sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Socjopata Paolo Di Canio miał ciekawy image. Był zdeklarowanym faszystą i hailował po strzeleniu bramki :)
Tutaj ciekawe momenty:
10
@MesQueUnClub_87 Skoro koleś zadaje takie pytania to obawiałbym się tego typu odpowiedzi dawać ;)
1
@kuffs bordowy kurz powiadasz ? Skoro tak do tego podchodzisz to szkoda nawet ci odpisywać.
0
@l0Messini Jakbym nie miał hetero to bym się chyba trochę bił z myślami - filmów bym nie kręcił ;)
0
@Socjopata Oni w tym wieku mają już orientację jakąś ? :) Pewnie se dzieciaki jaja robią. Ten pod spodem troche jakby zażenowany śliniakiem był.
0
@dawo17 Edgar davids a nie David Edgar :)
0
@RosjaninBut Moim zdaniem Rakitic gra dokładnie tak jak chce teraz od niego trener. Jak De Jong ogarnąłby dobrze tyły to Rakitic mógłby grać ofensywnie - już to robił po mistrzowsku w poprzednim zespole więc akurat on nie ma takiego problemu ;) Poza tym trzeba pamiętać że ofensywną robotę u nas przejmuje w 80% Messi - czasami jest tak wszechobecny w tych sferach boiska że trudno tam zauważyć jago kolegów którym w sumie pozostaje tylko asystowanie mu w jego ofensywnych konstrukcjach. Przy nim nikną nawet tacy technicy jak Cou.
1
@KingLeonidas a według mnie podstawa powinna wyglądać tak: De Jong, Rakitic, Arthur. I mamy idealna mieszankę wszystkiego co trzeba w pomocy. De Jong oczywiście na DP.
1
@busquets5 jeśli nie ma przeglądu to tak jakby nie było sprawne.
4
@Bernard777 Kasper Schmeichel i Peter Schmeichel
2
@shinthps Też odpisze po raz kolejny i mam nadzieje że ostatni. Nikogo nie uważam za głupka. Już drugi raz coś sugerujesz co nie ma pokrycia z prawdą. Powtarzam: jeśli ja nie zrozumiałem twojego "żegnaj" bo było żartobliwym tonie to przepraszam, lecz spójrz ile ludzi zaczęło mnie atakować idąc tropem twojej odpowiedzi ;). To naprawdę powinno dać ci do myślenia że nie była ona aż tak oczywista. Pozdrawiam serdecznie :).
0
@shinthps "Tymczasem w Twoim mniemaniu każdy użytkownik tej strony ma zaniżony współczynnik inteligencji". Ani razu nie odniosłem się do niczyjej inteligencji w tej dyskusji - czego o tobie powiedzieć nie można.
0
@shinthps Taki mały niuans - nawet jeśli ty odebrałeś to żartobliwie i w takim też tonie była twoja odpowiedź a ja jej nie zrozumiałem to spójrz na obrońców twojej odpowiedzi ... czy aby na pewno się rozumiecie ? - co za tym idzie czy na pewno jest aż tak zrozumiała ? :)
0
@Nano22 Następny, obrażony za profanowanie wizerunku Messiego :)
0
@shinthps Na to teraz ty zabłysnąłęś - Skąd u licha mam wiedzieć jaki ty masz styl ???? Słowo "żegnaj" może być odebrane dość bezpośrednio nie uważasz ? Nie błyszcze inteligencją bo nie czuje twojego stylu ? dobre :P
0
@dv7wisnia Ale z czym wy macie problem ? Uraziłem wam jakiś nieskazitelny obraz Messiego czy jak ? Komentuje tylko obrazek (który jest paskudny) a zachowujecie się jakbym wam rodzinę wymordował.
0
@shinthps Jak widać większość zrozumiała więc .... ;). No ale wiadomo może Cie się podobać - każdy ma swój gust XD.
0
@10LionelMessi10 Jeszcze Patrick Kluivert ostro wymiatał.
0
@10LionelMessi10 Na pozycji Pique jeszcze był Marquez - dobry obrońca.
0
@shinthps A uśmieszek widzisz w mojej wypowiedzi? Troszkę dystansu łapiesz czy tak nie do końca?
1
@10LionelMessi10 Dużo znanych nazwisk. Dodałbym od siebie do zastanowienia - Rivaldo, Ronaldo (Brazylijski) ,Figo (mimo wszystko).
34
Ten rysunek Messiego na wejściu jest tak paskudny że odechciewa mi się wchodzić na tą stronę :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@masq Ale pewnie mniej wesoło ;P
1
@BarcaInfo myślę że jak przyjdzie neymar to luisito pójdzie w od stawkę. Inaczej tego nie widzę.
3
Wow. Wchodzę i nie poznaje wpisów normalnie. Szacun do poprzedników za piękne wsparcie. Oczywiści z mojej strony też płynie ;)
0
@TheNekro94 Dokładnie. wiem nawet który ;). Swoją drogą Henry Ford stworzył już prawie 80 lat temu samochód z konopi ;)
5
@Lincolm + 80 zmiennych ;P
0
@marcin000019 Dembele mógł lepiej z Gryzim rozgrywać bo były akcje ... które właśnie przez egoizm spierniczył.
3
@ramon59 Oglądam każde spotkanie Barcelony od kilkunastu lat i uważam że Ivan jest dla Barcelony NIEOCENIONY. Pewny pomocnik pracujący w środku za trzech, myślący - nie tracący piłek do tego żelazne zdrowie i płuca. Tak się złożyło że na Ivanie publika lubi się wyżywać w momentach gdy CAŁY zespół daje ciała niestety. Uważam że w tym momencie jest najlepszym naszym pomocnikiem, mam nadzieję że De Jong okaże się równie dobry a najlepiej jakby był jeszcze lepszy. To nie jest z mojej strony bronienie "świętej krowy". Zupełnie inne zdanie mam np o Busim chociaż wcześniej był dla mnie wybitnym magikiem na swojej pozycji.