2

@Socjopata Paolo Di Canio miał ciekawy image. Był zdeklarowanym faszystą i hailował po strzeleniu bramki :)

Tutaj ciekawe momenty:


10

@MesQueUnClub_87 Skoro koleś zadaje takie pytania to obawiałbym się tego typu odpowiedzi dawać ;)

1

@kuffs bordowy kurz powiadasz ? Skoro tak do tego podchodzisz to szkoda nawet ci odpisywać.

0

@l0Messini Jakbym nie miał hetero to bym się chyba trochę bił z myślami - filmów bym nie kręcił ;)

0

@Socjopata Oni w tym wieku mają już orientację jakąś ? :) Pewnie se dzieciaki jaja robią. Ten pod spodem troche jakby zażenowany śliniakiem był.

0

@dawo17 Edgar davids a nie David Edgar :)

0

@RosjaninBut Moim zdaniem Rakitic gra dokładnie tak jak chce teraz od niego trener. Jak De Jong ogarnąłby dobrze tyły to Rakitic mógłby grać ofensywnie - już to robił po mistrzowsku w poprzednim zespole więc akurat on nie ma takiego problemu ;) Poza tym trzeba pamiętać że ofensywną robotę u nas przejmuje w 80% Messi - czasami jest tak wszechobecny w tych sferach boiska że trudno tam zauważyć jago kolegów którym w sumie pozostaje tylko asystowanie mu w jego ofensywnych konstrukcjach. Przy nim nikną nawet tacy technicy jak Cou.

1

@KingLeonidas a według mnie podstawa powinna wyglądać tak: De Jong, Rakitic, Arthur. I mamy idealna mieszankę wszystkiego co trzeba w pomocy. De Jong oczywiście na DP.

1

@busquets5 jeśli nie ma przeglądu to tak jakby nie było sprawne.

4

@Bernard777 Kasper Schmeichel i Peter Schmeichel

2

@shinthps Też odpisze po raz kolejny i mam nadzieje że ostatni. Nikogo nie uważam za głupka. Już drugi raz coś sugerujesz co nie ma pokrycia z prawdą. Powtarzam: jeśli ja nie zrozumiałem twojego "żegnaj" bo było żartobliwym tonie to przepraszam, lecz spójrz ile ludzi zaczęło mnie atakować idąc tropem twojej odpowiedzi ;). To naprawdę powinno dać ci do myślenia że nie była ona aż tak oczywista. Pozdrawiam serdecznie :).

0

@shinthps "Tymczasem w Twoim mniemaniu każdy użytkownik tej strony ma zaniżony współczynnik inteligencji". Ani razu nie odniosłem się do niczyjej inteligencji w tej dyskusji - czego o tobie powiedzieć nie można.

0

@shinthps Taki mały niuans - nawet jeśli ty odebrałeś to żartobliwie i w takim też tonie była twoja odpowiedź a ja jej nie zrozumiałem to spójrz na obrońców twojej odpowiedzi ... czy aby na pewno się rozumiecie ? - co za tym idzie czy na pewno jest aż tak zrozumiała ? :)

0

@Nano22 Następny, obrażony za profanowanie wizerunku Messiego :)

0

@shinthps Na to teraz ty zabłysnąłęś - Skąd u licha mam wiedzieć jaki ty masz styl ???? Słowo "żegnaj" może być odebrane dość bezpośrednio nie uważasz ? Nie błyszcze inteligencją bo nie czuje twojego stylu ? dobre :P

0

@dv7wisnia Ale z czym wy macie problem ? Uraziłem wam jakiś nieskazitelny obraz Messiego czy jak ? Komentuje tylko obrazek (który jest paskudny) a zachowujecie się jakbym wam rodzinę wymordował.

0

@shinthps Jak widać większość zrozumiała więc .... ;). No ale wiadomo może Cie się podobać - każdy ma swój gust XD.

0

@10LionelMessi10 Jeszcze Patrick Kluivert ostro wymiatał.

0

@10LionelMessi10 Na pozycji Pique jeszcze był Marquez - dobry obrońca.

0

@shinthps A uśmieszek widzisz w mojej wypowiedzi? Troszkę dystansu łapiesz czy tak nie do końca?

1

@10LionelMessi10 Dużo znanych nazwisk. Dodałbym od siebie do zastanowienia - Rivaldo, Ronaldo (Brazylijski) ,Figo (mimo wszystko).

34

Ten rysunek Messiego na wejściu jest tak paskudny że odechciewa mi się wchodzić na tą stronę :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@masq Ale pewnie mniej wesoło ;P

1

@BarcaInfo myślę że jak przyjdzie neymar to luisito pójdzie w od stawkę. Inaczej tego nie widzę.

3

Wow. Wchodzę i nie poznaje wpisów normalnie. Szacun do poprzedników za piękne wsparcie. Oczywiści z mojej strony też płynie ;)

0

@TheNekro94 Dokładnie. wiem nawet który ;). Swoją drogą Henry Ford stworzył już prawie 80 lat temu samochód z konopi ;)

5

@Lincolm + 80 zmiennych ;P

0

@marcin000019 Dembele mógł lepiej z Gryzim rozgrywać bo były akcje ... które właśnie przez egoizm spierniczył.

3

@ramon59 Oglądam każde spotkanie Barcelony od kilkunastu lat i uważam że Ivan jest dla Barcelony NIEOCENIONY. Pewny pomocnik pracujący w środku za trzech, myślący - nie tracący piłek do tego żelazne zdrowie i płuca. Tak się złożyło że na Ivanie publika lubi się wyżywać w momentach gdy CAŁY zespół daje ciała niestety. Uważam że w tym momencie jest najlepszym naszym pomocnikiem, mam nadzieję że De Jong okaże się równie dobry a najlepiej jakby był jeszcze lepszy. To nie jest z mojej strony bronienie "świętej krowy". Zupełnie inne zdanie mam np o Busim chociaż wcześniej był dla mnie wybitnym magikiem na swojej pozycji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?