0

Mecz z Huesca trzeba wygrać bo to łatwe 3 pnkt. Nie mowie że należy wyjść once de gala ale kilku doświadczonych graczy powinno grać.

0

Ale w obronie zagrali bardzo dobrze. Może to u nich nie jest norma.

4

Coutinhio nie dostał cepem po głowie aż się ulało z nosa.

2

Pierwsze zwycięstwo na OT w HISTORII jak już nizej ktoś zauważył ale beee ... słaby styl nie liczy sie. Barca gra dno a taka Roma to by dzis z nami porzadek zrobila. Ludzie opamietajcie sie gramy na 3 frontach o tryplet ... troche szacunku dla tej ekipy Seby z la-rambly ;) .. bo jeszcze bedziecie udawać za jakiś czas że non stop ich wspieraliscie. (i trenera też ;) )

0

Ale w słabym stylu Panie ... tak to podobno się nie liczy ;)

0

nic dodać .. nic ująć :)

0

a widzisz .... ja natomiast tak sądze :)

0

To nie hokej kolego a faul nie był raczej zamierzony jednak.

5

Może ogarnie go De Ligt

0

Hipnotyzowaniu ??? Jeszcze po łykendzie trzyma ? ;)

5

Dokładnie. Lista "tylko" rozwala. To brzmi prawie jak drwina. X)

0

to jeszcze troche ;)

0

Już tak sie nie spinajcie o niego. W sumie też go lubię. Ale przegrali już na kazdym froncie, wiec przy takiej klasie klubu jak Atletico sezon juz sie po prostu skonczyl skonczyl i tyle. W lidze nie ma o co walczyc, LM zapewnione. No juz kurde bez przesady kurde z tymi ambicjami o nic.

0

Twoja madka jest ... ;P

1

szczególnie tym:

"Czy sezon dla Atlético już się skończył?

Nie, w żaden sposób."

no nie wiem ... ;)

9

.. aha ..

0

A co w tym zacofanego? Żart to zazwyczaj przebarwienie rzeczywistości i tu w odniesieniu do tego co obecnie dzieje się w tym temacie jest jak najbardziej śmieszny. De facto punkt kulminacyjny żartu jest oczywiście abstrakcyjny jednak po zajadłości stron zainteresowanych możliwy do wyobrażenia - i to właśnie smieszy ;)

0

Myślę że za następne 100 lat wszystko wróci do normy. Teraz mamy przesilenie po prostu. Nie mówię tu oczywiście o karach śmierci czy torturach ;)

3

Rozumiem że nie trafiło do Ciebie (może nawet uraziło) bo masz poglądy bardzie lewackie (czyli z definicji - powinieneś być otwarty na innych i wszystko co inne, wolność słowa etc...) a z głupim kawałem masz problem ;). Jakoś sporo osób zrozumiało.

61

kawał:



Anglik zwierza się przyjacielowi, że ucieka z Anglii.
- Dlaczego ?
- Przez homoseksualizm
- ???
- 200 lat temu za homoseksualizm torturowano i zabijano,
100 lat temu skazywano na śmierć,, 60 lat temu karano grzywną, 20 lat temu zalegalizowano
- No to czemu uciekasz ?
- No bo się boję, że może stać się obowiązkowy



Bez spiny proszę ;)



0

Ja sie podłącze. Do kiedy składamy ?

1

Oni tam ciągle maja remonty kibli przecież :P

53

Ja bym go nie oddawał jeszcze - koleś jest często bardzo przydatny i robi różnice na boisku.

0

Dokladnie tak gościu jest jakby wyjęty trochę z innej bajki. Ma swoje atuty ale troche nie pasuje do nas.

1

Żeby grać kombinacyjnie trzeba zacząć próbować to robić - to samo z ryzykiem. Wczoraj VR naprawdę był idealny do tego. Messiego nie było więc nie było presji że trzeba mu podać bo tylko on jest od tego. Było multum sytuacji gdzie Malcom miał przed sobą tylko jednego gościa. I co robił ? Stał chwile, troche w lewo, troche w prawo i finalnie zawsze do tyłu gdzie ta robote za niego musieli wykonywać albo Roberto albo Vidal wchodząc wyżej i próbując dryblingu i ściagania na siebie obrońców. Przez to robiły sie luki w pomocy i tam przegrywaliśmy walke o pole. Taki Dembele czy Cou nie zastanawiałby sie chwili tylko wchodził w pole i robił tą przewagę. Jeśli jest tak jak mowisz ze to można wyćwiczyć to trzeba przynajmniej zacząc próbować to robić a te 500 minut to naprawdę sporo czasu aby kilka razy zaryzykować ;) On tak po prostu nie gra. Moze to śmiesznie brzmi i jest nadużywane ale ma inne piłkarskie DNA według mnie.

0

Ja pisze o jego predyspozycjach nie o charakterze (tutaj widze że chłopak ma serce na wierzchu i się stara). On nie gra kombinacyjnie i nie podejmuje ryzyka. To nie jest kwestia ogrania i dostawania więcej minut. Gracze którzy tak grają robią to od razu. On ma troche inny styl bazuje na szybkości a Barca tak nie gra, dlatego jest omijany a jak tworzone są akacje koledzy mu nie podają. Nie winie go - dobrze mu życzę ale według mnie nie pasuje do nas. Trenerowi się nie dziwie że nie daje mu szans bo on musi zbudować drużynę - kolektyw idealnie współpracujący ze sobą. A gołym okiem widać że ten trybik nie pasuje za bardzo.

0

kilka odpowiedzi wyżej napisałem czego oczekuje ... bardziej od trenera ;). Poza tym te wszystkie braki które "dzięki temu że zjadłem rozum" wypisałem ;) Jak zawodnik to ma to to widać to od razu bo gra właśnie w ten sposób. Przykłady: Cou lub Dembele. Nie rozumiem co tu ma do rzeczy ilość minut. On nie podejmuje prób grania w ten sposób i to jest problem.

2

Jak sam napisałeś zawsze to było na granicy ryzyka. Zjazd formy i zaliczamy straty - tyle.

0

Indywidualnie też moim zdaniem nie najlepiej - indywidualnie nieźle to wygląda Coutinhio lub Dembele. Ja u Malcoma widze TYLKO szybkość no może jeszcze strzał jako taki. Kuleje, a w zasadzie brakuje totalnie - branie na siebie ciężaru akcji - podejmowania ryzyka wejścia w pole dryblingiem i ściągnięcia na siebie obrońców - w ten sposób dobrzy napastnicy wypracowują przewagę zespołu. Nie ma też u niego umiejętności gry kombinacyjnej (no chyba że podania do tyłu). Ten chłopak jest mega sympatyczny z wielkim zapałem i super uśmiechem ale no sorry to nie za to wchodzi się do pierwszej jedenastki.

0

Gdyby nie mega początek to jego obecność w meczu była na poziomie Umtitiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?