3

Ludzie ja to sie tego Ajaxu zaczynam bać - lepiej aby trafili na Liverpool i sie roztrzelali ;)

2

Lekki kurde ? Rozwolnienie normalnie :P

1

I dlatego wychodzi w pierwszym składzie ? ;) Ale rozumiem poniekąd dokąd zmierzasz.

4

Serio myślisz że będą się bawić? Sami sobie maja nawet coś do udowodnienia

3

Spoko wierszyk bardzo trafny.

0

Olej znajdź inna pokaż się z nią na mieście kilka razy a zobaczysz jak się sytuacja zmieni :)

0

Nie bądź taki pewny kultura Francji już jest troszke inna niz kiedys

0

Podobno wewnątrz drewno było no i strop

0

Ale ona już chyba kiedyś płonała i odbudowali.

0

Ciekawe czy odbudują

0

Jednak mozna to traktowac jako alegorie do XXI wieku w europie - na spokojnie.

1

Przecież to katedra katolicka - z czym mamy kojarzyć Buddą ?

2

Niezłe laski :P

0

Tak z ciekawości czy Discovery jest powiązane jakoś z National Geographic ?

1

Tak to już jest jak ludzie rozmawiają przez komunikatory nie patrząc sobie w oczy ;). Nie neguję twojej potrzeby karania braku szacunku. Mnie natomiast mierzi bardziej fakt nieuczciwego podchodzenia do tego tematu przez sędziów. Za bluzgi na siebie piotrafią dać 8 meczów, a jak jakiś piłkarz napluje komuś w twarz lub specjalnie skopie lub zdzieli pięścią to o ile w ogóle zbierze się łaskawa komisja to maks dają za to 2-4 mecze. Kary te i tak późnej są skracane do 1-2 (po odwołaniach) i ta nieuczciwość mnie wk...wia srogo.

0

Po czym ty kolego wywnioskowałeś że ja się ciebie czepiam ? Bo nie za bardzo widze w swoich słowach nic na twój temat.

0

Spójrz na tabele i pomyśl który z tych meczów ligowych jest najłatwiejszy do wygrania. Odpuścić na nim 3 pnkt to kryminal

0

A widziałeś kiedyś tyle meczów kary za brutalność boiskową ? Irytujące jest że "Panowie" sędziowie bardziej szanują swoją kruchą psychikę niż kości graczy i bandytyzm boiskowy. Nie dość że non stop błędy sadzą nawet mając Var pod reką to jeszcze weź im coś powiedz ... Kurna.

0

Można go nie lubić ale takie kary to powinny być zarezerwowane za rękoczyny boiskowe lub brutalne celowe faule.

0

To jest spadkowicz - ten mecz trzeba wygrać - jeszcze będzie czas na takie dywagacje, przed nami jeszcze trudniejsze mecze z Deportivo Alaves czy Realem Sociedad wtedy ewentualna po takich roszadach wpadka byłaby bardziej zrozumiała.

0

To moglismy sobie odpuścić trudniejszy mecz dla przykładu z Villarealem a nie wtedy gryźc ziemie a teraz ze słabszą Huescą odpuszczać. To zupełnie bez sensu.

17

Dla mnie to chora kara. Za bluzganie na sędziów których praca często jest na poziomie b-klasy potrafią zawiesić gościa na pół sezonu a za boiskowe chamstwo i polowanie na kości jak ktoś dostanie 2 mecze to jest coś. 8 meczów - nieźle ich tam poniosło. Strasznie go skrzywdził kurna nie ma co.

0

Oczywistym jest że kilku graczy powinno dostać odpoczynek ale 4 to jest maksimum według mnie. Najwyżej przy dobrym wyniku pozdejmować jeszcze kilku.

0

Nie uważam tak. Gdyby to było Deportivo Alaves dla przykładu - przyznałbym CI rację.

0

To jest oczywiste ale na takie gadki typu odpuścic mecz to mogliśmy se wybrać trudniejszego rywala.

2

Jeśli już tak taktycznie analizujesz podejście do meczów i rozkładasz siły to: Łatwiej było by wygrać z Huescą małym nakładem siły podstawowego składu niż żreć się z Villarealem i tracić o wiele więcej siły na taki mecz. tu i tu taki sam efekt jeśli chodzi o punkty. O tym mówię. Teraz po prostu z takimi zespołami MUSIMY wygrać.

0

Jeśli Valdek wymieni 7-8 graczy to dostaniemy bęcki z ostatnią Huesca i gryzienie trawy z Villarealem dla przykładu na nic się zda. Na takie esperymenty to będzie czas jak będziemy mieć matematycznie już mistrzotwo.

0

Łatwiej ? Proszę Cie. Nasze rezerwy dawały ciała w pucharze z zespołami kilka klas niżej więc ;)

0

Owszem rotacje ale kilku doświadczonych musi grać - ja tu czytałem kilka razy że możemy sobie stracić te punktu i dać odpocząć wszystkim z podstawy.

0

Sporo osób pisze że mecz Huescą powinniśmy odpuścić - wyjść rezerwami i dać odpocząć once de gala. Ja tak nie uważam, bo to są łatwe 3 pnkt i należy je po prostu podnieść z ziemi a nie olać. Z takim podejściem gryzienie trawy z Atletico i Villarealem było bez sensu bo mogliśmy odpuścić sobie silniejsze drużyny (no może za wyjątkiem Atletico bo to było bezpośrednie starcie).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?