sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dokładnie, mi sie bardzo podoba jak Waldek taktycznie rozprawia się z rywalami. Dawno tego u nas nie było. zazwyczaj bazowanie na presji i talencie wielkich piłkarzy :)
22
dobra dobra. potrenowały, pośmiały teraz wracamy do powaznych tematów. Zara LM jest ;)
0
Dzis przełamaliśmy liczbę zwycięstw nad mierdą. 1:0 dla nas w klasyfikacji all times XD.
2
Langlet dziś robi to co powinien ;)
0
Miałem na myśli napastników Realu ;P. Nasi to wiadomo ... klasa sama w sobie ;)
5
o napastnikach ten wynik też sporo mówi ;)
28
Oj Satniago, Santiago ... Facet ma trochę racji. Biali grali dobrze ale zamiast ciągle gadać jaki to wspaniały mecz rozegrali (przegrywając 3 do jaja XD !!!! ) mógłby pochylić czoła i docenić fakt że rozwaliliśmy ich na zimno bez emocji - nie tracąc niepotrzebnie sił. Jak kolega niżej napisał. Wyrobiliśmy 150% normy - przy 2 strzałach mamy 3 bramki. Messi "człapał" po boisku w zasadzie obserwując to wszystko z boku ... i to wystarczyło na ten wspaniały Real z środy. Nie wiem czy aż tak powinien popadać w samozachwyt nad tym meczem biorąc to wszystko pod uwagę.
0
Ja może napisze dość przewrotnie. Biorąc pod uwagę to jak zagrał Real w tym meczu - zwycięstwo przyszło dość łatwo ;)
2
To by było juz chyba za pięknie jakby Ajax z naszym de Jongiem ich jeszcze w LM pogonił
4
Jest różnica w kulturalnej wypowiedzi faktu że Barcelona nie zagrała dobrze (co wszyscy myślący na pewno widzą) a w hejtowaniu, wywalaniu połowy składu + trenera "Bo ta Barca to już nie ta w której się zakochałem". i płacz ... i wyzywanie bo świat jest be. POMIMO wygranej 3:0 na Bernabeu - to jest najlepsze :)
0
W sobotę nie zrobią tego błędu i już nie bada tak się na Messim skupiać ;P
22
Wolverine go wczoraj prawie upolowal XD
15
Za lewej coś usłyszał ... na bank XD ... może prosiakowi coś skrzykneło w koalanie.
6
To nie jest szczęscie. To są umiejętności.
2
Jutro w prasie będą pazurki Luisito na brzuszku białego prosiaczka ... no trudno. XD
14
Kto czeka na prase ? XD
0
Poczekajcie ... jeszcze jest sobota ;)
3
Ja to jestem trosche w szoku jak możan mówić o prtrzeciętnym meczu wygrywając 3:0 w Madrycie !!! no bez jaj. Sam wynik neguje to słowo.
1
Jak tam dziś najlepszy Suarez Czy Mat ?
0
Tak bo wsyzstko to jest kwestia ustawienia. z tym tracimy z tamtym nie ;) ... no proszę cie :) Ciesz sie tak swoją drogą XD. Dzi biali ładną lepcję od nas mają :)
1
To akurat mnie cieszy Baaaaardzo. Ten chłopak na ostatnie mecze w formie może nam tryplet załatwić ;)
0
głupie straty w LL ? no ok ale czekaj ile my mamy przewagi 7 pnkt ? ... Słowo klucz: Jka chciałbyś by to wyglądało ? 30 pnk przewagi na ten moment ? :) Fantasta ?
0
DOKŁADNIE !!! Ale wiesz wszyscy myślą że jak było za Guardioli tak pieknie to zawsze tak powinno byc. NIe zauwazaja ze juz nie ci sami ludzie do gry a i system juz obcykany przez przeciwnikow (przez real to na pewno). Ja sie ciesze ze chlopaki panuja nad tym i w tak waznym meczu jest 3:0 gdy real zucal sie jak postrzelony dzik.
0
Przeżuwać jak już chodzi o Real XD he he
1
Tak bo my to jesteśmy transformersi i w meczu z ekipą która 3 razy z rzędu LM zdobyła to powinniśmy im nie dać wyjśc z ich połowy i dowalić `10:0 w piewszej połowie dl ZASADY XD ? To by było odpowiednie co ? WIesz co ? ja też tak uważam. ale doceniem co jest i co chłopaki wkładają by zdobyć TRYPLET, bo ejst na to duża szansa i duża pozytywna zasługa w tym będize naszego trenera czy chcesz czy nie ;) (Messi już po 30 stce tak swoją drogą i nie ma ekipy Guardioli).
6
przeżuć się na Real ... grali z polotem XD
3
próbował ... słowo klucz :)
30
Co za komenty. Ograć Real na wyjeździe 0:3 i dalej hejt na Valdka. ROZJECHALIŚMY ICH NA ZIMNO !!!! To jest sztuka piłkarska bez 2 zdań !!! a jak zatrzymaliście się w czasie Guardioli i stoicie w miejscu kibice to jest wasz problem. Proponuje przerzucanie się co semestr na drużyne która gra tak jak kiesdyś Barcelona będziecie szczerzy co do swoich upodobań przynajmniej bo Barca jako klub to nie w waszym sercu raczej ;) Jak mówią komentatorzy. TO BYŁA LEKCJA dla Realu od 1 minuty. Mamy 1 finał. VeB
1
To tylko kwestia odbioru słowa. Mi się wydaje że pasuje. ;)
0
No na bank nie może chodzić o ostatni wygrany 4:2 ... gdzieżby tam XD. Ile ty byś chciał 8:0 ?