0

Ibrahimovic jest najrówniej grającym zawodnikiem Barcelony. Oprócz pierwszych spotkań, kiedy jeszcze musiał się wkomponować w zespół, ani razu nie zszedł poniżej pewnego, bardzo przyzwoitego poziomu. Daje magię tej drużynie. Czekam tylko jeszcze na jakąś bombę z gry.

0

Z całym szacunkiem dla Rooneya, ale on jest po prostu za słaby na Barcelonę.

0

Ibra powinien strzelać tego karnego w nagrodę za cały mecz.

0

Podajcie nr kanału Gol TV na TVU Player?

0

Kanał 30391 na sopcascie. Dobra jakość, chodzi płynnie na łączu 1mb/s.

0

Najśmieszniejsze jest to, że Perez będzie chciał udowodnić, że się zmienił i da czas Pellegriniemu. W ten sposób za 2-3 miesiące Real przegra wszystko co będzie do przegrania, bo jak się okazuje Pelle jest tak elastyczny w dobieraniu taktyki do dostępnych piłkarzy jak drewniany drąg.

Nie żebym się tym martwił... hehe

0

Mamy piłkarzy do wykonywania rzutów wolnych z każdej możliwej pozycji. Alves i Ibra będą uderzać na siłę, a Xavi technicznie.

0

W opcjach przeglądarki trzeba znaleźć serwer proxy i wpisać tam adres podany przez kolegę mlh. Podobnie z portem.

0

Jak ktoś nie widział Suareza to niech się nie wypowiada. To jest crack total, gość który potrafi wszystko - strzelić, podać, rozegrać, wykonać rzut wolny. Ma świetną technikę użytkową i jest bardzo szybki.

Wg mnie trzeba zrobić wszystko żeby go ściągnąć w zimie, bo po tym sezonie będzie warty z 50 milionów!

Będzie idealnym następcą Henrego.

Moim zdaniem jest bardziej kompletny niż Silva i Robinho.

0

Valdes na 8. Obronił dwie setki, których nie miał prawa obronić, a strzał poszedł mu po prostu po rękawicy - to był drobny błąd przy ułożeniu dłoni, ale sama parada była w porządku.

0

Czy mi się wydaje, czy Zlatan ma już więcej asyst niż Eto'o w całym zeszłym sezonie? Naprawdę nie wiem, jak trzeba być zaślepionym, żeby nie doceniać tego jak wprowadził się w zespół i jak sprawuje się Ibra.

0

Ibra gra dzisiaj na 11/10!!! Podaje, strzela, klepie krótko piłkę - piłkarz absolutnie kompletny. I chyba już całkowicie zrozumiał barceloński styl.

Jaka szkoda, że on nie ma już 28 lat.

0

Widać pozbyliśmy się go w najlepszym możliwym momencie.

0

Pedro jest zdecydowanie za słaby na ten poziom. On w ogóle boi się iść 1 vs 1, cały czas tylko zbija piłkę do Xaviego albo Iniesty. Nie tędy droga!

Ibra ładnie kilka raz sklepał piłkę do kolegów, ale ten wolej to powinna być bramka.

Iniesta i Xavi coś próbują, jak się jednak można było spodziewać Ruscy bronią się całą 11 w polu karnym.

Tak w ogóle czemu zawsze bramki życia przeciętni piłkarze strzelają Barcelonie?! W każdym razie lepiej teraz dostać taką bramkę z d... niż w półfinale czy finale LM.

0

Przydałby się w Barcelonie, brakuje nam rezerwowego na prawą stronę ;-)

0

Najlepsze Buffon, potem Casillas. Valdes mieści się pod koniec czołowej 10 wg mnie.

0

Jeżeli będzie można go sprawdzić najpierw przez wypożyczenie to czemu nie?

0

Niech zostanie w Marycie. To najlepszy rozpierdalacz drużyny od środka jakiego widziałem! ;-)

0

Szkoda, że nie przyszedł do nas jak miał 25 lat i był u szczytu formy. Tak naprawdę dostaliśmy marną wersję tego piłkarza z jego najlepszych lat w Londynie, ale super że Barcelona pozwoliła mu zrealizować największe marzenie piłkarskie, którym było wygranie LM.

0

Nie no to podanie Ibry magia. Jak mogli tego nie wykorzystać...

0

Wreszcie Xavi i Iniesta razem na swoich nominalnych pozycjach. Zobaczymy jak będzie układała się ich współpraca.

0

Dziwna ocena Ibry. Miał asystę, kilka razy też świetnie wystawiał piłkę do partnerów.

O jakich zmarnowanych sytuacjach mówimy? O tych nożycach z pozycji leżącej? Naprawdę nie przypominam sobie jakichś 100%, które miałby zmarnować.

Gość daje zupełnie nowe możliwości zespołowi. Świetnie asystuje i zgrywa głową piłki do reszty zawodników - tego Eto'o nie potrafił.

Dla mnie nie ma tutaj żadnych wątpliwości i mocne 7 się mu należy.

0

Będzie grał coraz mniej, ale nadal będzie ważny. Poza tym mamy już następcę dla Puyola, a jest nim oczywiście Pique.

0

Bardzo dobrze gra Iniesta. Już mu niewiele brakuje do dyspozycji z tamtego sezonu.

Super też Zlatan. Świetnie minął kilku obrońców na początku meczu ale jego podanie nie doszło do żadnego piłkarza Barcy. Pięknie też wystawił piłkę Messiemu pod koniec I połowy po kilkudziesięciometrowym rajdzie.

Messi powinien wykorzystać przynajmniej jedną z okazji jaką miał.

Xavi jakoś tak niewidocznie, no ale i tak jak zawsze poniżej pewnego poziomu nie schodzi.

0

Ma rację tylko w tym, że Messi nie strzela z rzutów wolnych. W grze obiema nogami i strzelaniu bramek głową Lionel nie problemu, co już wiele razy udowadniał. A to, że jest niższy to nie jego wina - taki się urodził.

Mógłby popracować nad rzutami wolnymi.

0

Myślę, że można stwierdzić z pełną stanowczością, że drużyna ma już następcę Puyola na najbliższą dekadę.

0

Ibrahimovic bez formy wykorzystuje co drugą setkę. Eto'o w formie wykorzystywał 1 na 5 także progres jest :P

0

Podajcie numer kanału Danish Delight na Sopcascie!

0

Normalnie takie skręcenie leczy się kilka tygodni - czyli nawet do 2 miesięcy. No ale w Barcelonie na pewno mają najlepszych lekarzy więc pewnie 1-2 tygodnie z głowy.

0

Cołam wszystko co powiedziałem wcześniej! Ibrahimovic to jest k... cyborg, zjada Eto na śniadanie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?