sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rewolucja123 Z tego co pamiętam pisał o tym.
1
@shinthps Myślę że Cochise zamknał temat - co mądrzejsze osoby zrozumieją i zaprzestaną - tyle.
0
@shinthps "Janiama nie traktuje siebie jak zwykłego użytkownika, a próbuje dać ludziom do zrozumienia, że jest kimś lepszym" - No właśnie ja tego tak nie postrzegam i podejrzewam że bardzo dużo osób też nie, stąd moje stwierdzenie o tyradzie podszytej osobistymi kompleksami bo inaczej takich wywodów sobie nie potrafię wyjaśnić. (a oczywiście wszyscy wiemy już z kontekstu nawet tej dyskusji że Janima był zawodowym graczem - co jest fajną sprawą - i wielu to może w jakiś sposób boleć bo np zamiast grać w piłę profesjonalnie tylko ją podziwiają) Widziałem tu przypadki kasowania osób (przez większe grono) które faktycznie zachowywały się karygodnie i wręcz się o to prosiły ale tutaj nie odczuwam nawet w 1% zarzutów które kierujecie do tego człowieka.
2
@shinthps Będę kolejnym który jednak nie odczuwa tego co opisujecie o Janimie czyli tu w twojej wypowiedzi ostatniej: "Niestety Janiama musi co rusz przypominać o tym kim rzekomo był, kim jest". Starałem się obiektywnie ocenić tą dyskusje i widzę tu niestety tyradę na człowieka bardziej podszytą jakimiś osobistymi kompleksami niż faktycznym stanem rzeczy. Przykro się to czyta niestety .... . A najbardziej szkoda mi jest tego że ataki te padają z pod klawiatury osób o których miałem bardzo dobre mniemanie.
1
@Alanooo i Messi rok temu i Ronaldo wczoraj powinni tam być - tyle.
2
@19cukier48@... Z karnego XD
0
@Zieliniak Mi to sie wydaje że Lewandowski będzie długo trzymał wysoki poziom. Ja tam chciałbym go u nas bardzo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A wczoraj to w ogóle Oblak był na tej gali ? W LL idą z Markiem łeb w łeb przecież.
0
Może niech oddadzą walkowera XD. Zawsze jakaś wymówka na czasy batów od Barcy ;P
0
@Borneo Mniej więcej od 30 minuty 1 połowy
5
@Przemek2323 Lahoz tak ma. I tak trzeba się cieszyć że nie odwalił nic gorszego niż swoje typowe "sędziowanie".
2
To znaczy że to już przesądzone że Messi zgranie 6 złota pile?
0
@matirix20 Dobre oceny. chociaż Messiemu dałbym jednak 9
0
Ciekawe jak jutro AS będzie płakać XD
0
@arraco ... ale to jest dalej tylko może ... i tyle w temacie.
1
@arraco mogłoby być .... słowo klucz gdyby tak było ... gdyby Barca wykorzystała swoje okazje to też mogło by być .... rozumiesz już ? Barcelona od około 35 minuty 1 połowy zdominowała ten mecz.
0
Dokładnie te same odczucia. Komentatorzy mówili że Atletico zagrało lepiej niż z Realem a z nimi mieli remis ... no ale Messi ;). Tak poza żartem - cały zespół zaczyna funkcjonować i szalenie mnie to cieszy przed klasykiem - oby Alba tylko jeszcze wrócił.
0
@cordoba I dalej wielkie ekilpy się na to nabierają ;)
0
@arraco Z tym krestesm to przesadzasz troche pierwsza połowa słabsza lecz w 2 dominowaliśmy
0
@stone80 Ja mu juz tu przyszłości nie wróżę - oddaje mu tylko szacunek - bo się należy.
3
@Chwytliwy A ja Ci odpowiem tak: Po ostatnich meczach i naszych wyczynach - bałem się Borusii jak jasna cholera. Jak zobaczyłem w składzie Rakitica wiedziałem że ten mecz bedzie inny niż nasze ostatnie popisy - i się nie zawiodłem. Ja wiem że na śiweczniku jak zwykle znalazł się Messi i chłopcy z ofensywy (bo strzelili ładne gole po ładnych akcjach) ale stało się tak dlatego bo zdominowaliśmy środek. Tu nawet nie chodzi już o jego umiejętności - chodzi o to że drużyna z nim gra po prostu pewniej tzn - każdy mu ofa na boisku i to widać, a Ivan jest wszedzię - łata każdą dziurę.
3
@Chwytliwy to że Messi jest bardziej potrzebny od Ivana to prawda oczywista. Tuta chodzi o to co wnosi chorwata do linii pomocy. W ogole po co mieszkasz Messiego do tej dyskusji?
2
@Janiama To było normalne że dostaniesz tutaj oklep za słowa prawdy o Chorwacie ;)
5
Sergi Roberto zagrał kapitalny mecz a dostał to samo co Firpo - nieporozumienie totalne moim zdaniem. Firpo zagrał w miare ok ale był wydygany - Sergi napędzał całe skrzydło.
2
@MarioVeB! On miał troche mediom i rozpieszczonym kibicom do udowodnienia. Oby ta presja zeszła z niego jak najszybciej.
0
@Avada Kedavra Albo jak u Inków ... bierzesz koze i wrzucasz ... lub wkurzającego sąsiada :P
4
@Avada Kedavra Dadzą Benzemę XD
0
@AmigoBlancos Realowi zdaje 4 wysunął w jednym spotkaniu (LEWY)
1
@TheNekro94 On naprawdę mocno musi popracować z lekarzami i dietetykami - i pomału wchodzić w rytm. Myślę że ten sezon to będzie la niego właśnie taki w kratkę. Tylko od niego zależy czy podoła. Ja bardzo bym chciał aby mu się udało to przełamać bo wczoraj jak miał piłkę to za każdym razem czułem że jest z jego strony zagrożenie - że zrobi coś co może zaowocować bramą. Z całym szacunkiem dla reszty - nie mamy nikogo o takim profliu (no może Ansu za parę lat) Dembele to złoto jeśli chodzi o umiejętności. Powinni postarać się go naprawić.