sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moim zdaniem zdrowy Verma to top 3 na świecie, Lenglet jeszcze tego poziomu raczej nie ma chociaż jest naprawdę coraz lepszy ostatnio.
1
Też na to zwróciłem uwagę. Na powtórce widać że on lekko obejrzał się do tylu w pełnym biegu jak Gerard biegł po drógiej stronie boiska i był za nim - myślę że już wtedy wiedział że chce dać Gerardowi tą asyste.. kurde ... szosty zmysł dosłownie - to że go wyczaił - no chyba że Pique darł jape w co wątpie.
6
A i Coutinhio może się dzięki temu troszkę przełamie.
0
Dobrze że zauwazył ze ... z Juventusem XD.
2
I jedna i druga drużyna grając z nami już sobie na to pozwalała więc ... tak jak kolega wyzej napisal - nie chce powielac.
6
po 80 min to mecz się otworzył dopiero a Messi zagrał dobrze całe spotkanie. 2 asysty i 2 bramki to mało ??? Twoje oczekiwania naprawde muszą być spore.
1
Ronaldo potrafi być piękną wisienką na niesamowitym torcie. Messi jest tortem (niesamowitym) ;)
7
Wątpię by jutro był taki hype na Messiego jak dziś był w mediach na Krystyne. Nawet tvn się spuszczał, a czysto sportowo to Messi nakrył Portugalczyka czapką. Poprowadził mecz jak rasowy dowódca 2 asysty i 2 brameczki - rządził i dzielił. Portuygalczyk bez niesamowitego wczoraj Juvetnusu by co najwyżej bąka puścił na murawie ze złości.
0
na odwage .... ;)
6
Dokładnie - wypadało by ich ładnie wypunktować żeby się nas troszkę bali w następnych rundach.
0
ja bym miał trochę pretensji do kolegów na miejscu tego bramkarza. skoro czekali na podanie to widzieli co się święci.
1
Oby się tylko nie o....li. Ostatnio często się to zdarza. W pucharach kalkulacja trochę nie działa za dobrze. Należy stawiać na zmasowany atak. Tak jak wczoraj Juve i ostatnio Ajax. Podsejście typu badanie przeciwnika jest samobójstwem, bo jak się trafi na bardzo mocno zmotywowaną drużynę to po 15 minutach już można gonić wynik.
0
Krysztianu do buzi nie bierze :P
1
niekoniecznie ... myślę że wiekszy hype jest jak strzela Krysztianu.
1
Atleti musi coś wturlac bo odpadną
0
Widzę to inaczej niż ty być może dlatego że jestem kibicem Barcelony a ty raczej nie. Do tego jesteś naiwny wierząc w cuda geograficzne ;P. Takie - jak to określasz cuda - w Madrycie równie często się zdarzają :) Ale jak już jesteśmy przy tym filmie powiedz mi dokładnie co tam jest kitem, podyskutujemy o tym i być może przyznam Ci rację co do twojego przykładu - nie twierdzę że jej nie masz w 100%.
0
Już lepiej .... czyli ... nie zmanipulowany - sytuacje na nim są prawdziwe. Dlaczego więc mówisz że zmanipulowany film którego połowa rzeczy do wyrzucenia ? Trudno Ci to uznać za fakt czy jak ? Takie gadanie to zaprzeczanie faktom (głupie zaprzeczanie typu bo ja tak mówię).
0
W jaki sposób ? Przecież to są nagrania. Chcesz powiedzieć że ktoś zmanipulował te filmy - czyli ponakładał zawodników których tam pierwotnie nie było w tych sytuacjach ? Czy powydłużał im nogi w jakimś programie do takich spraw ? Wytłumacz co masz na myśli ?
0
To raz a dwa że jego fochy naprawdę irytuja
5
to proste i cwane jak cholera co tu nie czaisz ? odszedł by się wymigać z okresu największego linczu na zespole. Zagranie wręcz idealne.
2
Ja mu dobrze życzę aby został w tym klubie jak najdłużej ;)
0
i najlepsze .... Benzema do grobowej dechy XD.
0
Też tak to widzę.
1
"Bardzo kocham prezesa .... " eee ?
2
czekaj, czekaj ... co tam jest niby zmanipulowane ?
0
Kim ma ją wygrać ? Myślisz że wymienią cały skład ?
7
Sprytny ten ZZ. Odpuscił sobie na moment gdy było pewne że wszystko się posypie i teraz wraca w chwale ... zbawca ;). Majstersztyk w sumie.
4
powinni bale'a na rozmówki zaprosić ;)
1
dobre typy ziom
0
Chyba wygryzł