sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To by było jednak słabe w stosunku do de Jonga. Nie ma co sie spinać ten układ działa w obie strony.
0
nie większe. A agent pewnie chce go postawić w topce od razu koło Suareza Czy Pique.
0
Prawisz mądrze lecz Internety też lasują mozgi ;)
0
Po przeczytaniu artykułu tak, ale sam tytuł jest dwuznaczny - ja odnosze się do tytułu nie do artykułu.
0
No kurde robi wrażenie - na bank jak by się generacja zmieniła to by u nas rządził i to w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
0
widzieli Ćwiąkałe o Grizmannie ?
Mnie w sumie przekonał do Francuza :)
0
Jak zamkną przed poniedziałkiem to za 200 baniek ? Chyba jednak powinni czekać.
14
he he ... w końcu ma szanse być przy jednym stole z Leo. (Griez)
0
To by było chyba mądrzejsze na miejscu ZZ.
4
Ale tu szamba wybiło o Waldku. Nawet w artykule jest napisane że wiedział jak go wystawiać.
1
"Właśnie sęk w tym, że Zizou pewnie ich poukłada" ooo tego to bym taki pewny nie był. ZZ przejął wcześniej zespół który już się tworzył. Tam brakowało tylko motywacji reszta była poukładana. No i mieli CR7 który według mnie miał wiekszy wpływ motywacyjny od Francuza. Teraz tak naprawdę poznamy ile wart jest ZZ jako trener.
0
Raczej tak ale to nie koniecznie musiało tak sie skończyć. Umiejetności ma wybitne. Tylko chyba słaba psychika. I pamiętaj - zmień ten tytuł X]
2
Nie mowie o treści tylko o tytule. Który powinien być zgodny a nie wywoływać kontrowersje. A jak ktoś nie czyta to jego sprawa - to nic nie zmienia w temacie tytułu. To nie pudelek by tak zachęcać to przeczytania prawda? :)
2
Ale dobór słów nie sugeruje tego co jest w artykule - a powinien ;)
4
Kurde ludzie to jest artykuł o Cou a nie o EV. Waldek dawał mu szanse non stop. Brazylijczyk jest dobrym piłkarzem o niesamowitych umiejętnościach ale wygląda na to że o słabej psychice i nie umiejętności przystosowania się do nowej pozycji - tyle. Niestety nie ma miejsca dla 2 rozgrywających. Miał Waldek Messiego zdjąć ? Dopóki Messi dzierży tą pozycji żaden inny piłkarz jej nie przejmie - nie ma znaczenia że Messi wychodzi na prawym ataku bo i tak scghodzi do środka i rozgrywa - niestety ale tam juz nie było miejsca dla Cou - musiał znaleźć inna pozycje i ją ogarnąć - nie dał rady.
0
E no też nie ma co przesadzać - jakby był wybitny to by sobie poradził.
92
Nie no przesadzacie z takimi tytułami. Koleś się nie sprawdził u nas ale to bardzo dobry piłkarz - tytuł trochę obraźliwy.
1
Ale ja pisze o de Jongu - on już jest kupiony.
" Poczytaj trochę ilu mają pewniaków" - proszę Cie - ich pewniacy są dokładnie w tym miejscu co nasi pewniacy XD. Poza tym zakładając że nawet jak wymienią skład i kupią Pogbę Hazarda Mendego i Jovica to oni się muszą jeszcze ZGRAĆ. My mamy o wiele łatwiej - potrzebujemy kilka korekt - oni muszą wymienić pół składu.
1
Se queda dobrze rokuje dla 'fanów' trenera
5
Real zbroi się na potęgę. Jeszcze nikt do nich nie przyszedł. Tak się zbroi jak my a nawet gorzej bo my już jednego Holendra mamy :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Za późno na zmianę :(
0
Wątpie by przeszedł do rywala Atletico zza miedzy - fani by żucali świńskie łby przy każdej nadarzającej się okazji.
0
Z Barcą właśnie dlatego że kwasu się trochę wylało może być teraz ciężko. Dość dużo osób jednak jest przeciwne po tym "La Decision" jego przyjściu do nas i to osób dość ważnych.
0
A mi sie wydaję że to może być PSG. To w końcu jest Francuz może chce grać w kraju ? Wdług mnie jedyne 2 opcje to my lub PSG.
0
Mają mają .. ale wola tego nawet nie dotykać :)
1
To w sumie podobne do tych z zeszłego sezonu ;)
0
Rakitic.
0
Blamaż - jeden blamaż w tym sezonie. Rakitic w nastepnym sezonie może grać o wiele lepiej. W tym sezonie był po mistrzostwach a trener go nie oszczędzał. To i tak świetnie o nim śwadczy że jakiś poziom trzymał. On w zasadzie grał non stop przez 2 sezony. Wypoczęty bedzie grał o niebo lepiej. Zresztą powinien zostać jako alternatywa dla de Jonga i Arthura - jego doświadczenie będzie nieocenione - podobnie jak u Vidala. Za rok jak już się zaadaptują można go sprzedawać.
0
Najedliśmy się wstydu w jednym meczu a ligę wygraliśmy w iście królewskim stylu i puchar tuż tuż. Niemożna tego przekreślić jednym meczem według mnie. Inni marzą a takim bilansie.