0

Moim zdaniem zdrowy Verma to top 3 na świecie, Lenglet jeszcze tego poziomu raczej nie ma chociaż jest naprawdę coraz lepszy ostatnio.

1

Też na to zwróciłem uwagę. Na powtórce widać że on lekko obejrzał się do tylu w pełnym biegu jak Gerard biegł po drógiej stronie boiska i był za nim - myślę że już wtedy wiedział że chce dać Gerardowi tą asyste.. kurde ... szosty zmysł dosłownie - to że go wyczaił - no chyba że Pique darł jape w co wątpie.

6

A i Coutinhio może się dzięki temu troszkę przełamie.

0

Dobrze że zauwazył ze ... z Juventusem XD.

2

I jedna i druga drużyna grając z nami już sobie na to pozwalała więc ... tak jak kolega wyzej napisal - nie chce powielac.

6

po 80 min to mecz się otworzył dopiero a Messi zagrał dobrze całe spotkanie. 2 asysty i 2 bramki to mało ??? Twoje oczekiwania naprawde muszą być spore.

1

Ronaldo potrafi być piękną wisienką na niesamowitym torcie. Messi jest tortem (niesamowitym) ;)

7

Wątpię by jutro był taki hype na Messiego jak dziś był w mediach na Krystyne. Nawet tvn się spuszczał, a czysto sportowo to Messi nakrył Portugalczyka czapką. Poprowadził mecz jak rasowy dowódca 2 asysty i 2 brameczki - rządził i dzielił. Portuygalczyk bez niesamowitego wczoraj Juvetnusu by co najwyżej bąka puścił na murawie ze złości.

0

na odwage .... ;)

6

Dokładnie - wypadało by ich ładnie wypunktować żeby się nas troszkę bali w następnych rundach.

0

ja bym miał trochę pretensji do kolegów na miejscu tego bramkarza. skoro czekali na podanie to widzieli co się święci.

1

Oby się tylko nie o....li. Ostatnio często się to zdarza. W pucharach kalkulacja trochę nie działa za dobrze. Należy stawiać na zmasowany atak. Tak jak wczoraj Juve i ostatnio Ajax. Podsejście typu badanie przeciwnika jest samobójstwem, bo jak się trafi na bardzo mocno zmotywowaną drużynę to po 15 minutach już można gonić wynik.

0

Krysztianu do buzi nie bierze :P

1

niekoniecznie ... myślę że wiekszy hype jest jak strzela Krysztianu.

1

Atleti musi coś wturlac bo odpadną

0

Widzę to inaczej niż ty być może dlatego że jestem kibicem Barcelony a ty raczej nie. Do tego jesteś naiwny wierząc w cuda geograficzne ;P. Takie - jak to określasz cuda - w Madrycie równie często się zdarzają :) Ale jak już jesteśmy przy tym filmie powiedz mi dokładnie co tam jest kitem, podyskutujemy o tym i być może przyznam Ci rację co do twojego przykładu - nie twierdzę że jej nie masz w 100%.

0

Już lepiej .... czyli ... nie zmanipulowany - sytuacje na nim są prawdziwe. Dlaczego więc mówisz że zmanipulowany film którego połowa rzeczy do wyrzucenia ? Trudno Ci to uznać za fakt czy jak ? Takie gadanie to zaprzeczanie faktom (głupie zaprzeczanie typu bo ja tak mówię).

0

W jaki sposób ? Przecież to są nagrania. Chcesz powiedzieć że ktoś zmanipulował te filmy - czyli ponakładał zawodników których tam pierwotnie nie było w tych sytuacjach ? Czy powydłużał im nogi w jakimś programie do takich spraw ? Wytłumacz co masz na myśli ?

0

To raz a dwa że jego fochy naprawdę irytuja

5

to proste i cwane jak cholera co tu nie czaisz ? odszedł by się wymigać z okresu największego linczu na zespole. Zagranie wręcz idealne.

2

Ja mu dobrze życzę aby został w tym klubie jak najdłużej ;)

0

i najlepsze .... Benzema do grobowej dechy XD.

0

Też tak to widzę.

1

"Bardzo kocham prezesa .... " eee ?

2

czekaj, czekaj ... co tam jest niby zmanipulowane ?

0

Kim ma ją wygrać ? Myślisz że wymienią cały skład ?

7

Sprytny ten ZZ. Odpuscił sobie na moment gdy było pewne że wszystko się posypie i teraz wraca w chwale ... zbawca ;). Majstersztyk w sumie.

4

powinni bale'a na rozmówki zaprosić ;)

1

dobre typy ziom

0

Chyba wygryzł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?