sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Odesseiron Ja od takich zaczynałem - tylko w domu stał i nikt nie nekał ;P
https://www.google.com/search?q=telefon+prl+analogowy&client=firefox-b-d&sxsrf=ACYBGNRN3XhwDAG_rzpRxPbx2oALEoobvg:1568203715048&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=M7cFiWhXcyEsSM%253A%252CkevBN7wOjmxjvM%252C_&vet=1&usg=AI4_-kSwYNXPFLwBkHUYMjcXVxQHwqwnaA&sa=X&ved=2ahUKEwjRvPuK3sjkAhVx_SoKHb7SBsoQ9QEwAHoECAYQBg#imgrc=M7cFiWhXcyEsSM
0
@BarcaInfo Ze śpiewaniem u niego podobnie jak z grą XD
1
@ArterkHD to chyba jest marka której w sumie nie trzeba polecać ;)
7
Bedyie gral Wogue - wlasnie po to jest w kadrze. Szkoda Semedo :(
2
Alenia musiałby dostać jakiegoś super kopa do umiejętności aby awansować na stałe do pierwszego składu. Jest dobry ale wciąż o wiele za słaby na 1 skład Barcelony. De Jong wciąga go nosem kilka razy pod rząd, Rakitic i Busquets doświadczeniem. Arthur i Sergi Reoberto też o wiele lepsi a Vidal to zadaniowiec który super wywiązuje się ze swojej roli. Jedyna szansa to pozycja na której Alenia gra najlepiej - jest bardzo dobrym ofensywnym pomocnikiem ale z drugiej strony te obszary ogarnia najlepiej na świecie Messi który jak wyleczy kontuzje to będzie grał 100% meczy :). Jestem pewien że w każdym klubie o 1 klasę niższym niż Barcelona miałby pierwszy skład. Może powinien zrobić coś dla swojej kariery i przenieść się tam gdzie doszlifuje swoje walory.
1
@prokofiew To są umowy - nie musiało być w dokumentach mowy o takim przypadku jaki zaistniał. I tak z tego co widze to to co mogli to pokasowali.
24
Jeśli to prawda to te nasze gwiazdeczki też ostro porąbało. Dla ich zachcianek traktowano jak szmaty ich kolegów z zespołu ... trochę to kurna słabe. Nie zdziwie się jak Rakitic bedzie miał pretensje o to do Messiego, Suareza i innych co naciskali za wszelką cene na ten transfer. A takie kurna równoprawnienie i szacunek dla każdego w szatni podobno jest.
2
Marca pierniczy coś o kartach przetargowych w Barcelonie że smród pozostał. No tak bo Real to w ogóle nie wciskał Bale'a Jamesa czy innych .... Jednostronne spojrzenie.
0
De Jong za dobrą kasę i Griezzmann za bardzo dobrą stawiają te okienko na pozycji baaardzo dobrej według mnie. Oczywiście może i należy poczekać jak się sprawdzą ale już teraz widać że potrafią sprostać zadaniom w tym klubie.
1
@MXFCB chciałeś chyba napisać EWENTUALNA prezentacja Neymara. :)
3
@KamQiX Lucho to nasz człowiek. Nasz trener z ciętymi ripostami. Znamy go jako twardziela który zdobył tryplet i odszedł bez słowa z repry bo "coś się działo". Znamy tą historię i mnie dla przykladu rusza. Innych historii aż tak nie znam, wiec po mnie troche splzwaja.
2
@Orlik00 prawda to co piszesz .. smutna prawda i na nasz temat też :(
0
@Colon Dziecie nie powinny odchodzić przed rodzicami ... ;( Anioły ... żyły żeby dać doświadczenie światu nie sobie :(
3
@Thiago83 Strasznie to przykre. Piękne dziecko. Wszystkie sukcesy nic nie znaczą ..... :(. Poleciłbym bo zdjęcie piękne ale nie wypada chyba ;(
1
@BarcaInfo To musi być "ciekawa" rodzinka to środowisko Naymara XD
1
@pienaar Shakira + jeden z synów Messiego XD
3
@jakubwitkowski Rakitic i Dembele w szklenej bańce - nie słyszeli o temacie Neymara ;)
0
@maleta009 Ja mam Huawi mate 20 lite. Polecam - zdjęcia kosmiczne i 64 Gb pamięci wbudowanej - więc chyba akurat na twoje wymogi
0
https://www.facebook.com/reprezentacja/photos/a.452489179665/10157389179459666/?type=3&theater
he he he :)
0
@Thiago83 Messi jest jak Chuck Norris - to inni się nie przystosowali :P.
Co za faux pas - gajery ... fuj :)
0
@Thiago83 Jakby rozmawiał z Cruyffem seniorem to rozumiem - (wtedy powinien klęknąć ;)). Ale sorki w tej rozmowie to Messi jest geniuszem i zapewnie zostanie następną legendą tego klubu. Poza tym było na jego twarzy widać serdeczny uśmiech więc tak Pani pewnie czuła się jednak miło w jego towarzystwie. .. więc tak czepiasz się ;)
5
Aktualizacja najlepsza. Może warto zdjąć artykuł bo ciśnienie podnosi bez sensu.
0
To co ? W sobote z Osasuną u boku Gryzka będzie Neymar ? :) Nieźle, nieźle.
0
@Azi .... pomimo kontrowersji ..... z całym szacunkiem dla wychowanków ;)
1
Jedno jest pewne ... jeśli Neymar jednak przyjdzie do nas to pomimo kontrowersji Real ma troche przes ... ;) Atak mamy kosmiczny
0
@patrykzmc2000 NIe pójdą na to ale może to i lepiej
0
@konrad1661 Dokładnie Griezmann i tak lubi się cofać więc prawie jak pomocnik.
0
@Grzesior667 Robił lewą jednak tak dobrze że nie zwróciłem uwagi na prawą :P
0
@ViscaBarca123 Ja bym powiedział że ta cecha nigdy nie jest wadą ;)
0
@ViscaBarca123 Na pewno masz rację (w końcu obserwujesz to podwórko ;) ) ale według mnie wczoraj Perez był o klase lepszy od Rafinhi który jest w gazie i jest z nami juz od baardzo dawna :)