soarq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Padł public sport :(
0
Niestety grę na zero z tyłu zwykle psuje nam Valdes.
0
Fajnie, tylko że Chychro brakuje głównie techniki i z tego wynika wiele jego błędów. Nie wiem, czy to jest do przeskoczenia w wieku 23 lat.
0
Suarez, Robinho, Silva, Ribery - potrzebujemy kogoś z tej 4. Ewentualnie kogoś innego, ale jego nominalną pozycją musi być lewe skrzydło.
0
Ale po co on? Na skrzydło? Jako rezerwowy dla Ibry? Jeżeli to drugie i zgodzi się na takie coś to ok.
My potrzebujemy kogoś na lewe skrzydło.
0
Nie rozumiem jak można nie stawiać na Toure. On nie będzie wiecznie siedział na ławce rezerwowych, w końcu opuści zespół i będzie dramat.
0
Ban!
0
Ja też, czekamy na gol Ibry. Podawajcie linki w komentarzach.
0
A któż to na zdjęciu?
0
Ibrahimovic jak dziki. Powinien być jeden Zlatan (asysta+bramka), ale Iniesta nie trafił do pustej bramki z 2m...
0
Mam jakieś złe przeczucia co do tego meczu :/
0
Gol: http://www.d1g.com/video/show/?id=3333605
0
Mozaika: http://www.mediafire.com/?dwy5cmndmyy
0
Niestety, żaden link nie działa.
0
Oby zagrał.
0
I tak by nie zagrał w pierwszej 11. Ważne, żeby ich ograć, kiedy na placu będą Kaka, Ronaldo, Benzema i Alonso :)
0
Sam jest sobie winien. Poszedł za kasą i kiedy sam musi sobie stworzyć sytuacje niestety nie istnieje.
0
Rubin-Dynamo 0:0!!! Niebiosa są z nami.
W takim wypadku może się tak zdarzyć, że nawet 2 punkty dadzą nam awans z drugiego miejsca!
0
Henry do ataku, Bojan albo Pedro na lewą, a Iniesta do środka i gramy naszym najlepszym systemem!
0
Wolę Henrego na środku.
0
Dla wiadomości kibiców, którzy ślepo wierzą w co się mówi w telewizji.
Po pierwsze proponuję się zapoznać z metodą oznaczania wirusów grypy. Grypa typu A wcale NIE OZNACZA SŁAWNEJ ŚWIŃSKIEJ GRYPY. Większość wirusów z grupy A wcale nie jest groźniejsza od sezonowej grypy, 3-4 dni i wraca się do zdrowia.
Również oznaczenie A/H1N1 nie oznacza świńskiej grypy, ale grupę wirusów. W środowisku medycznym na świńską grypę przyjęto oznaczenie A/H1N1v, a jak w telewizji mówią o A/H1N1 to wcale nie oznacza świńskiej grypy - nie dajcie się zmanipulować mediom.
Toure i Abidal mogą będą zdrowi po tygodniu.
0
Henry na środek ataku, Keita na pozycję Iniesty, a Andres na skrzydło i dziura po Zlatanie załatana.
0
Jestem ciekawy co sobie myśli Milito po tych wszystkich sukcesach Barcelony, drużyny której mógł być ważną częścią, ale nie był.
0
Po co on nam? Trzeba było go kupić za Chygro, teraz nie ma sensu wydawać kolejnych $$.
0
Ibra niech zrobi jak chce. Ważne, żeby w Barcelonie prezentował się dobrze.
0
Z Robinho jest taki problem, że ma psychikę gimnazjalisty. Jakby nie to, to nie byłoby w ogóle nad czym się zastanawiać. Najlepszą opcją będzie najpierw wypożyczenie, ale jeżeli cena będzie rozsądna (25mln euro), to można kupić.
Chociaż i tak preferuję Suareza.
0
Mi w zupełności wystarczy liga albo LM. Jeżeli będzie liga/LM+CDR to super! A jeżeli liga+LM to w ogóle ekstaza!!! Nie mówiąc już o obronie trypletu.
0
Bojan bardzo źle nie gra, ale zupełnie nie spełnia oczekiwań w porównaniu do tego co pokazywał w niższych kategoriach wiekowych. Chyba czas się powoli zacząć godzić z tym, że nie będzie kolejnym crackiem ze szkółki Barcelony. Trudno się mówi.
0
A ludzie śmiali się z Michaela Jacksona, że jego dzieci przed kamerami chodzą w maskach. On tylko chciał bronić ich prywatności!
0
Niech odpoczywa. Naharował się od początku sezonu jak nikt inny.