0

@CochiseDwie nieuznane bramki "mocno kontrowersyjne" Obrazują ten "Powrót" do żywych Atletico. Oni nieistnieli w 1 połowie i w 2 nie bardzo. TO był mecz na powrót - mentalny powrót do żywych. Ja jestem zdruzgotany.

0

@Lucassito Na pewno "trudniej" jest go wygrać drużynie która w poprzedniej wersji nie brała by w ogóle w tym udziału ;)

0

Jedyna nadzieja że Atletico nie rzuci się na nas jak pies na kiełbase. Ostatni to wystarczy byśmy nie umieli wychodzić obronną ręką z takiego meczu.

1

@Janiama Wątpię by miało to jakikolwiek związek z napiętymi relacjami ze Stanami Zjednoczonymi. Co Ukraińskie linie lotnicze mają do tego. To się kupy nie trzyma. Podejrzewam że to po prostu katastrofa i tyle - trafiła się w napiętym momencie ale jaki cel miał by mieć teki zamach i to jeszcze na ich terenie ?

8

Idzie luty - czeka nas coroczny zjazd formy XD he he. Po ostatnich naszych meczach czarny humor mi się włącza.

0

@Grandhouse Fakt - aż dziw bierze że AS dodał słowo "niemrawą Valencię" ;)

18

Nie no kurde ludzie to już dziecinada trochę.

0

@Ledsbourne ... niestety.

2

@stone80 Nie gra lepiej ale gra ODPOWIEDZIALNIE. Takie sprawy też trzeba umieć dostrzec.

0

@Orlik00 Jak było 1:2 i Franki nam "ustawił" mecz to Busquets z automatu musiał zacząć grać asekuracyknie bardziej. To normalne raczej

0

@mituk Nie przepraszaj ... opinia jak opinia nawet jak jest troche nieobiektywna ;)

1

Ciekaw byłem ocen Frankiego i Neto - uważam ich za głównych winowajców tej "tragedii". Troche za wysoko obaj panowie według mnie. ... I dziwi że Ivan jeszcze niżej. Kurde może mu mecz nie wyszedł ale nie nawalił tak centralnie jak Ci dwaj.

1

@Messiash19 To nie tak - nie wystawią tam zadnych rezerw to jest troche prestiż jednak i pewnie jakieś umowy sponsorskie. Słabe jest jednak to że znów Jetlag i zmęczenie im się włączy na samym początku roku.

0

Jeśli stary postawi na niego w pucharze Hiszpanii to cienko widze te rozgrywki.

0

@pax Ten mecz mu nie wyszedł ale wydaje mi się jednak że przesadzasz z krytyczną jego oceną. Nie powiedziałbym że przejście 1-2 linii nic nie daje. Po prostu to jest zawsze zdobywanie pola tym bardziej gdy inni po prostu klepią w szerz i boją się (tak jak powiedziałem wcześniej) wziąść odpowiedzialność za grę. Oczywiście Messi to robi ale my potrzebujemy więcej takich graczy. I moim zdanie mte jego wejścia za zasieki nie są nieefektywne - Bardzo czesto to zdobywanie przestrzeni stwarza nam ciekawe okazje czy to do dalszego rozegrania czy wręcz do akcji podbramkowych.

PS ... klepka do przodu często kończy się przy ostrym presingu przeciwnika i to nasi oponenci rozkminili już kilka sezonów temu niestety ;)

0

@pax To prawda ale Franki ma coś co publika La-Rambli lubi (i ja osobiśćie też). Mianowicie bierze odpowiedzialność na siebie i wyprowadza piłke bardzo efektownie i często efektywnie z zasieków obrony przy ostrym presingu oponenta (SIC !!!). Nie można tego nie widzieć. Pytanie dlaczego tylko on.

0

@dominik127pl i pierwszy i drugi faul nie był konieczny

0

@4drian0 na pewno Valverde ... już dajmy temu spokój ;)

2

Frankie dziś ładnie grał szkoda że 2 razy mu prąd odcieło bo robi chłop różnice :(. aa tak to można powiedzieć dał ciała po prostu.

4

@Chwytliwy Tu apropo Valverde to są jaja jak berety. PIS w Polsce to wina Valverde.

0

Luisito - ty dziś pięknie grałeś oby to była TA FORMA na najważniejszy moment sezonu.

1

@KamQiX Oczywiście że masz rację ale jednak .... ;)

1

@Gaucho Polowanie na czaarownice - to u nas normalne.

3

Przestańcie nawalać na Valverde. De Jong zagrał jak amator. (To przez niego to przegraliśmy niestety) Neto to jednak nawet nie Holender. To piłkarze zgotowali nam to "widowisko". Z pozytywów Suarez naprawde super forme łapie.

1

Real broni się przez 90% meczu i już wygrywa 2:0 no ładnie. :(

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Sugestie że chce rozwiązać umowę z winy pracodawcy mnie nawet przekonują. Nie gra tyle ile by chciał. A takie "ułatwienie" transferu wiązało by się zapewne z większą miesięczną wypłatą u nowego pracodawcy. W sumie jeśli tak to wygląda to bardzo nieładnie Panie Vidal.

3

Przykro się to czyta

2

@czosnekfcb Z czystym sumieniem czas zacząć ;) Trochje sie człowiek pomęczył; ale czego sie nie robi dla rodziny :)

0

@Skaramuczi Mi stronawymusiła skalowanie na 80% naprowadziłeś mnie z tym 120%, lecz u mnie wystarczyło powrócić do skalowania 100% i jest ok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?