ter stegen jeżeli nie kontuzja to już ma 100% pierwszy skład na MŚ

1

nienawidzę takiego zachowania, to psuje pięknk piłki

1

Coś pięknego

0

Ale za...ał

4

Mam wrazenie ze większość z was, z góry uważa każde zagranie gomesa na minus. Według mnie dzisiaj bardzo solidny występ

0

Siiiiiiiiiiiiiiiiiii❤

0

ale to cholernie boli

0

Mysle ze to moze byc bardzo dobre posunięcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?