7

Vidal to mus na ten mecz. Co koleś daje zęba i walkę w środku pola to ja dawno czegoś takiego u nas nie widziałem.
On miał być lekarstwem na brak Paulinhio. Z całym szacunkiem dla Brazylijczyka który miał piękny sezon u nas - to nie jest ten poziom. Vidal to jednak jeden z mistrzów tego sportu.

10

Kurde w UE jak coś się takiego umieści na temat muzułmanów to w z miejsca jest robiona afera o profanację i wszyscy entuzjaści mieszania nacji temu przyklaskują. Tutaj jest oburzenie. To jest dokładnie to samo co widzimy na zachodzie tylko do naszej ojczystej wiary. W czym problem? Przecież tak się kierujemy wszyscy wartościami z UE :) Czyżby Chrześcijanie byli inaczej traktowani w UE i ich symbole mogą być nagle obrażane przez pro-tenczowych deb ... ?

0

ha ha ha trafnie ;)

48

Cieszy mnie to że Messi wyraźnie w tym sezonie dominuje na świecie. Oczywiście Barcelona najważniejsza ale zdobycie 6 ZP i utarcie ego portugalczykowi będzie smakowało słodko. Jakby jeszcze zdobyli LM to będzie kosmos. Koleś zapowiedział że ten puchar wróci do Katalonii i jeśli to zrealizuje to będzie to NIESAMOWITE biorąc pod uwagę jak trudne to rozgrywki. Geniusz, kapitan, LIDER nie rzucający słów na wiatr. Myślę że to przejdzie do historii pod tym względem również. Oczywiście jeśli tak się stanie w co bardzo wieżę ;)

0

Mane to też niezły kot.

1

Ubezpieczenie klubowe to pokrywa zapewne.

2

Rivaldo coś ostatnio nam sie uaktywnił

1

pili magiczny napół Asterixa i Obelixa

0

Gary Lineker tam chyba jeszcze lepiej ;)

0

Ja myśle ze Messi tym golem na ten sezon zklepał

1

czyli aby cie przekonac ma go wyciagnać i wtedy wygrać ? Wtedy docenisz ? :) no bez jaj kolego. Barcelona to ZESPÓŁ - A Mesii jest jego potężną częścią

1

Ogarnoł szalony Liv na zimno.

5

CI w tym studiu to jacyś total pro Live i anty Barca. Tylko Frankofwski coś stara się obiektywnie.

0

Jak się nazywają komentatorzy w studiu ci sportowcy? Tam jest były bramkarz i chyba obrońca też były. Dzięki za info.

0

Ja ich nie lekceważę ale irytują mnie wpisy że to oni będą nas testować i że mamy się ich totalnie bać bo niby są tak zajemocni. Według mnie jest dokładnie odwrotnie z całym oczywiście szacunkiem dla Liv. Osobiście bardziej w tej edycji obawiam się Ajaxu pomimo że historycznie TEŻ nie mają do nas podjazdu.

2

Tak bo nasza obecna predyspozycja ustawia nas do wyjaśnienia przez Liverpool ;). To chyba i tak są luźe dywagacje a moja dygresja jest na temat panującej tu opinii co po niektórych i podejrzewam że wiesz do czego pije.

2

Liverpool zacnie - a podobno ma nas wyjaśnić w półfinale - takie głosy chądzą ;)

0

Kolega ma troche racji nawet po ankiecie widać że na 2 miejscu jest odpadnięcie - a pewny awans dopiero na 3. Jest też kilka procent na zasłużone odpadnięcie ;)

1

Dzien jak co dzien prawie. Irotywał mnie w Barcelonie bardzo mocno - dobrze że teraz irytuje innych.

0

Sok z kiszonej kapusty.

2

Tyle tylko że statek nie utrzymal się na powierzchni. Koleś wrócił bo myślał że największe dymy już za klubem. A teraz Perez sypnie kasa a on znowu zbierze śmietanke budujac sobie zespół za miliony.... Zobaczymy.

0

NO comment ... naprawde nie wiem co CI powiedzieć. Ale już sporo i tak usłyszałeś od innych.

15

To aż śmiesznie brzmi gramy półfinał mamy majstra w lalidze ale będą nas weryfikować jeszcze. Ocknij się kolego kto tu kogo zweryfikuje.

2

Ta bo oni to mogą za to popełnić masę błędów. Messi pewnie nie zauważy.

0

Celta nie w tym sezonie to pewnie by utrwala.

0

Mnie to się kojarzy z kratami wieziennymi. Z początku myślałem że to nawiązanie do więźniów politycznych.

0

To chyba oczywiste. I myślę że zawalczy o sumę przy której 18 lat Komendy i jego odszkodowanie to będzie pikuś.

1

No i rosoła wypuścili. Teraz pewnie dostanie sporo kasy za te 21 miesięcy :) i bailando.

1

.... a jednak.

1

Jeśli ma podpisany kontrakt na określony czas i kwotę to może sobie zazyczyc :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?