sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pustelnik tak bo to typowe dla niego. :)
0
CO wszyscy sobie raptem oPuyolu przypomnieli ? Jakaś moda ? Godin, Sanchez ...
0
@RosjaninBut Już puka w sumie.
3
Greta and Death metal XD ha ha ha dobre
https://metaladdicts.com/site/teen-activist-greta-thunbergs-speech-transformed-into-swedish-death-metal-song/
hołderju
2
@noface Ostatnio z Valencją wszedł z ławy i wpakował 2 bramy więc coś w tym jest.
0
nawet śmieszne XD
https://www.facebook.com/polityczniezaorani/photos/a.908342475928583/2426218187474330/?type=3&theater
4
@ViscaBarca123 jakieś 14 lat temu były podobne emocje z Leo w roli głównej. Oby koleś był 2 Messim. :)
5
De Jong, Fati, Arthur zaczyna klarować się trzon przyszłego pokolenia.
5
@PanPatrykk DeJong bez cienia wątpliwości jednak Arthur zaraz po nim ;)
0
@Jakchcesz Mi się nie podobały (ta elka na czole i pajacyk) no ale spoko w sumie faktycznie to kwestia gustu. Jakoś mnie ta cieszynka irytowała :)
1
Dobrze ze Griemann skończył u nas z głupimi cieszynkami ... jak na razie ;)
13
@tbas Tak samo myślę. Gryzak daje co może dać na ten moment. I stara się jak może. Mam do niego szacunek.
4
@MSDCbrzdyk Co nie zmienia faktu że była chemia między nimi i Firpo ożył.
0
@tbas chuchająi dmuchają na niego i dobrze w sumie.
1
@masa11 De Jong oraz Rthur też
0
Fati Fatim ale ludzie wy widzicie co DeJong nam rośnie ? Ogólnie młodzi zmieniają obraz kurka.
0
@dunkelritter69 ... z pozdrowieniami od polskiej LaRambli XD
1
@Tomek54321 Trochę dystansu chłopaku, bo żeś się za bardzo zapocił.
0
@Tomek54321 Hamburger zaszkodził ? :P
0
@Explode poszedł do McDonalda coś opierdzielić ;P
2
Oby tylko teraz nie chcieli być na siłe "sprawidliwi" i nie dali złotej gały Krystynie.
0
@bafi Dobra Muza na początku z Interstellara ;). Słuchając jej moja wyobraźnia dostaje buffa +10
2
@Losiex aha .... Paco był naszym zbawcą przecierz ....
0
@Czarny19 A Gdzie Ney ?
0
Młody jest w takim gazie że powinien wyjść w podstawie. Nie zdziwiłbym się jakby znów pozamiatał Niemców w pierwszych 15 minutach. To by było spektakularne i wszystkie Neymary i Mbappe zeszły by na dalszy plan.
3
Zastanawiam się w takim razie nad sponsorowaniem mojego ulubionego klubu XD
0
@xBarteZx Powiedziałbym bardziej że przez Ciebie ;) Nie to że się nie zgadzam bo w uogólnieniu myślę podobnie ale hierarchie to ustala trener i forma zawodnika :)
3
@xBarteZx ustalona przez .... ?
0
@BarcaInfo Ale chłopak ładnie już czuje emocje piłki nożnej :)
0
Oho w redakcja As'a "niepokoi" się o Messiego XD.