20 kwietnia 2010, 21:17
0
sev3nd4ys wpisuje to scierwo athde i zadna nie działa cwaniaku :)
20 kwietnia 2010, 21:08
zaden link mi nie dziala mam 2 mb netie i wszystko sie tnie albo nie chce wlaczyc ;/ doradzicie cos ?
16 sierpnia 2009, 22:00
dalego ze abidal jest bardziej ograny z zespolem niz maxwell ..
18 lipca 2009, 23:28
najpierw niech na prawdę dojdzie do tego transferu a nie się jaracie :)
16 czerwca 2009, 14:52
Robinho trzeba o nim pomyśleć :)
6 maja 2009, 22:43
Kocham ten Klub Iniesta dzisiaj jestes Bogiem !!
6 czerwca 2009, 14:25
Forlan NiE Ibra TAK :)
6 maja 2009, 22:53
ja to pobudziłem wszystkich w chacie . gardło mnie boli od krzyczenia Gooooooollllllllllll !! !! !! Jestem w siódmym niebie !
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
sev3nd4ys
wpisuje to scierwo athde i zadna nie działa cwaniaku :)
0
zaden link mi nie dziala mam 2 mb netie i wszystko sie tnie albo nie chce wlaczyc ;/ doradzicie cos ?
0
dalego ze abidal jest bardziej ograny z zespolem niz maxwell ..
0
najpierw niech na prawdę dojdzie do tego transferu a nie się jaracie :)
0
Robinho trzeba o nim pomyśleć :)
0
Kocham ten Klub Iniesta dzisiaj jestes Bogiem !!
0
sev3nd4ys
wpisuje to scierwo athde i zadna nie działa cwaniaku :)
0
najpierw niech na prawdę dojdzie do tego transferu a nie się jaracie :)
0
Forlan NiE
Ibra TAK :)
0
ja to pobudziłem wszystkich w chacie . gardło mnie boli od krzyczenia Gooooooollllllllllll !! !! !! Jestem w siódmym niebie !