sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
halo halo tu ziemia. Gdzie bym nie stał czy na księżycu czy na marsie to Seville zajechaliśmy - to jest FAKT. A teraz człowieku zluzuj troche gume w majtach i nie wmawiaj mi głupot. To że chwale ich za Seville nie znaczy że nie widziałem poprzednich meczy. Poza tym trochę pozytywnego myślenia Ci nie zaszkodzi ;)
0
JA was pogodze ;). Suarez 2 + Dembele 2 i pozamiatane
32
No a co 4:2 na wyjeździe to zły wynik ? 2 razy wychodziliśmy z 1 bramkowej przewagi Sevilli by ją ubić w końcówce 2 bramkami. To był wspaniały mecz i ... tak zajechaliśmy ją.
12
Dzisiejszy mecz jest perwszym z najważniejszych w tym sezonie. Idziemy po TRYPLET !!!! Trzeba ich tam zajechać jak Seville.
16
Nawet lubię Kroosa pomimo że gra w Realu - nie irytuje mnie tak jak np Vasques, Carvahal czy oczywiście Ramos. Gościu robi swoją robotę i się nie wychyla z głupimi tekstami w prasie ani na boisku.
5
Dani Carvajal: Słyszałem że każde dziecko chce zagrać w klasyku XD
1
terminarz kampanii w sumie trafiony ;)
3
Ku twojej uciesze to robi na bank ... skoro AS tak twierdzi X)
8
Doszło do tego że obecnej tu publice trzeba to wyłożyć po prostu bo nie dociera. ;)
0
Ja to widzę trochę tak że Walverde to taki typ (z facjaty) że łatwo na niego zwalić wszystkie winy świata :). Barca często ma problem z utrzymaniem rytmu - pojedyńczy gracze tracą formę (Cou, Suarez, Busi). To oczywiście może być wina trenera (ale bardziej tego od przygotowania fizycznego) jednak moim zdaniem on robi wszystko by takiego gracza naprowadzić na właściwe tory jednocześnie nie ryzykująć dużo. Wiem że irytuje jak Lusisito lami ostatnio ale jak taki gracz złapie odpowiednie obroty to później wymiata aż miło - o tym też należy pamiętać.
0
Mi tam się nawet podoba zachowawczy styl Waldemara :). U Luisa Enrique często traciliśmy przez jego eksperymenty. Tutaj mamy pewność że o wpadki raczej łatwo nie będzie.
1
Podaj mi te 50 meczów które przegraliśmy przez złe decyzję naszego trenera.
0
Napisałem też o Arthurze ... przeczytałeś ?
15
Ja może podeprę kolege moimi spostrzeżeniami dotyczacymi Waldka. Cigle hejtowany za nie wpuszczanie młodych lub skostniały styl, za brak zmian. Nie trzeba daleko szukać - ostatni mecz wszystkiemu przeczy. Wpuszczenie Aleni (młody wychowanek) Zmiana ustawienia na 4:2:3:1. Idealne zmiany powodujące finalnie wygranie meczu. Ale odbijając od ostatniego meczu. Nie daje szans: jednak młody Arthur się przebił, Alenia też. Chcielibyście wymiany wszystkich na młodych ? Tak się nie da. Malcom na pewno swoje jeszcze ugra. A dodam jeszcze że przy zmianie na 4:2:3:1 Cou grał w pomocy bardziej. Nikt nie odhaczył tego? Bo zdaje się On nigdy u Waldka miał tam nie wylądować. XD
0
kolego jest sobota (po 12 w nocy - więc już niedziela bardziej) Barca wygrała a ty sprawdzasz mi błędy ortograficzne XD. ... no brawo ty. Nie przekonasz mnie Neymarem. Barcelona radzi sowbie bez Messiego :) bo.... nie było takiej sytuacji gdzie było by widać wyraźny kryzys spowodowany jego brakiem (jeśli faktycznie nie był powołany)
0
Jednak myślę że wnioski same sie nasówają. Messi zławki (czyli wiadomo że wejdzie) i już jest gorzej. Ja przypomne jeszcze absencje Messiego z poprzednich sezonów. Zawsze dróżyna zaskakiwała wtedy na plus. A ile obaw było ... ;). To nie są tylko te 4 mecze.
1
Bez Messiego bardzo czesto gramy lepiej (jako drużyna) niż z nim.
0
przecież były długie okresy w niedalekiej przeszłości jak graliśmy bez Messiego (ostatnio złamana ręka). Jakoś ogórami nie byliśmy. Cały czas szliśmy na mistrza bo naturalnie inni przejmowali odpowiedzialność prowadzenia tego zespołu. Preoblemem nie jest sam Messi tylko to że wywołuje u innych "parasol ochronny" wszyscy patrzą w jego stronę a sami mają doskonałe umiejętności.
0
Piękny mecz Messiego. Super decyzje trenera i dobre zmiany. Teraz lecimy po puchar.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Messi dziś zagrał mecz kompletny jeśli chodzi o brameczki. Najpierw volej a'la ZZ z pierwszej piły - stadiony świata. Później okienko z akcji z drugiej nóżki - precyzja jak u zegarmistrza z okresu miedzywojennego z 50 letnim doświadczeniem. I danie serwowane przez Argentynczyka na zimno (jak ma formę) ... podcinka która już nie jednego bramkaża załamała psychicznie. Na końcu wisienka na torcie asysta co by sie kolega przełamał. Ja nie wiem co on zrobił w loży bogów zanim się urodził, ale ewidentnie oni mają u niego jakiś dług ;). Ten człowiek musi dostać jakąś nagrodę lub coś extra coś co pokaże całemu światu że nie ma, nie było i szybko nie będzie lepszego na tym poletku ... z całym szacunkiem do pięknisia. Myślę że pomimo komercji 6 gold piłka zamknela by spekulacie
0
Zasługa trenera jest zmiana ustawienia co zaowocowało tym że Messi był w tym miejscu ;)
1
Dokładnie, mozna zwymiotowac na monitor czytajac te wypociny.
0
Świetne decyzje trenera. DObre zmiany. Wpuścił młodego, cofnął Cou. Ale to mozna dalej przeczytać że Waldek to homoseksualista, faszysta i zły czlowiek z natury.
22
Niektórzy na tym forum są tak zaorani że piszą: szkoda że nasi wygrali ... bo Valverde sie wybroni na konferencji. Masakra ludzie - walnijacie się w łeb i proponuje trepanacje. Valwerde wpuścił Alenie. Zmienił taktykę na taką której podobno nigdy nie stosuje bo ... jest be. cofnął Cou. Podobno też nigdy tego nie robi bo jest słaby. Czyli zrobił wszystko czego niby nie chce robić więc ... źle ze wygrali :) Naprawde powiedzieć hejterzy o was to za mało na was ludzie.
0
Pamiętam to doskonałe. Był z nim wywiad i też się odnosił do tego faulu. Pamiętam że byłem wściekły na Felipe wtedy.
31
Zespoły takie jak Juve czy PSG pokazują że gracze którzy niby już mają iść na emerytury ciągle mogą stanowić o sile zespołu i grac 1 skrzypce. Dani Alves, CR7, Mandżukic, Buffon, Di Maria. Doświadczenie jakie wnoszą jest po prostu bardzo istotne w każdym zespole.
0
Z drugiej jednak strony bardzo ciepło wypowiadał się o Messim i zawsze szanował w wywiadach (przynajmniej) Barcelonę.
6
pierdzielną autobus jakiego świat nie widział XD
0
Ja wiem czy traci ? Dostaje swoje szanse według mnie.