0

sev3nd4ys

wpisuje to scierwo athde i zadna nie działa cwaniaku :)

0

zaden link mi nie dziala mam 2 mb netie i wszystko sie tnie albo nie chce wlaczyc ;/ doradzicie cos ?

0

dalego ze abidal jest bardziej ograny z zespolem niz maxwell ..

0

najpierw niech na prawdę dojdzie do tego transferu a nie się jaracie :)

0

Robinho trzeba o nim pomyśleć :)

0

no to Asenjo ! ten bramkarz pokazał w tym sezonie ze moze grac na wysokim poziomie i sadze ze bedzie lepszym bramkarzem od Valdesa Narazie Pokemonie, jakby kochal klub to by został.

0

Forlan NiE

Ibra TAK :)

0

Dobranoc wam , ciekawe jak ja zasnę :) Blaugrana w mojej głowie !

0

ja to pobudziłem wszystkich w chacie . gardło mnie boli od krzyczenia Gooooooollllllllllll !! !! !! Jestem w siódmym niebie !

0

Kocham ten Klub Iniesta dzisiaj jestes Bogiem !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?