soarq
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie prorocy po prostu logicznie myślimy. Skoro od jakichś 4 lat ten piłkarz z sezonu na sezon gra coraz gorzej to prawdopodobieństwa, że nagle wróci do swojej życiowej formy jest minimalne.
Logika - gdyby nie ona nigdy nie wyeluowalibyśmy z małpy do człowieka :-)
0
Myślę, że 5 cyfrową kwotę miesięcznie dostaje. W euro oczywiście.
0
Szkoda go. Miał większe możliwości od Maradony, Besta czy Zidana ale sam wszystko spieprzył.
0
Iniesta jest dopiero co po kontuzji, Henry też wrócił niedawno i nie gra na razie tak jak w tamtym roku, nie mamy już Eto'o tylko Zlatana... trudno żeby drużyna już teraz grała tak dobrze jak w najlepszych momentach tamtego sezonu jeżeli 2 kluczowi piłkarze są dalecy od formy z główny golleador został wymieniony na innego o innym stylu gry.
Potrzeba czasu. Jestem przekonany, że za jakiś miesiąc Iniesta dojdzie do formy, Henry się poprawi a Ibra się w pełni zgra z drużyną i znowu ujrzymy magię sprzed roku.
0
No, no nieźle Ibra strzelił tą bramkę. Właśnie tego od niego oczekujemy - jak jest sytuacja to ją wykorzystywać. Będą z niego ludzie.
0
Przecież Laporta wcale nie powiedział, że nie będzie transferów. Jeżeli trener o nie poprosi, to będą.
0
W styczniu Ribery albo Fabregas koniecznie!
0
Jeżeli już porównujemy Ibre i Eto'o to ten pierwszy więcej jednak pokazał. Szkoda, że Keita nie wykorzystał swojej sytuacji - a powinien.
Iniesta jest daleki od formy z tamtego sezonu. Piłka zupełnie nie trzyma mu się nogi tak jak wcześniej.
Jak Xaviego zabraknie z powodu jakiejś kontuzji to będzie bida. W zimowym okienku konieczne są zakupy w pomocy!
0
Doskonałą to miał Keita. Jak mógł tego nie strzelić!
W porównaniu Ibra vs Eto'o na razie Zlatan lekko do przodu, ale obaj nic nadzwyczajnego nie pokazali.
Ogólnie słaby mecz.
0
Tzn. brat Ronaldinho jest winny, że ten wolał iść do dyskoteki, zamiast skupić się na tym, żeby zrzucić wagę? No dajcie spokój...
0
Ronaldinho był piłkarzem najbliższym w całej historii umiejętnościom Pele i Maradony. Później jest Zidane.
Szkoda, że jego kariera tak się potoczyła.
0
Wg mnie gola Villi na 5-0 nie powinno się zaliczyć. UEFA powinna się zająć tego typu sytuacjami i pouczyć sędziów, żeby nie zaliczali takich bramek.
0
Keita 8.
0
Keita był wczoraj magiczny. Jego najlepszy mecz w Barcelonie, zresztą niewiele gorzej zagrał z Szachtarem. Dla mnie zastępca Iniesty pełną gębą!
0
Keita zrobił GIGANTYCZNY postęp! Bacznie obserwowałem go w meczu o Superpuchar Europy i dzisiaj potwierdza to co wtedy pokazał.
To jak się ustawia, jak podaje, jak zmienia tempo akcji. Absolutnie wkomponował się w grę Barcy i jest świetnym zmiennikiem dla Iniesty.
0
Wymienilibyście Lassa na Toure? Ja bym się musiał poważnie zastanowić.
0
Real ma ogromny potencjał. Kompletnie dominują. Oj czuję, że będzie zacięta walka w tym sezonie.
0
Dobry zmiennik na skrzydła.
0
Eto nawet gdy był w katastrofalnej formie to i tak nie był zmieniany, bo zawsze mógł sam rozstrzygnąć mecz...
0
Karny był.
0
borixon
Albo Eto'o jest po prostu lepszym piłkarzem i radzi sobie wszędzie.
0
Karnego co prawda nie było, ale jakby sędzie puścił grę to i tak bramka by padła.
0
Maxwell zdecydowanie wywalczył sobie miejsce w pierwszej 11.
0
Na razie Ibrahimovic nic specjalnego. Nie ma szybkości ani kiwki Eto'o no i nie bierze udziału w tworzeniu akcji jak Kameruńczyk. No cóż miał być skuteczniejszy, to przyjęcie na klatę i strzał było mega ale gol nie wpadł - a powinien.
0
Czy ktoś ma jakiś pewny link do meczu w internecie dobrej jakości? Piszcie tutaj!
0
Na tym zdjęciu wygląda na to jakby Messi chciał jakąś burdę wzburzyć ;-)
0
Złożyć ofertę za niego 15 mln. Jak będą chcieć więcej do dołożyć jeszcze 5, może się ugną.
0
Bo Henrique nie kosztował 70mln euro, więc można się przyznać, że jest niewypałem i go sobie odpuścić. Trudno natomiast przyznać, że popełniło się błąd i wydało niewłaściwie tyle kasy stąd stara śpiewka: "potrzebuje czasu".
Podobnie było z Henrym. A każdy zdaje sobie sprawę, że jeżeli tylko udałoby się sprowadzić klasowego skrzydłowego (Ribery, Mata, Silva) to Francuz z definicji traci miejsce w pierwszej 11. On jest już cieniem piłkarza sprzed lat, no ale on też potrzebował i nadal potrzebuje czasu...
0
Acha i nie chodzi o to, że Eto'o miał 1 asystkę, a Ibra 7. Samuel tworzył z Messim, Xavim i Iniestą kolektyw - znali się na pamięć. On nadawał tempo wielu atakom.
Nie kupuje się napastnika za 65-70 mln (realna cena za Szweda) jeżeli wiadomo, że będzie potrzebował miesięcy, żeby się przystosować IMHO.
Trzeba było dać w gotówce tą kasę za Villę, który od pierwszej minuty wiedziałby o co chodzi, bo w reprezentacji na co dzień gra z Hiszpanami z Barcy.
Mnóstwo błędów zostało popełnionych przed sezonem:
- bardzo ryzykowny zakup bardzo drogiego piłkarza
- pozbycie się zawodnika, który od lat jest gwarantem 25-30 bramek w sezonie
- brak kupna solidnych zawodników, którzy byliby w stanie zastąpić tych z pierwszego składu w przypadku urazów
- pozbycie się zawodników bez sprowadzenia na ich miejsce innych grajków
Jedna kontuzja w środku pola i leżymy.
Brać za te 15-20 baniek VdV czy też Sneijdera z Realu jeżeli ci imbecyle będą chcieli ich oddać za takie "drobniaki"!
0
Czendo nie sramy.
Po prostu stwierdzamy, że mają mega ławkę o której może marzyć każdy zespół na świecie i kupili mega piłkarzy, którzy mieliby miejsce w pierwszej 11 każdej ekipy świata. Czyż tak nie jest? To nie opinia to fakty - oni kupili czołowych piłkarzy świata, my nic.
Wg mniej powinny polecieć głowy ludzi odpowiedzialnych za transfery.