sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na miejscu murarzy troche bym się wk....ił. :)
0
"biały rycerzyku" ? Mam więcej szacunku do naszych piłkarzy niż ty. To słowo bardziej więc do Ciebie pasuje - chyba że nie kumasz jego znaczenia na tej stronie - apropo inteligencji XD.
0
Był samobój tyko nie wiadomo kto go strzelił - obaj się starali wyręczyć Leo :)
0
hamuj trochę słowa. Koleś gra dla wielkiego klubu i tworzy w nim historie nie po to by byle "kibic" wycierał sobie nim .... teraz sobie przeklej ze swojego komentarza. Jak się nie podoba to nie kibicuj tej drużynie. w Czym problem ?
0
Mieli prawo ... a wiesz dlaczego ? Bo Liverpool miał prawo zagrać mecz doskonały. To jest piłka i grasz na tyle na ile Ci przeciwnik pozwala. Nie chce ich bronić jeśli chodzi o ten mecz bo również uważam że mogli bardziej gryźć trawe. Lecz za sezon nie powiem o nich złego słowa. Wydaje mi się jednak że pewnych spraw z za monitora po prostu się nie czuje oni tam byli - mieli swoje emocje i swoje trudności które dla nas są tylko obrazem i łatwo to podsumować że dali d...y są słabi. Zbyt łatwo i to na bank nie zamyka tematu który dla nas po prostu nie mieści się w głowie a jeśli się nie mieści lepiej się powstrzymać od hejtowania.
0
Nie bronie ich: "Przegrali tylko jeden mecz. Fakt w słabym stylu i bardzo ważny ale tylko jeden". A co do krytyki - to co się dzieje poniżej to jej parodia.
1
Stary oni zgrali świetny sezon z wyjątkiem jednego meczu, Kim ty (czy ja) jesteśmy by oczekiwać od nich doskonałości w każdym calu ? Tryplet bo inaczej mieszamy z błotem ? Ja rozumiem rozgoryczenie ale kurde NIE MA ZESPOŁU od którego można oczekiwać wygrania wszystkich meczy. Ich pieniądze nie mają kompletnie znaczenia. Grają na takim poziomie ze szok a rynek kształtuje płace. Poza tym to był chyba najlepszy sezon Alby w jego karierze pod względem formy. troche POKORY ... ale nie u nich tylko u kibiców by sie przydało.
1
Oczywiście że wsiada ale swoją rację ma. To był bardzo dobry sezon do tego momentu wręcz idealny. Czasami dzieją się takie mecze i tyle. Liverpool nie dał nam szans swoim zaangażowaniem. Daleki jestem jednak od stwierdzeń że mieli wy.... ne na LM. Pewnie przeżywają to o wiele mocniej niż wielcy oddani fani z larambli.
0
A nie wiedziałem że jest lewo nozny.
1
I jeszcze się spóźnia blokując resztę? No i takie decyzje doprowadzają służbę zdrowia na dno ;D
0
Grizman na lewej zastąpi Cou który zapewne zostanie sprzedany. Dembele dalej będzie na zmianach. Suareza nie ruszy.
8
Dla wszystkich hejterow poniżej. Przegrali tylko jeden mecz. Fatk w słabym stylu i bardzo ważny ale tylko jeden. Jestem pewien że słowa że `przed meczem byli najlepsi a teraz ich wymieniamy na nowszy model` były skierowane właśnie do takich typów co klepia takie komety. Prawdę napisał i tyle. Braku pokory też nie zauważyłem. Przyznał się do swoich błędów. (np przy straconej bramce)
2
Redaktorzy AS'a skupcie się na najgorszym Realu od 20 lat. 17 sta porażka XD. A ci tu o pięknym trafieniu Diaza :) ha ha ha Coutinhio przełamał niechęć kibiców i później już gwiazdy ucichly jak miał piłkę. Cała drużyna odniosłem wrażenie że dostała wsparcie po tej klęsce. No ale Carvahal z Santiago pewnie gwiazdy słyszał i podpowiedzial co napisać. A jeszcze kontuzje pewnie Cou usłyszał ;] jak się sciegno naciągnelo.
2
Na Real to ostatnio można liczyć w trudnych chwilach :)
26
Kurka ten Abel Ruiz to 10x lepszy od Boatenga !!!! Przecież my mamy gościa na zmiane. Co ten Valedk taki ślepy ?
0
Wiadomo że gdybam - w końcu La-Rambla nie ?
0
Wiadomo. Zastanawiam się po prostu czego zabrakło (oprócz nastawienia) i wydaje mi się że właśnie jakości i odważnej gry do przodu. Neymar to miał a i z nastawieniem zawsze raczej u niego było ok. Wydaje mi się że Messi + Neymar to nie pozwoliłoby tak agresywnie presować i cisnąć na nas. Sam Messi był do ogarnięcia ale jakby jeszcze był Ney to by tego tak nie wyjęli nam z zębów. Luis niestety przekłada mecze gdzie jest groźny a gdzie potyka się o własne nogi. Mam nadzieję że to było właśnie przez kolano i teraz wróci silniejszy.
1
Wracając do nieprzyjemnych spraw z wiązanych z Liverpoolem, Romą i dodając do tego jeszcze trochę dziegciu - Neymara (sam mam awersje do tego chłopa). Mam takie przekonanie że z nim w składzie oba te mecze byśmy wyciągneli :(. Miał dynamikę i potrafił brać ciężar na swoje barki - szkoda że głupi był.
1
sory - kolagen - nie czepiaj się
0
Oczywiście że pamiętam. :)
1
Będzie wpierniczał zimne nózki -kalogen.
1
Najpierw przytyje później na La-Rambli bedzie że sie spasł burger jeden a później będą zachwyty jak zatrybi ;)
1
Jeszcze jest Langlet który w obecnej formie zjada Umtitiego. Zresztą nawet Vermalen i Tobido teraz są lepsi. Mógłby to rozwiązać idąc na opercje ale nie chce. Ja to się obawiam że jego podejście bedzie problemem nawet przy sprzedazy. Kto będzie chciał kupić gościa który nie chce się leczyć ?
2
Gra padake, nie chce iść na zabieg. dziwisz się ?
9
słyszał ostatnio ... chyba od Carvajala :)
0
Widzisz może uśmieszek przy mojej wypowiedzi ? To powinno wywołać u ciebie rozmysł zadumy że może jednak niezby poważnie o tym pisze, co za tym idzie to może być POZYTYWNA przenośnia ... dalej sam rozkmiń :P
2
bardziej by gryzł ;)
1
I widać idealnei jakie Luis ma podejscie - Profeska - chce mieć jak najwiecej możliwego czasu ne reko. Jak dobrze sie przyłoży to moze od 1 meczu przyszłego sezonu bedzie 1 wyborem, już wyleczony taki jak 3 lata temu ;)
5
A Umtiti to jakis amisz jest czy co ? On nie akceptuje ingerencji hirurgicznych? Irytuje to troche. Suarez - brawo za decyzję i szacunek że pomimo bólu grał na dość wysokim poziomie nieosiągalnym np dla Kevina !!
0
Bo nie mamy już zawadników na odpowiednio wysokim poziomie do tego typu gry przy tak mocno presującym przeciwniku - tyle. Patrz Iniesta, Xavi, Dani Alves, Naymar