sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Suzu 2 najładniejsze po akcji z "drewnianym" Rakiticem. Sam Chorwat też jest na liście z pięknym golem. A niby taki zachowawczy bez błysku w ataku ;)
4
De Ligt mógł by się zbuntować ;)
0
@Momalsino Zapewne zgadzają się ze słowami Messiego a jego 2 letnia dyskfalifikacja tylko dopełni ich przekonania ;)
1
@Kurkmen Tylko jednostki wyłamujące się spod tych schematów były w stanie zmieniać dzieje ludzkości na przestrzeni wieków. (to już bardziej w ogólnym znaczeniu tych słów) Do tej pory jeszcze ludzie tego nie zrozumieli, ale chyba taka jest nasza natura niestety ;)
14
@BarcaInfo To trochę jakby stragan na targu otworzyli XD ... tanio Neymary, tanio, brać nie pytać bo idą jak świeże bułeczki.
6
@Colon No i pięknie podsumowałeś :)
0
@FCBMati10 Griezmann, Neymar ;P
1
@BarcaInfo A najdziwniejsze że takie rozdwojenie jaźni mają kibice tego forum XD
0
@Vhaeraun Więcej nie kojarze, przykro mi :(
0
@Vhaeraun ewentualnie: "Snajper". Eastwood dobre filmy robi.
3
@Vhaeraun Wróg u bram.
1
@blaugrana1980 Tak można - przy okazji zapłacić kare która sprowadzi Cie finansowo do zwykłego Kowalskiego tonącego w długach ;)
1
@marcinnikt no tak ale jak zakwestionowałem to:
"Podajesz przyklad 6 "udanych transferow" z czego polowa sie do tego nie nadaje" .
Wszystkie wymienione transfery były dobre. Nawet Dembele nie jest strasznym niewypałem bo cene myslę że trzyma i zawsze można sprzedać.
1
@marcinnikt Lenglet dobry i nic więcej? czekaj to Ter Stegen zły? Umtiti mega deal który zanim mu kolano nie padło był wciskany nawet w TOP3 obrońców przez wiekszość obserwatorów jego gry i to za bardzo małe pieniądze. Wszyscy nam zazdrościli tego dealu. Jak ogarnie kolano to dlaczego miałby nie wrócić do swojego poziomu? De Jong - noż kurde wszyscy najlepsi go chcieli (Man City, PSG, Real, Juve) i dawali więcej kasy niż my raczej na pewno da sobie rade. Arthur bardzo dobrze utrzymuje sie przy piłce i kontroluje tempo gry - przypomina Xaviego to chyba wystarczająca rekomendacja poza tym wszedł w ten zespół jak wychowanek. Dembele jak najbardziej na Barcelone ale zdrowy - jedyna pozycja gdzie można powiedzieć coś negatywnego - jakby go ogarneli to koleś ma papiery na jednego z najlepszych napastników/skrzydłowych.
My mieliśmy nietrafione transfery ale to na pewno nie są te :)
1
@marcinnikt czekaj jaka połowa ? O kogo z tej listy Ci chodzi? ciekawy jestem. Mario wymienił 6 bardzo dobrych transferów.
0
@Rewolucja123 Tylko że tam był wolny zza pola. Argentynie musiałby dać karnego a to 95% = gol, a zagrożenia 100% na bramkę nie było, jak by to gwizdnął tez by były kontrowersje.
2
@kkbarca Neymar jakby trochę przypakowany. Ślimaki mu służą.
0
@Danny Gaucho Do tej wiedzy trzeba ludzi Bartosza.
0
@Danny Gaucho Ciekawe jak będą wyglądać nasze mecze. Jak zaprezentuje się De Jong vs Pogba.
0
@YoungMan Nie tyle pije do sprzedaży Dembele co Rakitica. Uważam że Chorwat jest niedoceniany i pomimo tego że jak napisałeś miał słabszy sezon to i tak był najlepszy z pomocników. Co do Dembele zgadzam się z tobą jest nadzieja i ma możliwości ale wiesz jak to jest z nadziejami ... ;)
0
@Nano22 Ok może i by była ale dalej jesteśmy przy TEJ właśnie sytuacji i postarajmy się spojrzeć obiektywnie ;)
0
@Nano22 No ale to że grali dobrze nie zmienia sytuacji z karnym.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@JimMorrisonFCB he he dobre :)
0
Kurde tak patrze na tą sytuację gdzie miał być karny dla Argentyny i nie jestem przekonany ... Dani Alves zderzył się z tym ziomkiem z Argentyny fakt - i byłby karny gdyby ta piłka do niego na 100% miał dojść, ale tam nie było zagrożenia bo podanie przeciął inny brazylijczyk. Myślę że to rzutowało na decyzję sędziego.
2
@MILOSZ_F22 Kurde co nam na stan obecny daje Rakitic a co Dembele? Ja wiem że młody i "perspektywiczny" ale te cudzysłowy to coraz większe się robią. Rakitic był najlepszym pomocnikiem u nas od kilku sezonów. ups to do kolegi wyżej miało być :)
14
@Pustelnik Z tego co było pisane to Ojciec mu odradzał transfer do PSG.
0
@masa11 Malcom raczej odchodzi a nie dochodzi ;P
0
@Philippe2309 Jeśli przyszedłby Griezz i Ney to powinien odejść raczej Malcom. Dembele daje o wiele więcej tej drużynie jak gra.
12
@ronaldinho777 obaj godzą się na obnizenie pensji aby tu trafić. No chłopie pomyśl zanim napiszesz.