4

Jeśli dalej Carlo będzie ich tak zajeżdżał to nie.

35

Niedługo mecze z Sociedad będą ciekawsze niż GD ;)

1

Ramos powinien już się kąpać.

0

Rekordu porazek i owszem bo sadze, ze teraz za cel postawiono sobie w Madrycie pobicie rekordu porazek. O niego latwiej.

0

A Marcelo kumu bił brawo po bramce?

0

Widać, że jak się przyciśnie Real to spuchną.

0

Nic w tym dziwnego, skoro w zespole się takie rzeczy dzieją :

1

Wiedzę chłopina(cholibka, już nie chłopina) posiada, ale błędy popełnia katastrofalne.

0

Bramkarze złożyli petycję, bo mają już dość karnych w wykonaniu CR'a ;)
Ot, taki żarcik.

2

Nie róbmy z Joana pokojówki ;)

0

Oooo, tak. Wystartuje jak feniks z popiołów, jak zbudzony z letargu bohater, który zmuszony jest walczyć z siłami zła! Niech zarząd się szykuje... Coming soon! ;)

0

Ronaldo ponoć chce udowodnić, że on w Madrycie tez może wyrzucić trenera/ doprowadzić do wcześniejszych wyborów.

10

Carlo posadził CR'a na ławce żeby podziękować Lucho za mecz z Sociedad :D

1

Tak, to jest ta akcja, tak to jest Messi, tak to jest Barca, tak to jest ten cud!

1

Messi z Albą uknuli spisek: Alba z dyni wbija swojaka, Messi zajmuje sie resztą.

4

Lucho zaczyna mnie już powoli wk*****.

1

Szkoda patelni/książki.

0

Jak ten LE mnie wku*wia...
Niech on już stąd wypie*dala w podskokach.

0

W sensie, że bomba.

0

Wiem, ale jednak Martino > LE
Poza tym, Tata nie rozwalał szatni, a Enrique wręcz przeciwnie.

0

Tak się zastanawiam, dokąd pójdzie Lucho po tym, jak odejdzie z Barcelony(daj Boże, jak najszybciej). Jaki klub po tym całym bagnie będzie go chciał? Jeśli jakiś się skusi, to szczerze współczuje tej drużynie.

Chyba, że LE zakończy karierę trenerską i cały futbolowy świat się ucieszy :D

3

To są dla ciebie złe informacje?

2

Możemy, ale nie "kupić", tylko zatrudnić.

1

Tak, bo Bartomeu już pokazał, jak zajebiście potrafi wybierać nowych trenerów i jak długo oni wytrzymują współpracę z nim. Poza tym nowy zarząd ma być po sezonie, nie jutro. Trzeba dać czas kandydatom na przygotowanie się.

4

W drużynie dzieje się źle, zbyt dużo newsów mniej lub bardziej wiarygodnych z różnych stron.
Nie spodziewałem się, że jest aż taki kryzys. WSZYSCY wydają się być przeciwko Enrique, nawet Puyol, który przecież teraz nie jest tak blisko drużyny.
Na czym polegać ma to ultimatum? 6 punktów? Fajna gra przeciwko Atletico?
Czyżby ruszyła maszyna...

1

Ty pewnie jeszcze w pieluchy robiłeś, więc nie wiesz, ile trofeów nam Messi wygrał.

1

Żebyś się nie zdziwił, jak odejdzie.

1

Co do Leo. Sprawa jest poważna, na moje jakieś 50%, że do końca stycznia Messiego w Barcy nie będzie. Debil by zauważył, że w tym klubie przez kilka lat nie będzie wielkiej drużyny. Wystarczy, że miłość Leosia do Barcy zmalała, a powody do tego są, bo i kibice na niego psioczą i z zarządu wsparcia brak no i kupa kupe przykrywa w klubie. Jak nie teraz, to już nigdy nie odejdzie.

1

Biedroń obserwuje Słupsk :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?