sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zostanie na dwa lata XP he he he
0
Ludzie Xavi był niesamowitym graczem ale na Boga nie można oczekiwać że przyjdzie i drużyna zacznie grać pięknie. On raczkuje w trenerce. Nic nie wiemy jaki z niego motywator, strateg etc. Jedyne czego można się spodziewać to (chyba) szacunku u młodych
0
Ja praktycznie do końca byłem zdania że daje rade.
1
Tak jak większość dojrzałych tu osób które jednak nie poprawiają sobie ego zgryźliwością.
0
Pamiętam jak pół La-Rambli wywalało Mashe ze składu "bo już stary i za niski". A teraz taki walczak by robił różnice.
1
litował się trochę.
1
Jedyny KTÓRY WIEDZIAŁ ... a i już wiekowy, doświadczony.
0
COutinhio po 2 słabych sezonach nie wygląda przyjemnie. Szklany Dembele również.
1
No ale brak pressingu i biegania to już nie na kark Valverde tylko zawodników trzeba zwalić - chyba że im kazał ;)
0
Nam potrzeba przede wszystkim mieszanki i tego i tego oraz ZMOTYWOWANIA.
0
Ejj ale praca z piłkarzami (często młodymi) który aspirują do bycia na topie a zespołem pełnym gwiazd i sukcesów to jednak spora różnica.
0
Tak jak wyżej ....
0
Nie zaprzeczam. To jedynie moje subiektywne odczucie.
1
Prawda jednak .... brakuje mu typowo przywódczych cech chociażby takich jakie ma bandyta Ramos. To jednak jest bardzo ważne.
1
A ja się Realu nie boje jesli chodzi o przyszły sezon. Moim zdaniem Zidane nie podoła a Real będzie się układał i wracał na właściwe tory jeszcze ze 2-3 sezony przynajmniej. My zrobiliśmy/zrobimy bardzo dobre transfery jeśli chodzi o Holendrów. Bardziej boje się blokady w LM jaką zaczynamy sobie hodować.
0
Tak pomimo super instynktu i tego że nas załatwili tym golem mam wrażenie że przynajmniej na połowę takich przypadków sędzia by cofnął akcję i nie uznał gola. Było duże zamiesznie piłkarze (obu teamów) nie byli ustawieni. To było trochę nie fer. Biorąc jednak pod uwagę całą resztę meczu i naszą postawę to i tak byśmy to przegrali.
0
Pełna zgoda. Potrzebujemy kilku Vidali i Puyoli w składzie. Mam nadzieje że De Ligt jak przyjdzie to będzie takim graczem.
0
to była 1/2 to raz. lige wygraliśmy na 4 mecze przed jej koncem to 2. Mamy jeszcze finał pucharu króla to 3. Naprawdę nie jest tak źle jak się ośmielisz spojrzeć przez szerszy pryzmat. Potrzebne są delikatne korekty i ... mentalność przede wszystkim. To drugie może zagwarantować charyzmatyczna osoba w otoczeniu - czy to piłkarz czy trener.
Może De Ligt ? kto wie ?
0
e he he he. A no tak zapomniałem że rok temu mieli też jeden słaby - to AŻ DWA !!!! Faktycznie wywalamy wszystkich nowi bedą mieli pewnie 0 takich meczy przez 5 sezonów.
To jest oczywiste przecież !!!!
0
Po jednym h...wym meczy pod koniec sezonu ? Noż troche obiektywizmu jednak.
0
Ja to ledwo co spałem z nerwów.
2
Ludzie a może by tak sprzedać wszystkich? Co wy na to? .....
Ja wiem że frustracja itd. Ale może zainstalujcie sobie football managera i tam się wyładujcie na naszym zespole. Bo takie bzdury tu wypisujecie że kopara opada.
0
Bo piłkarze to zagrali kosmos tylko ich źle poukładal i zdemotywowal.
5
W tym meczu nie było przede wszystkim zaangażowania. Nie wiem jak duża za to odpowiedzialność ponosi trener ale piłkarze ponoszą swoje 100%. Śmiejemy się z Realu że na farcie wygrywali ale u nich zawsze był ktoś kto walczył w tych LM. Chociażby Ramos. Wczoraj naszemu kapitanowi natomiast wystarczyło kilka ponizajacych kuksancow po głowie by się zamyslil na cały mecz. A reszta jak potulne baranki zrobiły to samo. Wystarczyła by walka i byłoby w PORZĄDKU nawet jakby przegrali 6:0. O tym mówił Klop po 1 meczu, że pomimo porażki nie ma do nich pretensji. U nas niestety w najważniejszych momentach brak męskiego pierwiastka jest. Messi jest genialnym piłkarzem ale potrzebujemy więcej Puyoli i Vidalow do tego by tam był testosteron w takich momentach. Braku zaangażowania trudno wybaczyć :(.
1
Za co mieli ją złapać ? XD
0
Raczej nie fejk widziałem to z innego ujęcia. To jest z jakiegoś programu. Gotował coś dla swojego faceta (czy tam żony - cholera wie) w ramach ocieplania i tak już "ciepłego" wizerunku.
3
Ustawienie AS'a fajne jest. Wydaje sie dobre na rezultat jaki posiadamy.
0
No chyba że tak ale te kina to chyba musiały być jakieś bardziej kameralne ;)
0
Bo nikt tego nie zgłosił ? Aby była reakcja musi być zgłoszenie. W tym wypadku było. Poza tym właśnie tak zachowuje się UE w stosunku do profanacji symboli muzułmańskich a partie lewackie z Wielgus na czele są pierwsze by to publicznie pochwalać. W czym problem ?
3
Ale w kinie trzeba się zachowywać. Bary i knajpy lepsze ;)