0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@lukasik17 Ludzie Real jak kupi to jednego z nich - poza tym Messi i tak zjada ich obu.

0

@Czak18 Fallout 4 pomimo słabych recenzji mnie nieźle wciągnął.

0

@Kamiloza91 "on by idealnie pasował do Barcy Enrique na zmianę MSN" - nie pasowałby. Dlaczego ? Pozwolisz że zacytuje siebie z komentarza powyżej:

"Jeździec bez głowy dobiegający do ściany obrońców (bardzo szybko to fakt ;) ) i ... podający w bok lub do tyłu. Potrzebujemy kogoś takiego jak Dembele czy Neymar na taką pozycję czyli ... gościa który PODEJMUJE RYZYKO i wchodzi w pole między obrońców - tym samym ich ściaga na siebie i tworzą się przestrzenie dla Suareza czy Messiego"

LE miał Neymara.

0

@Kamiloza91 No ale nawet - i tak nie możemy ich porównywać jako opcja zmiany tak jak wyżej napisał BigShaq - oni graja na różnych skrzydłach, poza tym zauważ że twoje "Jestem pewny, że jakby Malcom dostał tyle szans,to by dał nam więcej" jest tylko gdybaniem. Natomiast Valverde był pewien  że Malcom nie daje tego co oczekuje drużyna i ja jednak uważam że gościu zna się na swojej robocie lepiej od  hejterów  sfrustrowanych półfinałem z Liv. W tym przypadku uważam że dawał mu szanse a on ich po prostu nie wykorzystywał i nie pasuje za bardzo swoim stylem do Barcelony.

0

@4drian0 Oglądałem - faktycznie zajebista :)

0

@4drian0 Lubie czarny humor ale to nie jest to kolego ;) Angielski najlepszy ;)

0

@BigShaq he he no w sumie dość proste i trafne spostrzeżenie :)

0

@4drian0 Spokojnie - spięty nie jestem po prostu mam do tego człowieka zbyt dużo szacunku by nie  porównywać go do małp.

1

@l0Messini Nie wiem kurde mnie jakoś nie bawi.

0

@Kamiloza91 Z tym że Cou to piłkarz o większych umiejętnościach - udowodnił to grając już w Live. Trener wolał dawać szanse Brazylijczykowi z Anglii bo jakby się przełamał to dałby nam o wiele więcej niż Malcom z całym szacunkiem do niego. Niestety nie pykło (Cou nie dał rady psychicznie chyba) - nie widzę jednak tu dużej winy trenera. Malcom nie podejmował prób brania ciężaru na swoje barki - Cou podejmował (inna sprawa że marnie mu szło ale jednak). Ja rozumiem że hejt na trenera teraz w modzie ale czasami warto obiektywniej spojrzeć na sytuację.

0

@BarcaInfo Suarez 72 ?? Trochę mnie to dziwi jednak.

0

@FES ..."i nic nie będzie" :)

1

@capoN Byłby problem jak by Pep go posadził na ławie za brak formy. Tzn Guardiola pewnie nie miałby problemu ;)

8

@Kamiloza91 Jak dostawał szanse  było widać jak na dłoni że to nie jest poziom którego oczekujemy w Barcelonie. Jeździec bez głowy dobiegający do ściany obrońców (bardzo szybko to fakt ;) ) i ... podający w bok lub do tyłu. Potrzebujemy kogoś takiego jak Dembele czy Neymar na taką pozycję czyli ... gościa który PODEJMUJE RYZYKO i wchodzi w pole między obrońców - tym samym ich ściaga na siebie i tworzą się przestrzenie dla Suareza czy Messiego. Oby Dembele sie ogarnął z tymi kontuzjami a za Malcoma trza wyciągnąć sporą kase i sprzedać.

0

@Mns21 No to ława teraz XD

5

@Lama20 Odpowiedział bym Ci coś na twoje "pytanie" ale bym bana wyrwał zapewne a jest nowa La-Rambla chce się nią nacieszyć.

5

@AboveYou Pep preferuje grę zespolową ;) Nie takich kozaków sadzal na tyłkach. Np Zlatan. Myslę że nawet obecnie Messiego za "człapanie" by był w stanie posadzić na ławie.

0

@LaSTeR nigdy o tym nie myślałem ale wydaje mi się że masz rację z tą trenerką. Mashe dobrze ogarniał jak grał. 

2

@Iwczak a Ajax to ma coś do gadania tak w ogóle czy to już nasz podklub

13

Coraz bardziej lubię Garetha. Nieźle ich tam troluje w tym Madrycie XD

0

i to nie byle wzmocnienia tylko najwyższa półka.

0

Tak pomijając kogo kto lubi to takie okienko jakie może nas czekać pod względem sportowym to miazga. De Jong, De Ligt i Griezmann. Łooo matko - to musi się przełożyć na jakość. I co ciekawe wszyscy trzej raczej do 1 składu od pierwszego meczu.

1

W tym momencie po takim sezonie powinien grać w 1 składzie.

0

Chyba troche dodajesz mu IQ ;)

1

Patrząc wczoraj na niego zastanawiałem się dlaczego go odpuścili. Przy nim Alena jest troszke nijaki a się przebił - tak można powiedzieć.

4

Ten Cucurella to niezły walaczak a nam brakuje takich. Powinien wrócić i dostać więcej szans

0

TO może rzutować na złotą piłe w tym sezonie wiec ma znaczenie

7

Jutro Messi wyjaśni teamt.

0

A ja jestem coraz bardziej za tym transferem. Znow mielibyśmy mega trio z przodu. I do tego mocnego zamiennika Dembele.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?