0

@Pustelnik tak bo to typowe dla niego. :)

0

CO wszyscy sobie raptem oPuyolu przypomnieli ? Jakaś moda ? Godin, Sanchez ...

0

@RosjaninBut Już puka w sumie.

3

2

@noface Ostatnio z Valencją wszedł z ławy i wpakował 2 bramy więc coś w tym jest.

4

@ViscaBarca123 jakieś 14 lat temu były podobne emocje z Leo w roli głównej. Oby koleś był 2 Messim. :)

5

De Jong, Fati, Arthur zaczyna klarować się trzon przyszłego pokolenia.

5

@PanPatrykk DeJong bez cienia wątpliwości jednak Arthur zaraz po nim ;)

0

@Jakchcesz Mi się nie podobały (ta elka na czole i pajacyk) no ale spoko w sumie faktycznie to kwestia gustu. Jakoś mnie ta cieszynka irytowała :)

1

Dobrze ze Griemann skończył u nas z głupimi cieszynkami ... jak na razie ;)

13

@tbas Tak samo myślę. Gryzak daje co może dać na ten moment. I stara się jak może. Mam do niego szacunek.

4

@MSDCbrzdyk Co nie zmienia faktu że była chemia między nimi i Firpo ożył.

0

@tbas chuchająi dmuchają na niego i dobrze w sumie.

1

@masa11 De Jong oraz Rthur też

0

Fati Fatim ale ludzie wy widzicie co DeJong nam rośnie ? Ogólnie młodzi zmieniają obraz kurka.

0

@dunkelritter69 ... z pozdrowieniami od polskiej LaRambli XD

1

@Tomek54321 Trochę dystansu chłopaku, bo żeś się za bardzo zapocił.

0

@Tomek54321 Hamburger zaszkodził ? :P

0

@Explode poszedł do McDonalda coś opierdzielić ;P

2

Oby tylko teraz nie chcieli być na siłe "sprawidliwi" i nie dali złotej gały Krystynie.

0

@bafi Dobra Muza na początku z Interstellara ;). Słuchając jej moja wyobraźnia dostaje buffa +10

2

@Losiex aha .... Paco był naszym zbawcą przecierz ....

0

@Czarny19 A Gdzie Ney ?

0

Młody jest w takim gazie że powinien wyjść w podstawie. Nie zdziwiłbym się jakby znów pozamiatał Niemców w pierwszych 15 minutach. To by było spektakularne i wszystkie Neymary i Mbappe zeszły by na dalszy plan.

3

Zastanawiam się w takim razie nad sponsorowaniem mojego ulubionego klubu XD

0

@xBarteZx Powiedziałbym bardziej że przez Ciebie ;) Nie to że się nie zgadzam bo w uogólnieniu myślę podobnie ale hierarchie to ustala trener i forma zawodnika :)

3

@xBarteZx ustalona przez .... ?

0

@BarcaInfo Ale chłopak ładnie już czuje emocje piłki nożnej :)

0

Oho w redakcja As'a "niepokoi" się o Messiego XD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?