sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ludzie ja to sie tego Ajaxu zaczynam bać - lepiej aby trafili na Liverpool i sie roztrzelali ;)
2
Lekki kurde ? Rozwolnienie normalnie :P
1
I dlatego wychodzi w pierwszym składzie ? ;) Ale rozumiem poniekąd dokąd zmierzasz.
4
Serio myślisz że będą się bawić? Sami sobie maja nawet coś do udowodnienia
3
Spoko wierszyk bardzo trafny.
0
Olej znajdź inna pokaż się z nią na mieście kilka razy a zobaczysz jak się sytuacja zmieni :)
0
Nie bądź taki pewny kultura Francji już jest troszke inna niz kiedys
0
Podobno wewnątrz drewno było no i strop
0
Ale ona już chyba kiedyś płonała i odbudowali.
0
Ciekawe czy odbudują
0
Jednak mozna to traktowac jako alegorie do XXI wieku w europie - na spokojnie.
1
Przecież to katedra katolicka - z czym mamy kojarzyć Buddą ?
2
Niezłe laski :P
0
Tak z ciekawości czy Discovery jest powiązane jakoś z National Geographic ?
1
Tak to już jest jak ludzie rozmawiają przez komunikatory nie patrząc sobie w oczy ;). Nie neguję twojej potrzeby karania braku szacunku. Mnie natomiast mierzi bardziej fakt nieuczciwego podchodzenia do tego tematu przez sędziów. Za bluzgi na siebie piotrafią dać 8 meczów, a jak jakiś piłkarz napluje komuś w twarz lub specjalnie skopie lub zdzieli pięścią to o ile w ogóle zbierze się łaskawa komisja to maks dają za to 2-4 mecze. Kary te i tak późnej są skracane do 1-2 (po odwołaniach) i ta nieuczciwość mnie wk...wia srogo.
0
Po czym ty kolego wywnioskowałeś że ja się ciebie czepiam ? Bo nie za bardzo widze w swoich słowach nic na twój temat.
0
Spójrz na tabele i pomyśl który z tych meczów ligowych jest najłatwiejszy do wygrania. Odpuścić na nim 3 pnkt to kryminal
0
A widziałeś kiedyś tyle meczów kary za brutalność boiskową ? Irytujące jest że "Panowie" sędziowie bardziej szanują swoją kruchą psychikę niż kości graczy i bandytyzm boiskowy. Nie dość że non stop błędy sadzą nawet mając Var pod reką to jeszcze weź im coś powiedz ... Kurna.
0
Można go nie lubić ale takie kary to powinny być zarezerwowane za rękoczyny boiskowe lub brutalne celowe faule.
0
To jest spadkowicz - ten mecz trzeba wygrać - jeszcze będzie czas na takie dywagacje, przed nami jeszcze trudniejsze mecze z Deportivo Alaves czy Realem Sociedad wtedy ewentualna po takich roszadach wpadka byłaby bardziej zrozumiała.
0
To moglismy sobie odpuścić trudniejszy mecz dla przykładu z Villarealem a nie wtedy gryźc ziemie a teraz ze słabszą Huescą odpuszczać. To zupełnie bez sensu.
17
Dla mnie to chora kara. Za bluzganie na sędziów których praca często jest na poziomie b-klasy potrafią zawiesić gościa na pół sezonu a za boiskowe chamstwo i polowanie na kości jak ktoś dostanie 2 mecze to jest coś. 8 meczów - nieźle ich tam poniosło. Strasznie go skrzywdził kurna nie ma co.
0
Oczywistym jest że kilku graczy powinno dostać odpoczynek ale 4 to jest maksimum według mnie. Najwyżej przy dobrym wyniku pozdejmować jeszcze kilku.
0
Nie uważam tak. Gdyby to było Deportivo Alaves dla przykładu - przyznałbym CI rację.
0
To jest oczywiste ale na takie gadki typu odpuścic mecz to mogliśmy se wybrać trudniejszego rywala.
2
Jeśli już tak taktycznie analizujesz podejście do meczów i rozkładasz siły to: Łatwiej było by wygrać z Huescą małym nakładem siły podstawowego składu niż żreć się z Villarealem i tracić o wiele więcej siły na taki mecz. tu i tu taki sam efekt jeśli chodzi o punkty. O tym mówię. Teraz po prostu z takimi zespołami MUSIMY wygrać.
0
Jeśli Valdek wymieni 7-8 graczy to dostaniemy bęcki z ostatnią Huesca i gryzienie trawy z Villarealem dla przykładu na nic się zda. Na takie esperymenty to będzie czas jak będziemy mieć matematycznie już mistrzotwo.
0
Łatwiej ? Proszę Cie. Nasze rezerwy dawały ciała w pucharze z zespołami kilka klas niżej więc ;)
0
Owszem rotacje ale kilku doświadczonych musi grać - ja tu czytałem kilka razy że możemy sobie stracić te punktu i dać odpocząć wszystkim z podstawy.
0
Sporo osób pisze że mecz Huescą powinniśmy odpuścić - wyjść rezerwami i dać odpocząć once de gala. Ja tak nie uważam, bo to są łatwe 3 pnkt i należy je po prostu podnieść z ziemi a nie olać. Z takim podejściem gryzienie trawy z Atletico i Villarealem było bez sensu bo mogliśmy odpuścić sobie silniejsze drużyny (no może za wyjątkiem Atletico bo to było bezpośrednie starcie).