sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teksty w W3 wymiatają - może dlatego tak na nas działają że czuć że to Polskie po przekleństwach ;)
0
Mi się na Black Friday udało to kupić chyba za jakieś 48 zeta.
1
I Ivan i Vidal powinni być nie do ruszenia na razie. Dla Frankiego miejsce i tak się znajdzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Pożyjemy zobaczymy. Na razie doskonale radzi sobie Ivan.
0
Ja to ty tylko tak zostawię:
https://www.transfermarkt.pl/zlatan-ibrahimovic/erfolge/spieler/3455
Byc moye nie zdobył mistrza Angli ale ... ma mistrza Francji, Hiszpani, WŁoch i Holandii
1
Rakitic odpoczywa na półfinał.
1
Też mnie to zdziwiło. Serio gdyby to co napisałem było jeszcze jakoś strasznie kontrowersyjne, ale to w zasadzie jest fakt.
0
Pierwsze i jedyne ? Zresztą nie jest zaprzeczeniem tego co napisałem więc ? Tak jak pisałem wybiórczo może coś znajdziesz ty. Ja mam cały wachlarz sezonów do wyboru ;). BTW - Na pocenie Glik poleca Rexone w reklamach ;)
0
Chciałeś powiedzieć wybiórcza chyba. ALe to ty muysiałeś sie napocić by znaleźć sezon który temu przeczy :P. No faktycznie u mnie jest wybiórcza (pomimo przykładów w zasadzie co rocznych od kilku lat) a u ciebie wcale nie (bo znalazłeś jeden sezon 8 lat temu który delikatnie tylko tą moją statystykę nagina) he he he :P
0
No to głęboko musiałeś sięgnąć do wspomnień ? 8 lat ? :) To i tak dalej nie jest 59 goli (Suarez) i prawie 40 (Neymar). U Messiego zdaje się wspieranie kolegów to norma z roku na rok oprócz bycia liderem w bramkach zazwyczaj przewodzi w asystach też ;)
2
No i co niby w tym sezonie było takiego co niweczy to porównanie że az musiałeś podziękować i pójść spać ?
2
Wybiórcze ? znajdź sezon w jakiejkolwiek drużynie w której grał Ronaldo gdzie nie znikała przy nim reszta ofensywnych graczy ? Znajdz mi jakiegoś gracza którego ROnaldo napędzał w strzelaniu goli. No naprawde strasznie sie ludzie napocili wybierając to wyłuszczenie :P Różnica taka że Messi gra dla zespołu a Ronaldo potrafi się obrazić jak gola strzeli kolega z ataku (w Realu miało to miejsce kilkukrotnie) ;)
3
Takie proste porównanie a mówi wszystko o tych piłkarzach.
18
Znalezione w odmętach internetu dość wymowne:
Suarez bez Messiego: 36 gole
Suarez z Messi: 59 gole
Neymar bez Messiego: 20 gole
Neymar z Messi: 39 gole
Benzema z Ronaldo: 5 gole
Benzema bez Ronaldo: 18 gole
Dybala z Ronaldo: 5 gole
Dybala bez Ronaldo: 22 gole
;)
1
Już bez takiego sarkazmu. Nie zdecydował się na operacje bo chciał grać w MS gdzie Francja zdobyła mistrza. Takie imprezy dla piłkarza to coś baaardzo ważnego i odbywają się raz na 4 lata. Inna sprawa że zaraz po tym powinien to uczynić.
0
Zauważ że Pique jest już w sumie troche na wylocie, A Samuel tak jak kolega wyżej zauważył ze jeśli pójdzie pod nuż to wypadnie na bardzo długo. Jedynym problemem są finanse - z tym się zgodzę.
1
Spokojnie z tym Umtitim. Wysłać na opercje i dać szanse powrotu. Noż kurde koleś w poprzednim sezonie był chyba top 5 na świecie. A teraz już sprzedajemy ? Vermalena tyle trzymaliśmy to i operacje Samuela przetrzymamy. Mamy szanse no betonową obronę: Pique, Lenglet, De Ligt i Umtiti.
1
Może dlatego dają za darmo XD
1
Na fakt nie wiem ... ale wygląda to na artefakty karty graficzne ;)
0
artefakty ? Wymieniłeś już grafe ? :)
1
Nie wiem czy wiecie ale można podobno pobierać za darmo z ubisoftu którąś tam wersję Assasin Creeda - tą na której jest katedra Notre Dame. Ito jest na stałe -- gra w całości zostaje na koncie użytkownika.
3
Ja myślę że on mu coś na ucho powiedział bo "zeźlony" też przecież sprzedał całusa ;)
0
Piłkarzem był jednym z moich ulubionych, ale trochę cukruje no i "Granie w Barcelonie jest dziś bardzo łatwe" - myslę że jednak nie a przykładem może być właśnei Malcom.
1
Naprawdę ciekawie zapowiada się nasz mecz jesli chodzi o trenerów. Wiadomo Klopp to klasa ale Valverde też jest cholera łebski gość i mając taką talie umie chować w rękawach asy ;) Myślę że Waldek lekcję odrobi wzorowo i coś wymyśli fajnego :)
13
Wychodzi na to że tylko Tadić jeszcze może namieszać Messiemu.
0
No jeszcze dziwniejsze uczucie było by jakby Ajax wygrał :/
2
Teksanska masakra karabinem maszynowym ;)
24
W gwoli ścisłości jeśli już to Barcelona czekała na Salaha
1
No ale laska trochę przegiela z tym dekoltem