sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sevs Suarez dobrze presuje przecież - mimo że gruby ;)
2
Moim zdaniem Slavia urwie jeszcze ładne punkty i Interowi i Borussi. No ale przecież my powinniśmy byli po nich przejechac jak walec bo to niby slabiaki
5
Fati niestety wygląda jakby się bał podjąć ryzyka ostatnio - Dembele to robi i za to ma u mnie szacun - pimimo strat jakie czasem generuje.
0
@CZaras I jeszcze ten dziwny spalony przy bramce z koesiem który "absorbował" bramkarza XD
7
Fati dzisiaj zrobił JEDNĄ groźną akcje całą reszta do zapomnienia i MOŻNA zwalić na karb braku doświadczenia ale na pewno nie było to najlepsze w naszym meczu. Powiedziałbym że najlepszym było utrzymanie remisu i czystego konta z tyłu bo mecz był na styku i chłopaki całe spotkanie byli (musieli być) mega czujni by Slavia nie wpakowała bramy. A Historie że to tylko SLavia też między bajki bo Prażanie zagrali fenomenalnie i City czy inny Liverpool też mieli by problemy. Ich bramkarz dzisiaj wyczyniał cuda.
0
@stoikow w punkt kolego ... w punkt :)
12
Niech się Marca pochyli nad Hazardem lub Vinim lepiej. Moim zdaniem Griezmann akurat daje drużynie o wiele więcej niż Cou. Pracuje na całej linii od obrony po atak - gra na jeden kontakt u niego to majstersztyk. Moim zdaniem to jest szukanie na siłe problemu u nas wiadomo przez kogo ... ;)
0
@Colon taka troche dynastia ale fajny główny temat wszystko maskuje - rokersi na motorach ;)
1
@NaFazieHitman Gdyby Messi chciał z nim grać bardziej niż z Urusem napad zyskał by +10 do skuteczności
0
@Gaucho Jest Griezmann + fati _perez i dembele. ... wystarczy
0
@Pitera27 czekaj czekaj ... mamy takich piłkarzy ? wyliczmy: Vidal ... może de Jong ... troche Sergi Roberto, Semedo ... ktoś jeszcze ?
0
@ShawnC On grając padake i tak był prawie najlepszy
5
kurde tego człowieka to nie powinni dawać przed mikrofon. Jeszcze większa kompromitacja jego słowami niż grą.
1
Ja piernicze czy wyniewidzicie że to PIŁKARZE nie grają na 100% ? popełniają masę błędów do tego nie walczą jak lavente o kazdy milimetr boiska. TO nie jest wina Valverde tylko grajków niestety. Wyglądają jakby jeszcze z cmentarza niewrócili.
2
Przynajmniej tych świat im nie spierniczą ;P
1
@th@les Bardzo trafnie kolego, bardzo trafnie - oceny przesadzone w dół i to mocno. Trzeba czasami dopuścić fakt że przeciwnik może zagrać mega spotkanie i takie zagrała Slavia. Bardziej brawa dla Pragi powinny być niż nagonka na naszych. W końcu wygraliśmy z zespołem który przysłowiowo "gryzł trawę" i miał mega doping.
0
@BarcaInfo On logistycznie ogarnia - tylko trzeba to umieć wykorzystać
0
MSG to nasz żelazny atak i tak powinno być Dembele i Fati ewentualnie na zmiany. MSG powinno się teraz zgrywać to będzie szansa na tryplet.
24
@JackPtak Fati ma 16 lat powinien łapać końcówki i tyle - szczególnie w tak ważnych meczach. Jaki jest procent 16 latków grających w LM ? 0,01 % ? Pewnie tylko my mamy takiego młodzika powołanego. Totalnie nie rozumiem płaczu że nie wychodzi w 1 składzie. Trochę obiektywizmu nie zaszkodzi.
6
"Zidane jeszcze oddycha" XD
1
@Undertaker87 Jesli chodzi o Umtitiego to może i ważniejsze ale to wygląda trochę jakby mu się kariera kończyła w momencie gdy ma się zaczynać. Zawsze może iść na jakiegoś kierowce taksówki czy cuś w sumie. A co masz do naszego tria MSG które w ostatnim meczu pokazało że jak się zgrają to bedzie co oglądać. Naprawde liczysz że 16 latek powinien już wchodzić w ich buty ? T o w końcu LM Fati dostał już minuty w tych rozgrywkach i wcale nie zagrał porywająco. Dajmy mu czas (16 lat !!!!)
9
Real torchę spierniczył spod topora dzięki tym zamieszkom ;)
5
@macio_944 Jeszcze trochę i wjadą tu z czołgami ratować demokracje.
1
@Odesseiron Przede wszystkim powinniśmy zejść z narracji "wyborcy to wyborcy tamto". Obie partie nas na siebie szczują. Gdybyśmy byli mądrzejsi moglibyśmy tego nie łykać jak pelikany. Sam niestety jestem na to trochę podatny. Ale przynajmniej na wyborach nie dałem głosu ani jednym ani drugim złodziejom. Jako partii najbardziej nie trawie PO - dziwią mnie wyborcy którzy chcą powrotu ich do władzy ale nie chce ich oceniać - jak my wszyscy są zindoktrynowani - to nie jest wina ludzi tylko systemu który pierze nam mózgi.
5
@SkN tamten syf trwał bite 2 miesiące - ten minie za kilka dni ;)
0
@Ratamahatta Aha PO po prostu tylko zabierało 600 no nie wiem skąd ta narracja ;)
0
@Explode Podaj taką która nie ma takiego zamiaru ? ;) Ja wiem ... Kukiz być może i Konfederacja ale pewności nie ma.
0
@Odesseiron Tak też na to liczyłem - ale cóż ludzie są zdesperowani tym co było wcześniej i boją się powrotu do tego.
0
@ShawnC To też prawda ale kradli i kradną od zawsze - tu trzeba zmiany ustroju aby to ukrócić.
16
Ludzie wy naprawdę mieliście nadzieje że PIS przegra te wybory ? Ja się ludziom nie dziwie. Przez 8 lat lewica okradała naród - tylko okradała. PIS za to zagrał genialnie - postanowił odpalać działkę z tej kradzieży Polakom. Naprawdę liczyliście że ludzie wrócą do poprzedniej władzy gdzie byli TYLKO okradani i traktowani jak dojne krowy? (tutaj jeszcze ten wiek emerytalny wchodzi) Ja nie jestem zwolennikiem żadnej z tych partii głosowałem na inne - ale nie rozpaczam że PO nie wróciło na salony - wręcz mnie to cieszy :) Wolę złodzieja który mi odpali działkę niż takiego który okradnie i się wypnie tyłkiem i będzie kłamał przez 8 lat że nie ma pieniędzy na socjal.