soarq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam rezerwację na 5-10 osób w KRAKOWIE w SportsClubie na ul. Sławkowskiej 11 i szukam chętnych. W lokalu jest rzutnik, ekran średniej wielkości, na sali będą rozkładane stoliki, więc prawdopodobnie oglądamy na siedząco. Potwierdzać chęć udziału, można dzwonić do mnie na 501-318-542. Zbieram chętnych przez 2-3 godziny, później dzwonię z potwierdzeniem rezerwacji albo rezygnuję.
Co do innych popularnych lokali w Krakowie, to nie prowadzą rezerwacji. W EFC na ul. Mikołajskiej jest rzutnik i spory ekran, trzeba wejść z ulicy przynajmniej 3 godziny przed meczem, żeby zająć dobrą miejscówkę. Można się tam wybrać, ale trzeba być wcześnie, przynajmniej o 19.
Klub Piłkarski Poker również na ul. Mikołajskiej także nie prowadzi rezerwacji. Jest kilka loż z telewizorami, a na 22 będzie otwarty ogródek - ma być ogrzewany - i tam jeden telewizor i sporo stolików. Także trzeba się pojawić wcześniej.
Sports Pub na ul. Wileńskiej nie prowadzi już rezerwacji, ale będą ściągać stół bilardowy i przy wczesnym pojawieniu się jest szansa na wejście i dobre miejsca. Rzutnik, bardzo duży ekran.
Chętni zgłaszać się!
0
Z taką grą, to spokojnie Real zakończy zmagania w lidze na SB.
0
Ładnie nasi jadą z mierdami!
0
Poproszę o link do twoich artykułów.
Z góry dzięki i pozdrawiam.
0
Ten mecz jest bez sensu, United mieli 15 dni więcej treningów, przecież te drużyny są kompletnie różnym etapie przygotowań. I to widać na boisku. Cieszy, że mimo ewidentnych fizycznych niedomagań naszych, nadal potrafimy zdominować grę.
Gramy bez Xaviego, Messiego, Puyola, Pique, Alvesa, Sancheza, Mascherano, a oni wystawili wszystkie główne armaty: Young, Rooney, Nani.
Generalnie bardzo nie podobają mi się tegoroczne przygotowania. Są dużo gorzej zorganizowane niż tour Madrytu: za mało przerw między meczami. Grani w Audi Cup bez dnia przerwy to skandal. Pojechanie do Splitu po zaledwie 2 czy 3 dniach treningu, to również skandal.
0
Busquets to najlepsza rzecz jaka mogła nam się wydarzyć. Wiadomo, że drużyny buduje się od tyłu. Galacticos grali świetnie, póki mieli za plecami Makelele. Ten facet zapewni nam spokój i bardzo wysoki poziom z tyłu przez dekadę. Coś wspaniałego.
0
A co nas interesuje, że Perez daje 60 mln? Z niewolnika nie ma pracownika. Chyba, Arsenal ma na tyle honoru, żeby spełnić marzenie chłopaka, który przez 7 czy 8 lat oddawał dla nich serce i zaakceptuje naszą ofertę, nawet jeżeli będzie niższa o 15-20 baniek.
0
Nie orzekłbym tak jednoznacznie, że HEM było lepsze od MVP. Villa i Pedro więcej pracują w defensywie, gdyby nie kontuzja Pedro i spadek formy Villi, rekord zostałby pobity. A przecież dla Davida to pierwszy sezon, w drugim powinno być jeszcze lepiej. To w drugim sezonie Henry dopiero się spisał tak jak tego oczekiwaliśmy. Do tego obecny Messi jest lepszy od tego sprzed dwóch lat.
0
Villa i Pedro strzelili po 20 kilka bramek. To zdecydowanie nie jest mało z uwagi na rolę jaką pełni Messi. A gdyby nie ta obsuwa formy, załadowaliby piłkę do siatki prawie 30 razy.
Czego chcieć więcej? Chyba jedynie, żeby nie powtórzył się taki nagły spadek. W końcu będą mieli normalne wakacje, także spodziewam się przynajmniej powtórzenia ich indywidualnych wyników :-)
0
Ja pierdziu, przecież ten Messi nie wytrzyma tego. Ile można? Czuję, że zapłacimy za to srogo w przyszłym sezonie.
0
Szczegółowe statystki można znaleźć na stornie UEFA Champions League.
0
No, no Rosellowi się wszystko ułożyło. Pierwszy rok i już dublet. A Ferguson powiedział, że obecna Barcelona to najlepsza ekipa przeciw jakiej kiedykolwiek grał :-)
0
Dwie sprawy: Ibrahimovic i króciutka kadra.
Mamy bardzo krótką kadrę, a co za tym statystycznie każdy musi zarabiać dobre pieniądze. Sprawdźcie sobie jak długie kadry mają MU i RM. Ibrahimovic swoje również zrobił.
0
To nie jest nasz wychowanek. Sprowadzony został, aby pomóc drużynie B w awansie do drugiej ligi, dzięki czemu młodzi ogrywać się będą wśród doświadczonych piłkarzy. Nie musimy ich nigdzie wypożyczać, bo druga liga zapewnia odpowiednio wysoki poziom. Zadanie spełnił, więc życzę mu wszystkiego najlepszego, niech strzela bramki w jakimś mocnym klubie :)
0
Dobry zmiennik nie jest zły :p Prawidłowy krok.
0
"Myślę, że nawet 3 mln nie będzie (za Nolito - dop. własny)"
Niech będzie 2,5 mln. Sprzedamy takich dwóch i prawie mamy zwrot kosztów rocznego funkcjonowania naszego systemu szkolenia tzn. pensje dla sztabu, zakwaterowanie młodzików, stypendia itd.
W Barcelonie B panują określone zasady. Piłkarze w wieku 21-26 nie mogą grać w zespole więcej niż 2-3 lata, później albo awansują do pierwszego zespołu, albo zostaną sprzedani. Jest to zmiana, którą wprowadził Guardiola w 2007 roku, kiedy rozwiązano drużynę C. Jej celem był szybki awans do trudniejszych rozgrywek (co osiągnięto najszybciej jak się dało, czyli w 2 lata), dzięki czemu nie ma potrzeby wypożyczania młodych piłkarzy. Mogą się ogrywać solidnej drugiej lidze i chłonąć dalej filozofię barcelonismo. Ci, którzy po dwóch sezonach nie znajdują wystarczającego uznania, żeby awansować do pierwszego zespołu, zostają sprzedani i robią miejsce młodszym.
0
Nolito pożegna się z Barceloną, bo jest w wieku 21-26, ma już za sobą cykl dwuletni (wprowadzony przez Guardiolę w 2007 roku w celu ciągłego przepływu starszych piłkarzy i tym samym zapewnienia miejsca w drużynie B młodszym piłkarzom) i nie prezentował się na tyle dobrze, żeby pozostał w pierwszym zespole - choćby w roli rezerwowego jak Jeffren i Bojan. Nasz system szkolenia kosztuje 5 mln funtów rocznie, musimy też na nim zarabiać i za Nolito dostaniemy solidne pieniądze.
0
Mógłby jeszcze zmajstrować kilku nowych członków rodziny.
0
"Mieliśmy UNICEF żeby przyzwyczaić nas do napisu. Teraz będziemy mieć jakiś Qatar żeby przyzwyczaić Cules do sponsoringu. A po tych 5 latach będziemy mieli tego kto da więcej, bez względu czy będzie to fundacja, Coca-Cola czy inne badziewie typu betandwin.com. A te 15 milionów można było zebrać spokojnie w inny sposób np. podnosząc składki Cules albo wymyślić coś zupełnie innego. Sandro poszedł na łatwiznę, no to mamy Katar"
Jak ja uwielbiam takich ignorantów, wylewających swoje frustracje nie mając żadnej wiedzy ekonomicznej. To nie jest pierwszy lepszy sponsor, nikt, absolutnie NIKT nie da tyle pieniędzy na świecie za reklamę na koszulkach. Dostaniemy 30+ mln/sezon, to jest jakieś 20-30% więcej niż zarabiają 2-3 najlepsze kluby na świecie, i jakieś 100% więcej niż pozostałe zespoły ze światowej czołówki. To nie jest jakaś tam umowa sponsoringowa, to jest HISTORYCZNA UMOWA. Przez wiele lat nikt czegoś takiego może nie podpisać. Rosell byłby skończonym idiotą, żeby w sytuacji w jakieś znajduje się klub (z jednej strony długi, z drugiej okoliczności - obecna Barca powszechnie uważana jest za jeden z najlepszych zespołów w historii) nie podpisał tej umowy.
Powtórzę się. Tak gigantyczne umowy podpisywana tylko w Formule 1 jakieś 4-5 lat temu, jeszcze przed kryzysem. Jesteśmy pierwszym zespołem piłkarskim na świecie tak rekordowo wycenionym.
0
Gigantyczne pieniądze, nikt na świecie nie jest w stanie wyjąć tyle kasy ze sponsoringu. Nawet w Formule 1 nie ma takich pieniędzy z tytułu sponsoringu tytularnego. Na kolana przed Sandro Rosellem! Naprawdę, jest to ogromny sukces ekonomiczny, choć zaznaczyć należy, że sukcesy za Laporty miały niezaprzeczalny wpływ na klimat, który sprzyjał zawarciu tak korzystnego dla nas dealu. Joan się trochę w moich oczach rehabilituje, na kolana przed Laportą & Rosellem! ;)
0
http://www.rojadirecta.org/goto/www.nuestracasa.netne.net/options2.html
Mecz Barcy B.
0
I co z tego, że ma czasem problemy z wrzutkami, skoro robi inne rzeczy, których na świecie żaden PO nie wykona. Ludzie, wy chyba nie rozumiecie jaką rolę w tym zespole odgrywa Alves. On jest prawym obrońcom tylko z nazwy, tak naprawdę potrafi zdublować niemal każdą pozycję z przodu, daje niewiarygodną wszechstronność i różnorodność rozegrania akcji, świetnie rozumie się z Pedro i Messim. Nikt inny nam tego nie zagwarantuje.
Został wybrany najlepszym PO w historii Barcelony. To chyba o czymś świadczy. Nie możemy go stracić!
0
Facet ma 24 lata, do tej pory się nie pokazał, więc nic już wielkiego z niego nie będzie. Ale jak szybko ustawimy mecz, to niech zagra te kilkanaście/kilkadziesiąt minut. Będzie co miał opowiadać wnukom.
0
Villa dostawał mało piłek, bo mamy znacznie mocniejszą prawą stronę. Zwłaszcza bocznego obrońcę. Nawet Iniesta bardziej niż zwykle pomykał na prawej stronie. Rzeczywiście David wydawał się nieco osamotniony.
Pedro-Villa-Messi. Dla mnie to najmocniejsze możliwe ustawienie z przodu. Rozgrywają Xavi i Iniesta. Ewentualnie: Villa-Ibra/Messi-Pedro/Messi. Jeżeli jednak ustawimy Villę na lewej stronie, to musi mieć koniecznie większe wsparcie w postaci Iniesty. W obu ustawieniach wymienność pozycji jest ogromna. Każdy z tych piłkarzy (oprócz Ibry) może zagrać na każdej pozycji w ataku. Pep ma ogromne pole manewru.
0
Niezłe rozpasanie było za Laporty, cały czas pojawiają się nowe szczegóły. Grosz do grosza... Teraz fanboye Laporty chyba zaczynają rozumieć, dlaczego jego ludzie w wyborach cieszyli się poparciem w granicach błędu statystycznego.
0
Kiedy nasi hiszpańscy MŚ wracają z wakacji?
0
Ktoś wie gdzie można dostać bramki z tych mistrzostw?
0
Ciekawe jak ktoś taki może znaleźć motywację do dalszej gry? 22 lata i już wszystko zdobył co było do zdobycia. No, jeszcze ME nie ma na koncie.
0
Eee, tam. Psychicznie nigdy nie miał problemy, ważne żeby przygotował się fizycznie, bo obciążeń miał w tym roku co nie miara. Rok temu też dostał wolną rękę i odwdzięczył się najlepszym sezonem w karierze, ufam że profesjonalizmu mu nie zabraknie również i w tym sezonie.
0
Messi zna angielski? Wie ktoś?