sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Mi we wczorajszym meczu strasznie spodobała się gra Carlesa Péreza. Koleś ma niesamowite przyspieszenie to dla napastnika jest po prostu jak skarb. Do tego nie boi się ryzykować wchodzić w dryblingi. Naprawdę koleś jest super grajkiem. Wiem że dużo sie pisze o Ansu bo młody i mega talent, ale my mamy super zmiennika na już do ataku. Oby Waldek widział go na ławce chociaż.
2
Super Antek - teraz tylko czekać jakie będzie z Messim czary wyczyniał na boisku bo gre kombinacyjną to on ma opanowaną do perfekcji co było widać wczoraj. Mam nadzieje że będzie miazga która rozniesie autobusy w Lalidze i LM.
0
@jakubkuba07 Super małolat - oby go nie zmarnowali. Jego gra podoba mi się nawet bardziej niż Puiga.
5
Alba śmiesznie strzelił tą bramkę wczoraj - trochę tak na pół gwizdka jakby m siły zabrakło w ostatnim momencie - ale ważne że weszło :)
0
@Kamill10 inni bardziej błyszczeli.
0
@Terrored Lenglet ładnie wszedł w nasz zespół - mega grajek z niego - bez zbędnych szumów w okół swojej osoby - po prostu robi swoje.
0
@piwlak I tak zapewne wejdzie ratować wynik
0
@LuisSalvano Demebele w to włączą ... tak mi sie wydaje.
0
Zaczyna mnie ten gość ostro wk .... ć. Ale troche się łudzę że prasa mieszać wszem i wobec w tym temacie.
2
Z tego co kojarze to godził się na znaczną obniżkę pensji na samym początku sagi. To był chyba jeden z powodów że w ogóle zaczeli się w ten transfer "bawić"
0
@Kcprlxx Jak napisałem wczesniej zależy od charakteru. Dałem też przykład praktycznie 100% powyżej.
0
@NKing Widziałeś kiedyś żeby w spinki z przeciwnikami wchodził np. taki Ronaldinhio ? Non stop uśmiechnięty nawet jak go faulowali.
0
@Mahcioo oho odezwał się miszcz piaskownicy.
0
@FCMichalo Brazylijskiej XD
0
@NKing eee tam bzdury opowiadasz wszystko zależy od charakteru człowieka. Grałem w Pile.
0
@mrboom A nie piszesz na LR czasami ? :P .... jeśli robisz i to i to to skup się na dzikach :)
0
Ciekawe czy jakby poszedł do Realu (Neymar) to czy miedzy nim a Messim by iskrzyło na klasykach przy ostrych emocjach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Przywalić mu ten milion - może w koncu coś do niego trafi.
0
@AmigoBlancos Messi z Ronaldo w tamtych czasach (2012) jeszcze nie mieli aż tyle osiągnięć nie zapominajmy o tym (nikt nie mógł przewidzieć kim się staną i ile będą znaczyć w swoich przyszłych zespołach) - myślę że każdy z nich byłby warty w granicach 200-250 baniek (na dzisiejsze standardy) - jak Neymar dzisiaj. Kwoty które tutaj podajecie nieźle zalatują fantazją i megalomanią. I widzę że zawsze Messi wart więcej niż Ronaldo a to nie koniecznie mysiało by tak wyglądać :) Nikt wtedy przecierz nie znał przyszłości - patrzycie przez pryzmat dnia dzisiejszego.
PS. fajna rozkmina.
0
@badej60 Mi wydaje się że jednak przyjdzie
0
@QAZ Przy transferze Neymara zyskujemy przede wszystkim gościa który dość skutecznie podejmuje ryzyko wchodząc w autobus i tworzy puste przestrzenie dla zespołu. Teraz skutecznie robi to tylko Messi - reszta boi się ryzykować - czasami Dembele coś tam zadziała ale zazwyczaj go kasują. Brazylijczyk byłby nieocenionym wzmocnieniem zmieniającym całkowicie siłę rażenia ataku i tu nie ma co nawet dyskutować.
4
@kkbarca a LR swoje XD
5
@colossus Przeczytaliśmy - jesteśmy fanami Barcelony przede wszystkim.
13
@colossus Nie poradzimy sobie z tym :|
0
@Grzesior667 Nie chce za bardzo wdawać się w rozważania dotyczące czy się opłaca i czy moralnie do sprawy podchodząc powinniśmy go ściągać z powrotem - chodzi mi tylko o fakt kto będzie grał - a Neymar będzie na 200% jak tylko będzie zdrowy oczywiście.
0
@FCMichalo ha ha ha :) ... no tak
0
@FCMichalo Ja myślę że jednak można jeśli Neymar się zgodzi.
1
@Grzesior667 A dziękuję za mądrą wskazówkę bardzo :). Neymar u nas nie łapał aż tak bardzo kontuzji. W PSG to grał od początku jakby był tam za karę.
0
@Grzesior667 Suarez z tą kontuzją gra non stop. Neymar ewentualnie może być kontuzjogenny a Messi i Griezmann to są goście których kontuzje praktycznie przez całą karierę omijają, znając pragmatyczne podejście Waldka to tak - moim zdaniem może mieć problem jak Neymar przyjdzie z chociażby kilkoma minutami. Ale oby rotował oczywiście - jestem za tym.