0

@Pustelnik Tylko że nikt nie zarzuca Abidalowi tego że nie ma racji tylko właśnie .... brak profesjonalizmu - poleciał z takim tematem do gazet. Koleś który powinien doskonale wiedzieć że tak się nie robi i to jeszcze wrzucił wszystkich do jednego wora jak kolega wyżej napisał.

2

@cyron1 W Realu teraz Benzema tworzy Historie :P

0

I w gazetach macie właśnie odpowiedź słuszności tego co powiedzial Abidal. To na bank było teraz potrzebne:) I nie chodzi mi o to by bronić zawodników - zapewne Abidal wie co mówi ale do jasnej ciasnej on jest od tego by chronić takie wycieki a nie je tworzyć. Zrozumiałbym jakby to jakiś mlokos coś chlapnął ale to stary wyga jest. Powinien zrobić wszystko co w jego mocy by ukrócić takie postępowanie ale W KLUBIE a nei lecieć z ozorem do mediów się skarżyć.

0

@AdrianBarca szkoda talentu po prostu bo go niewątpliwie ma

0

@RR ale są inne sposoby wstrzasniecia. Abidal wybrał najgorszy

1

@BlaseR9 Nie no Abidal (pomimo że też go lubie) dał ciał bardzo mocno tą wypowiedzią i Messi go bardzo dobrze przygasił (prawie tak ładnie jak gole strzela :) - aż dziwne bo małomówny raczej). Takich tekstów nie rzuca się prasie będąc na tak ważnym stanowisku w klubie. Od tego on tam właśnie jest by powiedzieć to w oczy piłkarzom w szatni a nie robić jakieś medialne insynuacje dla gawiedzi. Jak dla mnie to Bartek powinien go wezwać na dywanik i mu to wyjaśnić - beż niepotrzebnej spiny bo może nie wie i tyle.

0

@El dominatore Prosze Cie to nie jest koleś który powinien opowiadać takie rzeczy w mediach. Jeśli był piłkarzem to myśle że doskonale wie że to się załatwia w szatni. Jeśli ma jaja powinien tam wejsci im to powiedzieć w twarz a nie insynuować tematy dla gawiedzi.

3

@El dominatore Ale nie rozumiesz tego że taka wypowiedź kompletnie szkodzi wszystkim (bo powstaną mega ploty) a zespół teraz potrzebuje sie skupić bo wchodzimy w decydującą faze sezonu.

0

@FC1899Barca chyba ze chodzi o wszystki ... wtedy powinien mieć jaja i to powiedzieć. A nie zaraz słodzi że mamy najlepszego na swiecie i trzeba o niego dbać ;). Trzeba przyznać że Messi skontrował ładnie.

0

Ale trzeba przyznać że skurczybyk trafił w punkt z tym: "w innym wypadku niszczy się wizerunek wszystkich i podsyca nieprawdziwe rzeczy, o których się mówi". Jak już coś powie to ma to swoje znaczenie nygus jeden :)

2

@cisman Oj tam kurde dajcie już spokuj z tymi zabobonami. Nawet jak miał swoje zdanie i robił co mógł (faktycznie troche nieprzepisowo) by do nas trafić to w sumie fajnie że tak Barce doceniał. TO nie jest warte kariery jaka mu sie kroiła i nie ma co wypominać.

0

@kejdzi Kolego napisałeś że cytuje: "nikt wytrzyma takich obciążeń" ja odpisałem że Messi wytrzymał - bo później jak przeszedł przez ten okres to przez 10 lat grał praktycznie non stop. Nie pisałem że Messi nie wytrzymał BEZ KONTUZJI tylko że dał rade i później był prajktycznie nie do zdarcia więc ... dlaczego uważasz że z Fatim tak nie będzie ?

1

Najgorsze jest to że chłopak już prawdopodobnie nigdy nie wejdzie na poziom spdzed kontuzji. Niktgo nie kupi za pieniadze chociaż trochę nas satysfakcjonujące i będzie się u nas leczył jak vermalen przez 5 lat. Mimo wszystko bardzo mi go szkoda. Dostał prezent od losu Barce i praktycznie 1 skład i ten los mu to od razu zabrał z nawiązką.

0

@kejdzi Jakoś Messi wytrzymał

2

@Azi Kolega jest albo młody i podatny na jedną stronę manipulacji medialnej albo był komunistą i czerpał korzyści na tym układzie - innego tłumaczenia nie widzę.

2

@Azi ... i niepodległość :)

2

@IAmBackCules Piszesz coś takiego w nawiasie "inna kwestia, że nie zapytano Polaków o zdanie" a później dodajesz "Polska była niepodległa" ... proszę Cię kolego przynajmniej trzeba było większą przerwę miedzy tymi przeczącymi stwierdzeniami zrobić (tak dla niepoznaki) ;)

2

Kilka reklam Messiego z Kobym i wywiad Bryant'a z pytaniami o Barcelonie i Messim. Szkoda gościa :(


1

@Quahoo ja też :)

2

mógłby rozwinąć .. .to wsumie bardzo ciekawy temat.

0

@Fake69 NO wiesz .... troche różnica między 8:2 a 2:2 ;)

1

@Fake69 Można ale lepiej skupić sie na słabościach ... ;) Bo bajkopisanie to wiadomo jak sie konczy.

8

Ok Kike ale równie dobrze mogło być 2:2 w końcówce so ... pls troche pokory. I naucz Messiego że Griezz też jest na boisku. ... Ja nie wiem czemu Messi go tak nie trawi - ten film czy co na to wpływa. Kurna to ma być zespół a nie Messi i przyjaciele.

19

Spoko ... zawsze to cieszy ale jest jeszcze Griezmann. Szkoda zę Messi go nie widzi. Było by wtedy +5 do ataku.

21

Mnie najbardziej irytuje to że Messi nie gra Z Griezmannem. I to już raczej nie wygląda na brak zgrania. Messi mógłby z nim robić piękne akcje ale nie chce. słabe to. Nietrawie takiego podejścia. Antek dziś faktycznie skiepścił 2 akcje ale juz z 9 jest tak że gra dobrze dopuki dochodzi do akcji a Antek cały czas dochodził. Suareza Messi by obskakiwał do bulu aż by strzelił 93 minucie. I to daje do myślenia. TO nie jest klub kolegów tylko FC Barcelona.

1

@Szczurq Leo irytował bo szukał na siłe bramki + nie lubi chyba Grizmanna a to zawsze jest przykre. Te jego zawiechy jak mu Girez wychodzi na pozycje a on sie od niego odwraca plecami i szuka (nie wiem ... Suareza ;) )są już po prostu słabe.

2

Dzisiaj Semedo jak Dani kurna ... te dwa przełożenia i poprzeka to iście brazylijska fantazja. Takiego Semedo to my lubimy :) Grizmann troche krzaczy ale dochodzi do sytuacji a to grając na 9 tce najważniejsze. Strzeli coś w drugiej byle MEssi czasami go zauważał.

1

@Iberatista Najlepiej z sukcesów sportowych ... czyż nie tak to powinno wyglądać ?

0

@Nano22 Naprawde nie wiesz po co ? :)

13

Kurde robią z nich objazdowy cyrk (pre sezon na krańach świata dla kasy) + jeszcze seriale (aktorów też dla kasy) i później sie dziwią że coś nie idzie w ich zawodzie czyli w grze w pike nożną - naprawde to już nie jest klub tylko instytucja odcinająca kupony po wspaniałych sukcesach które były kiedyś. Nigdy nie angażowałem się w hejtowanie zarządu ale to jest jakaś farsa po prostu. Barcelona teraz to nie klub piłkarski tylko klub celebrytów. W sumie jak w naszym powiedzeniu .. więcej niż klub tylko czy w dobrą strone ? Kluifert ... tak bardzo ceniłem go jako piłkarza. Powinien zająć się czymś co poprawi gre zespołu - film raczej poprawi tylko jego notowania w zarządzie. Real nam ucieka a ci im dupe filmem zawracają. Taki temat w tym momencie sezonu nie powinien być w ogóle poruszany. Hollywood to po karierze a nie teraz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?