sobi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dani oczywiście mści się za "profesjonalne" potraktowanie ostatnim razem, kiedy go zostawili w zawieszeniu i nikt nie miał odwagi powiedzieć mu wprost, że zostaje albo żeby wypie*dalał. Chcieliście wydymać Freda, to teraz Fred wydyma was.
1
Więcej takich tekstów Eoren! :)
2
Alves: Barça będzie mieć problem z prawą obroną, jeśli nie przedłużę? To problem Barcelony, nie mój. @Mirelll2
1
Jeszcze się zdziwisz jakim dobrym trenerem jest Moyes.
1
Skąd wziąłeś te statystyki? One są z całego roku czy jak? I dlaczego tylko z ligi?
2
Oj Zubi, Zubi...
2
Juventus chciałby wypożyczyć Montoyę z opcją wykupu. Zawodnika interesuje tylko transfer definitywny. [TS]@Mirelll2
1
No właśnie nie możesz. To nie facebook.
5
Co z tego, że Bartra jest wolny skoro Alves i tak się nie wraca i w ogóle olewa obronę? Poza tym wolę mieć na PO zawodnika, który wkłada całe swoje serce w grę niż takiego Alvesa.
1
Napięty grafik to ja mam teraz po świętach...
1
Tak, napewno każdy czekał na twój komentarz z utęsknieniem i zniczem w ręku...
Ogarnij się.
1
Mam taką nadzieję, aczkolwiek pewny nie jestem...
1
Rzeczywiście :)
1
Może i tak, ale takiej beki z naszej instytucji to nigdy chyba nie było.
25
Widzieliście, co powiedział Mourinho?
"Les hemos robado a sus mejores jugadores y vendido a Torres, por un momento pensamos que negociábamos con Zubi"
A po naszemu : Kupiliśmy od nich najlepszych zawodników a sprzedajemy Torresa. Przez chwilę myśleliśmy, że negocjujemy z Zubim.
1
Puyol to kiełbasa wyborcza, na tyle wysublimowane na ile stać ten zarząd.
1
Zubizarreta jest w klubie kozłem ofiarnym i tylko i wyłącznie dlatego utrzymuje się na stanowisku. Zarządowi jest na rękę mieć osła, na którego zrzucą winę za ewentualne nieudane transfery bądź decyzje dotyczące drużyny i taką rolę idealnie spełnia Zubi. Nasz As przecież kilkukrotnie chciał się zdymisjonować ale Bartu był nieugięty. Oni mają w tym swój interes, bo gdyby zależało im choć trochę na dobru drużyny to miejsca dyrektora sportowego od razu zająłby ktoś inny, bardziej kompetentny, doświadczony, znający się na rzeczy człowiek. Wówczas, transfery byłyby zdecydowanie lepiej przeprowadzane. A tak, pieczę nad transferami sprawuje marionetka, której instrukcje dyktuje góra czyli Bartu (ew. Rosell).
Niewykluczone, że Zubi jest częścią planu o reelekcji. Zostanie na stanowisku do końca sezonu, przejmie na siebie hejt za złe wyniki sportowe z ostatnich lat, a następnie zostanie zatrudniona nowa osoba (być może Puyol z racji zaufania kibiców, katalońska ciemnota łyknie). Dołączając do tego Abidala jako dyrektora ds. wszystkich szkółek na świecie, robi się konkretny plan walki o głosy socios. Problem w tym, że z planem sportowym na drużynę nie ma to nic wspólnego.
1
Oni nie zasługują na podziękowania.
1
Za co mamy im podziękować?
1
Mecz meczowi nierówny :)
4
Wcale nie przesadziłeś.
2
Prawdę mówiąc, boję się tego roku jak cholera. Jest bardzo prawdopodobne, że skończymy bez trofeów, z drużyną w rozsypce, bez możliwości wzmocnienia się przez bana i żadnego topowego trenera do wyjęcia nie będzie, żeby dał choć cień nadziei. Dramat jakiś.
Chyba nawet najwięksi pesymiści tego świata nie przypuszczali, że ten zarząd może aż tak zniszczyć ten klub. Efektem ich działań mogą być 3 lata bez trofeów, decima Realu i 2 ZP Ronaldo. Oby nie było jeszcze gorzej. Ku*wa mać, robiłem często za adwokata diabła, bo wiele z dziwnych decyzji tego zarządu miało jakieś, nawet jeśli mało prawdopodobne, wytłumaczenie. Tylko nazbierało się tego tyle i kilka działań było już tak otwarcie kretyńskich, że nie da się tego w żaden sposób obronić. Nie wiem, czy można być aż takim partaczem, więc zacznę chyba wierzyć, że zrobili to co zrobili celowo.
2
"Członkowie zarządu przeciwni Zubizarrecie przekonują Josepa Marię Bartomeu, że ten ma zakończyć współpracę z Zubim, jeśli chce wygrać wybory w 2016 roku."
O nie. Wszyscy mają wylecieć na zbity pysk.
1
Udzielam się na wielu portalach :)
6
Uwaga, bo ostatnia drużyna, która zaczynała gubić punkty w połowie sezonu wyrzuciła nas z LM i zabrała mistrza.
11
Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych :)
5
Lubię Marca. Jest ambitny, nie marudzi gdy siedzi na ławce, chociaż należy mu się często gra w pierwszej 11. Problem w tym, że "czuć się dobrze" grając na jakiejś pozycji to nie to samo, co grać na niej dobrze.
3
W "El Classico"?
Nie mam pojęcia.
15
Bo to jest Xavi.
1
Ładna ta dziewczyna z MD :)