0

Nie prorocy po prostu logicznie myślimy. Skoro od jakichś 4 lat ten piłkarz z sezonu na sezon gra coraz gorzej to prawdopodobieństwa, że nagle wróci do swojej życiowej formy jest minimalne.

Logika - gdyby nie ona nigdy nie wyeluowalibyśmy z małpy do człowieka :-)

0

Myślę, że 5 cyfrową kwotę miesięcznie dostaje. W euro oczywiście.

0

Szkoda go. Miał większe możliwości od Maradony, Besta czy Zidana ale sam wszystko spieprzył.

0

Iniesta jest dopiero co po kontuzji, Henry też wrócił niedawno i nie gra na razie tak jak w tamtym roku, nie mamy już Eto'o tylko Zlatana... trudno żeby drużyna już teraz grała tak dobrze jak w najlepszych momentach tamtego sezonu jeżeli 2 kluczowi piłkarze są dalecy od formy z główny golleador został wymieniony na innego o innym stylu gry.

Potrzeba czasu. Jestem przekonany, że za jakiś miesiąc Iniesta dojdzie do formy, Henry się poprawi a Ibra się w pełni zgra z drużyną i znowu ujrzymy magię sprzed roku.

0

No, no nieźle Ibra strzelił tą bramkę. Właśnie tego od niego oczekujemy - jak jest sytuacja to ją wykorzystywać. Będą z niego ludzie.

0

Przecież Laporta wcale nie powiedział, że nie będzie transferów. Jeżeli trener o nie poprosi, to będą.

0

W styczniu Ribery albo Fabregas koniecznie!

0

Jeżeli już porównujemy Ibre i Eto'o to ten pierwszy więcej jednak pokazał. Szkoda, że Keita nie wykorzystał swojej sytuacji - a powinien.

Iniesta jest daleki od formy z tamtego sezonu. Piłka zupełnie nie trzyma mu się nogi tak jak wcześniej.

Jak Xaviego zabraknie z powodu jakiejś kontuzji to będzie bida. W zimowym okienku konieczne są zakupy w pomocy!

0

Doskonałą to miał Keita. Jak mógł tego nie strzelić!

W porównaniu Ibra vs Eto'o na razie Zlatan lekko do przodu, ale obaj nic nadzwyczajnego nie pokazali.

Ogólnie słaby mecz.

0

Tzn. brat Ronaldinho jest winny, że ten wolał iść do dyskoteki, zamiast skupić się na tym, żeby zrzucić wagę? No dajcie spokój...

0

Ronaldinho był piłkarzem najbliższym w całej historii umiejętnościom Pele i Maradony. Później jest Zidane.

Szkoda, że jego kariera tak się potoczyła.

0

Wg mnie gola Villi na 5-0 nie powinno się zaliczyć. UEFA powinna się zająć tego typu sytuacjami i pouczyć sędziów, żeby nie zaliczali takich bramek.

0

Keita 8.

0

Keita był wczoraj magiczny. Jego najlepszy mecz w Barcelonie, zresztą niewiele gorzej zagrał z Szachtarem. Dla mnie zastępca Iniesty pełną gębą!

0

Keita zrobił GIGANTYCZNY postęp! Bacznie obserwowałem go w meczu o Superpuchar Europy i dzisiaj potwierdza to co wtedy pokazał.

To jak się ustawia, jak podaje, jak zmienia tempo akcji. Absolutnie wkomponował się w grę Barcy i jest świetnym zmiennikiem dla Iniesty.

0

Wymienilibyście Lassa na Toure? Ja bym się musiał poważnie zastanowić.

0

Real ma ogromny potencjał. Kompletnie dominują. Oj czuję, że będzie zacięta walka w tym sezonie.

0

Dobry zmiennik na skrzydła.

0

Eto nawet gdy był w katastrofalnej formie to i tak nie był zmieniany, bo zawsze mógł sam rozstrzygnąć mecz...

0

Karny był.

0

borixon

Albo Eto'o jest po prostu lepszym piłkarzem i radzi sobie wszędzie.

0

Karnego co prawda nie było, ale jakby sędzie puścił grę to i tak bramka by padła.

0

Maxwell zdecydowanie wywalczył sobie miejsce w pierwszej 11.

0

Na razie Ibrahimovic nic specjalnego. Nie ma szybkości ani kiwki Eto'o no i nie bierze udziału w tworzeniu akcji jak Kameruńczyk. No cóż miał być skuteczniejszy, to przyjęcie na klatę i strzał było mega ale gol nie wpadł - a powinien.

0

Czy ktoś ma jakiś pewny link do meczu w internecie dobrej jakości? Piszcie tutaj!

0

Na tym zdjęciu wygląda na to jakby Messi chciał jakąś burdę wzburzyć ;-)

0

Złożyć ofertę za niego 15 mln. Jak będą chcieć więcej do dołożyć jeszcze 5, może się ugną.

0

Bo Henrique nie kosztował 70mln euro, więc można się przyznać, że jest niewypałem i go sobie odpuścić. Trudno natomiast przyznać, że popełniło się błąd i wydało niewłaściwie tyle kasy stąd stara śpiewka: "potrzebuje czasu".

Podobnie było z Henrym. A każdy zdaje sobie sprawę, że jeżeli tylko udałoby się sprowadzić klasowego skrzydłowego (Ribery, Mata, Silva) to Francuz z definicji traci miejsce w pierwszej 11. On jest już cieniem piłkarza sprzed lat, no ale on też potrzebował i nadal potrzebuje czasu...

0

Acha i nie chodzi o to, że Eto'o miał 1 asystkę, a Ibra 7. Samuel tworzył z Messim, Xavim i Iniestą kolektyw - znali się na pamięć. On nadawał tempo wielu atakom.

Nie kupuje się napastnika za 65-70 mln (realna cena za Szweda) jeżeli wiadomo, że będzie potrzebował miesięcy, żeby się przystosować IMHO.

Trzeba było dać w gotówce tą kasę za Villę, który od pierwszej minuty wiedziałby o co chodzi, bo w reprezentacji na co dzień gra z Hiszpanami z Barcy.

Mnóstwo błędów zostało popełnionych przed sezonem:

- bardzo ryzykowny zakup bardzo drogiego piłkarza

- pozbycie się zawodnika, który od lat jest gwarantem 25-30 bramek w sezonie

- brak kupna solidnych zawodników, którzy byliby w stanie zastąpić tych z pierwszego składu w przypadku urazów

- pozbycie się zawodników bez sprowadzenia na ich miejsce innych grajków

Jedna kontuzja w środku pola i leżymy.

Brać za te 15-20 baniek VdV czy też Sneijdera z Realu jeżeli ci imbecyle będą chcieli ich oddać za takie "drobniaki"!

0

Czendo nie sramy.

Po prostu stwierdzamy, że mają mega ławkę o której może marzyć każdy zespół na świecie i kupili mega piłkarzy, którzy mieliby miejsce w pierwszej 11 każdej ekipy świata. Czyż tak nie jest? To nie opinia to fakty - oni kupili czołowych piłkarzy świata, my nic.

Wg mniej powinny polecieć głowy ludzi odpowiedzialnych za transfery.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?