Mam rezerwację na 5-10 osób w KRAKOWIE w SportsClubie na ul. Sławkowskiej 11 i szukam chętnych. W lokalu jest rzutnik, ekran średniej wielkości, na sali będą rozkładane stoliki, więc prawdopodobnie oglądamy na siedząco. Potwierdzać chęć udziału, można dzwonić do mnie na 501-318-542. Zbieram chętnych przez 2-3 godziny, później dzwonię z potwierdzeniem rezerwacji albo rezygnuję.
Co do innych popularnych lokali w Krakowie, to nie prowadzą rezerwacji. W EFC na ul. Mikołajskiej jest rzutnik i spory ekran, trzeba wejść z ulicy przynajmniej 3 godziny przed meczem, żeby zająć dobrą miejscówkę. Można się tam wybrać, ale trzeba być wcześnie, przynajmniej o 19.
Klub Piłkarski Poker również na ul. Mikołajskiej także nie prowadzi rezerwacji. Jest kilka loż z telewizorami, a na 22 będzie otwarty ogródek - ma być ogrzewany - i tam jeden telewizor i sporo stolików. Także trzeba się pojawić wcześniej.
Sports Pub na ul. Wileńskiej nie prowadzi już rezerwacji, ale będą ściągać stół bilardowy i przy wczesnym pojawieniu się jest szansa na wejście i dobre miejsca. Rzutnik, bardzo duży ekran.
Ten mecz jest bez sensu, United mieli 15 dni więcej treningów, przecież te drużyny są kompletnie różnym etapie przygotowań. I to widać na boisku. Cieszy, że mimo ewidentnych fizycznych niedomagań naszych, nadal potrafimy zdominować grę.
Gramy bez Xaviego, Messiego, Puyola, Pique, Alvesa, Sancheza, Mascherano, a oni wystawili wszystkie główne armaty: Young, Rooney, Nani.
Generalnie bardzo nie podobają mi się tegoroczne przygotowania. Są dużo gorzej zorganizowane niż tour Madrytu: za mało przerw między meczami. Grani w Audi Cup bez dnia przerwy to skandal. Pojechanie do Splitu po zaledwie 2 czy 3 dniach treningu, to również skandal.
Facet ma 24 lata, do tej pory się nie pokazał, więc nic już wielkiego z niego nie będzie. Ale jak szybko ustawimy mecz, to niech zagra te kilkanaście/kilkadziesiąt minut. Będzie co miał opowiadać wnukom.
Komentarze
0
Mam rezerwację na 5-10 osób w KRAKOWIE w SportsClubie na ul. Sławkowskiej 11 i szukam chętnych. W lokalu jest rzutnik, ekran średniej wielkości, na sali będą rozkładane stoliki, więc prawdopodobnie oglądamy na siedząco. Potwierdzać chęć udziału, można dzwonić do mnie na 501-318-542. Zbieram chętnych przez 2-3 godziny, później dzwonię z potwierdzeniem rezerwacji albo rezygnuję.
Co do innych popularnych lokali w Krakowie, to nie prowadzą rezerwacji. W EFC na ul. Mikołajskiej jest rzutnik i spory ekran, trzeba wejść z ulicy przynajmniej 3 godziny przed meczem, żeby zająć dobrą miejscówkę. Można się tam wybrać, ale trzeba być wcześnie, przynajmniej o 19.
Klub Piłkarski Poker również na ul. Mikołajskiej także nie prowadzi rezerwacji. Jest kilka loż z telewizorami, a na 22 będzie otwarty ogródek - ma być ogrzewany - i tam jeden telewizor i sporo stolików. Także trzeba się pojawić wcześniej.
Sports Pub na ul. Wileńskiej nie prowadzi już rezerwacji, ale będą ściągać stół bilardowy i przy wczesnym pojawieniu się jest szansa na wejście i dobre miejsca. Rzutnik, bardzo duży ekran.
Chętni zgłaszać się!
0
Z taką grą, to spokojnie Real zakończy zmagania w lidze na SB.
0
Ładnie nasi jadą z mierdami!
0
Poproszę o link do twoich artykułów.
Z góry dzięki i pozdrawiam.
0
Ten mecz jest bez sensu, United mieli 15 dni więcej treningów, przecież te drużyny są kompletnie różnym etapie przygotowań. I to widać na boisku. Cieszy, że mimo ewidentnych fizycznych niedomagań naszych, nadal potrafimy zdominować grę.
Gramy bez Xaviego, Messiego, Puyola, Pique, Alvesa, Sancheza, Mascherano, a oni wystawili wszystkie główne armaty: Young, Rooney, Nani.
Generalnie bardzo nie podobają mi się tegoroczne przygotowania. Są dużo gorzej zorganizowane niż tour Madrytu: za mało przerw między meczami. Grani w Audi Cup bez dnia przerwy to skandal. Pojechanie do Splitu po zaledwie 2 czy 3 dniach treningu, to również skandal.
0
Facet ma 24 lata, do tej pory się nie pokazał, więc nic już wielkiego z niego nie będzie. Ale jak szybko ustawimy mecz, to niech zagra te kilkanaście/kilkadziesiąt minut. Będzie co miał opowiadać wnukom.
0
Dobry zmiennik na skrzydła.
0
Za dużo tych premii.
0
Alves był warty każdego eurocenta jakiego na niego wydaliśmy. Czy on w ogóle miał jakiś słaby mecz? XD
0
Z całym szacunkiem dla Rooneya, ale on jest po prostu za słaby na Barcelonę.