sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co myślicie o Realu ? Kto przyjdzie ZZ czy Mou ?
0
Pytanie jest też zasadne jakie argumenty daje PSG jako klub ;P. To nie jest tak że PSG pryknie, wyjmie kase i Cou leci z wyciągnietym jezykiem :)
0
Oni teraz na bank mają napływ CV jak nigdy X] ... no może jak co roku "If you know what I mean" ;)
0
Moim zdaniem trochę racji jednak ma. Wymieniłes raptem 2 drużyny które wylamuja się z tego schematu i ja więcej tez nie widzę.
1
De Ligt za Pikeya powinien przyjść grając z nim na zmiany przez rok/dwa. Później podstawa. Tadibo w tym czasie wypożyczenie a później konkurencja dla Holendra. A Umtiti i Langlet powinni rywalizować miedzy sobą.
0
I dobrze. Czego Mou nie tyka to to rozwala. Tylko w Chelsea dawał radę (za pierwszym razem przed Interem)
22
Bo to czarna ręka była .... XD
0
Tydzień? ja mam wrażenie że tego typu wpisy umieszczales już z miesiąc temu.
0
Spokojnie kolego dzisiaj sobie popatrzę jednak na Real jeszcze ;)
0
Z tą formą może Real pokusi się o 5 miejsce i walkę o Puchar UEFA w przyszłym roku. ;) Jeszcze się sezon dla nich nie skończył w końcu :P
0
Tadic jest świetny. Ziech tez
0
W końcu kończy się ta fartowna seria mierd. Naprawdę TO CIESZY !!!!!!!
0
Głupota bo puścił akcje która trwała z 10 sekund. Wraca ie się do tego jest nie fer
0
Vidal pokazał mu jednym wejściem w tym meczu ta piękną część kobiecego ciała ;]
24
Gdyby miał takiego kapitana jak Puyol szybciutko by zrozumiał o co chodzi w szacunku do rywala. No ale ma... Ramosa.
1
Stary chyba zapomniał tebletek z rana.
0
Kurna a nawet łapałem do niego pewien szacunek podczas meczu. Szkoda że się odezwał .... tak by sprawiał przynajmniej pozory.
0
Forum Romanum obowiązkowo + oczywiście colloseum.
0
No przecież nonstop w 2 połowie smyrał się po koczu. Kamera to co chwila pokazywała. To nie Joahim jest przecież ;)
2
No ba! Mecz był trochę ospały to dla kuraży trzeba wybić komuś zęby ... zaraz się obudzą XD
3
albo na 3:0 ;P
2
Koleś już zaczyna "kręcić swoje lody" w okół przyszłego domniemanego pracodawcy.
86
Myślę że trafnie to ujął.
3
Tak czy inaczej Ajax dostał od nas ładny materiał szkoleniowy do analizy ;)
0
Kurde teraz ? Jak mu się przywodziciel odezwał ?
9
Kurka wszedłem sobie na wywiad z Mou u białych i on tak tam opisuje starcie Ramosa z Messim:
"Myślę, że akcja Sergio Ramosa z końcówki pierwszej połowy prawdopodobnie była skutkiem działania piłkarza, który wie, że trzeba odmienić ten mecz. Pewnie zrobił to z zamiarem podkręcenia temperatury w drugiej połowie. Pierwsza połowa była delikatna.
– Dla mnie to nie była czerwona kartka, w ogóle. Pewnie nawet nie żółta."
No ładnie, jak ten Pan tam wróci to znowu Ramos zapłonie a derby znów staną się jatką XD
0
Gdzie niby zagroził że odejdzie ? Po co klepiesz takie bzdury? Troche szacunku - chociażby z powodu ostatniej bamki - jakby nie było historyczne przałamanie jest jego dziełem :)
0
No ale sprecyzuj bo dalej nie wiadomo o co ci chodzi ?
0
a tak w ogóle z czym masz problem Tupac? Bo ewidentnie coś boli ....
1
Teraz trzeba śwrubować wynik ;)