0

To by było jednak słabe w stosunku do de Jonga. Nie ma co sie spinać ten układ działa w obie strony.

0

nie większe. A agent pewnie chce go postawić w topce od razu koło Suareza Czy Pique.

0

Prawisz mądrze lecz Internety też lasują mozgi ;)

0

Po przeczytaniu artykułu tak, ale sam tytuł jest dwuznaczny - ja odnosze się do tytułu nie do artykułu.

0

No kurde robi wrażenie - na bank jak by się generacja zmieniła to by u nas rządził i to w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

0

widzieli Ćwiąkałe o Grizmannie ?



Mnie w sumie przekonał do Francuza :)

0

Jak zamkną przed poniedziałkiem to za 200 baniek ? Chyba jednak powinni czekać.

14

he he ... w końcu ma szanse być przy jednym stole z Leo. (Griez)

0

To by było chyba mądrzejsze na miejscu ZZ.

4

Ale tu szamba wybiło o Waldku. Nawet w artykule jest napisane że wiedział jak go wystawiać.

1

"Właśnie sęk w tym, że Zizou pewnie ich poukłada" ooo tego to bym taki pewny nie był. ZZ przejął wcześniej zespół który już się tworzył. Tam brakowało tylko motywacji reszta była poukładana. No i mieli CR7 który według mnie miał wiekszy wpływ motywacyjny od Francuza. Teraz tak naprawdę poznamy ile wart jest ZZ jako trener.

0

Raczej tak ale to nie koniecznie musiało tak sie skończyć. Umiejetności ma wybitne. Tylko chyba słaba psychika. I pamiętaj - zmień ten tytuł X]

2

Nie mowie o treści tylko o tytule. Który powinien być zgodny a nie wywoływać kontrowersje. A jak ktoś nie czyta to jego sprawa - to nic nie zmienia w temacie tytułu. To nie pudelek by tak zachęcać to przeczytania prawda? :)

2

Ale dobór słów nie sugeruje tego co jest w artykule - a powinien ;)

4

Kurde ludzie to jest artykuł o Cou a nie o EV. Waldek dawał mu szanse non stop. Brazylijczyk jest dobrym piłkarzem o niesamowitych umiejętnościach ale wygląda na to że o słabej psychice i nie umiejętności przystosowania się do nowej pozycji - tyle. Niestety nie ma miejsca dla 2 rozgrywających. Miał Waldek Messiego zdjąć ? Dopóki Messi dzierży tą pozycji żaden inny piłkarz jej nie przejmie - nie ma znaczenia że Messi wychodzi na prawym ataku bo i tak scghodzi do środka i rozgrywa - niestety ale tam juz nie było miejsca dla Cou - musiał znaleźć inna pozycje i ją ogarnąć - nie dał rady.

0

E no też nie ma co przesadzać - jakby był wybitny to by sobie poradził.

92

Nie no przesadzacie z takimi tytułami. Koleś się nie sprawdził u nas ale to bardzo dobry piłkarz - tytuł trochę obraźliwy.

1

Ale ja pisze o de Jongu - on już jest kupiony.
" Poczytaj trochę ilu mają pewniaków" - proszę Cie - ich pewniacy są dokładnie w tym miejscu co nasi pewniacy XD. Poza tym zakładając że nawet jak wymienią skład i kupią Pogbę Hazarda Mendego i Jovica to oni się muszą jeszcze ZGRAĆ. My mamy o wiele łatwiej - potrzebujemy kilka korekt - oni muszą wymienić pół składu.

1

Se queda dobrze rokuje dla 'fanów' trenera

5

Real zbroi się na potęgę. Jeszcze nikt do nich nie przyszedł. Tak się zbroi jak my a nawet gorzej bo my już jednego Holendra mamy :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Za późno na zmianę :(

0

Wątpie by przeszedł do rywala Atletico zza miedzy - fani by żucali świńskie łby przy każdej nadarzającej się okazji.

0

Z Barcą właśnie dlatego że kwasu się trochę wylało może być teraz ciężko. Dość dużo osób jednak jest przeciwne po tym "La Decision" jego przyjściu do nas i to osób dość ważnych.

0

A mi sie wydaję że to może być PSG. To w końcu jest Francuz może chce grać w kraju ? Wdług mnie jedyne 2 opcje to my lub PSG.

0

Mają mają .. ale wola tego nawet nie dotykać :)

1

To w sumie podobne do tych z zeszłego sezonu ;)

0

Rakitic.

0

Blamaż - jeden blamaż w tym sezonie. Rakitic w nastepnym sezonie może grać o wiele lepiej. W tym sezonie był po mistrzostwach a trener go nie oszczędzał. To i tak świetnie o nim śwadczy że jakiś poziom trzymał. On w zasadzie grał non stop przez 2 sezony. Wypoczęty bedzie grał o niebo lepiej. Zresztą powinien zostać jako alternatywa dla de Jonga i Arthura - jego doświadczenie będzie nieocenione - podobnie jak u Vidala. Za rok jak już się zaadaptują można go sprzedawać.

0

Najedliśmy się wstydu w jednym meczu a ligę wygraliśmy w iście królewskim stylu i puchar tuż tuż. Niemożna tego przekreślić jednym meczem według mnie. Inni marzą a takim bilansie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?