0

@BarcaInfo Ze śpiewaniem u niego podobnie jak z grą XD



1

@ArterkHD to chyba jest marka której w sumie nie trzeba polecać ;)

7

Bedyie gral Wogue - wlasnie po to jest w kadrze. Szkoda Semedo :(

2

Alenia musiałby dostać jakiegoś super kopa do umiejętności aby awansować na stałe do pierwszego składu. Jest dobry ale wciąż o wiele za słaby na 1 skład Barcelony. De Jong wciąga go nosem kilka razy pod rząd, Rakitic i Busquets doświadczeniem. Arthur i Sergi Reoberto też o wiele lepsi a Vidal to zadaniowiec który super wywiązuje się ze swojej roli. Jedyna szansa to pozycja na której Alenia gra najlepiej - jest bardzo dobrym ofensywnym pomocnikiem ale z drugiej strony te obszary ogarnia najlepiej na świecie Messi który jak wyleczy kontuzje to będzie grał 100% meczy :). Jestem pewien że w każdym klubie o 1 klasę niższym niż Barcelona miałby pierwszy skład. Może powinien zrobić coś dla swojej kariery i przenieść się tam gdzie doszlifuje swoje walory.

1

@prokofiew To są umowy - nie musiało być w dokumentach mowy o takim przypadku jaki zaistniał. I tak z tego co widze to to co mogli to pokasowali.

24

Jeśli to prawda to te nasze gwiazdeczki też ostro porąbało. Dla ich zachcianek traktowano jak szmaty ich kolegów z zespołu ... trochę to kurna słabe. Nie zdziwie się jak Rakitic bedzie miał pretensje o to do Messiego, Suareza i innych co naciskali za wszelką cene na ten transfer. A takie kurna równoprawnienie i szacunek dla każdego w szatni podobno jest.

2

Marca pierniczy coś o kartach przetargowych w Barcelonie że smród pozostał. No tak bo Real to w ogóle nie wciskał Bale'a Jamesa czy innych .... Jednostronne spojrzenie.

0

De Jong za dobrą kasę i Griezzmann za bardzo dobrą stawiają te okienko na pozycji baaardzo dobrej według mnie. Oczywiście może i należy poczekać jak się sprawdzą ale już teraz widać że potrafią sprostać zadaniom w tym klubie.

1

@MXFCB chciałeś chyba napisać EWENTUALNA prezentacja Neymara. :)

3

@KamQiX Lucho to nasz człowiek. Nasz trener z ciętymi ripostami. Znamy go jako twardziela który zdobył tryplet i odszedł bez słowa z repry bo "coś się działo". Znamy tą historię i mnie dla przykladu rusza. Innych historii aż tak nie znam, wiec po mnie troche splzwaja.

2

@Orlik00 prawda to co piszesz .. smutna prawda i na nasz temat też :(

0

@Colon Dziecie nie powinny odchodzić przed rodzicami ... ;( Anioły ... żyły żeby dać doświadczenie światu nie sobie :(

3

@Thiago83 Strasznie to przykre. Piękne dziecko. Wszystkie sukcesy nic nie znaczą ..... :(. Poleciłbym bo zdjęcie piękne ale nie wypada chyba ;(

1

@BarcaInfo To musi być "ciekawa" rodzinka to środowisko Naymara XD

1

@pienaar Shakira + jeden z synów Messiego XD

3

@jakubwitkowski Rakitic i Dembele w szklenej bańce - nie słyszeli o temacie Neymara ;)

0

@maleta009 Ja mam Huawi mate 20 lite. Polecam - zdjęcia kosmiczne i 64 Gb pamięci wbudowanej - więc chyba akurat na twoje wymogi

0

@Thiago83 Messi jest jak Chuck Norris - to inni się nie przystosowali :P.
Co za faux pas - gajery ... fuj :)

0

@Thiago83 Jakby rozmawiał z Cruyffem seniorem to rozumiem - (wtedy powinien klęknąć ;)). Ale sorki w tej rozmowie to Messi jest geniuszem i zapewnie zostanie następną legendą tego klubu. Poza tym było na jego twarzy widać serdeczny uśmiech więc tak Pani pewnie czuła się jednak miło w jego towarzystwie. .. więc tak czepiasz się ;)

5

Aktualizacja najlepsza. Może warto zdjąć artykuł bo ciśnienie podnosi bez sensu.

0

To co ? W sobote z Osasuną u boku Gryzka będzie Neymar ? :) Nieźle, nieźle.

0

@Azi .... pomimo kontrowersji ..... z całym szacunkiem dla wychowanków ;)

1

Jedno jest pewne ... jeśli Neymar jednak przyjdzie do nas to pomimo kontrowersji Real ma troche przes ... ;) Atak mamy kosmiczny

0

@patrykzmc2000 NIe pójdą na to ale może to i lepiej

0

@konrad1661 Dokładnie Griezmann i tak lubi się cofać więc prawie jak pomocnik.

0

@Grzesior667 Robił lewą jednak tak dobrze że nie zwróciłem uwagi na prawą :P

0

@ViscaBarca123 Ja bym powiedział że ta cecha nigdy nie jest wadą ;)

0

@ViscaBarca123 Na pewno masz rację (w końcu obserwujesz to podwórko ;) ) ale według mnie wczoraj Perez był o klase lepszy od Rafinhi który jest w gazie i jest z nami juz od baardzo dawna :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?