0

Co myślicie o Realu ? Kto przyjdzie ZZ czy Mou ?

0

Pytanie jest też zasadne jakie argumenty daje PSG jako klub ;P. To nie jest tak że PSG pryknie, wyjmie kase i Cou leci z wyciągnietym jezykiem :)

0

Oni teraz na bank mają napływ CV jak nigdy X] ... no może jak co roku "If you know what I mean" ;)

0

Moim zdaniem trochę racji jednak ma. Wymieniłes raptem 2 drużyny które wylamuja się z tego schematu i ja więcej tez nie widzę.

1

De Ligt za Pikeya powinien przyjść grając z nim na zmiany przez rok/dwa. Później podstawa. Tadibo w tym czasie wypożyczenie a później konkurencja dla Holendra. A Umtiti i Langlet powinni rywalizować miedzy sobą.

0

I dobrze. Czego Mou nie tyka to to rozwala. Tylko w Chelsea dawał radę (za pierwszym razem przed Interem)

22

Bo to czarna ręka była .... XD

0

Tydzień? ja mam wrażenie że tego typu wpisy umieszczales już z miesiąc temu.

0

Spokojnie kolego dzisiaj sobie popatrzę jednak na Real jeszcze ;)

0

Z tą formą może Real pokusi się o 5 miejsce i walkę o Puchar UEFA w przyszłym roku. ;) Jeszcze się sezon dla nich nie skończył w końcu :P

0

Tadic jest świetny. Ziech tez

0

W końcu kończy się ta fartowna seria mierd. Naprawdę TO CIESZY !!!!!!!

0

Głupota bo puścił akcje która trwała z 10 sekund. Wraca ie się do tego jest nie fer

0

Vidal pokazał mu jednym wejściem w tym meczu ta piękną część kobiecego ciała ;]

24

Gdyby miał takiego kapitana jak Puyol szybciutko by zrozumiał o co chodzi w szacunku do rywala. No ale ma... Ramosa.

1

Stary chyba zapomniał tebletek z rana.

0

Kurna a nawet łapałem do niego pewien szacunek podczas meczu. Szkoda że się odezwał .... tak by sprawiał przynajmniej pozory.

0

Forum Romanum obowiązkowo + oczywiście colloseum.

0

No przecież nonstop w 2 połowie smyrał się po koczu. Kamera to co chwila pokazywała. To nie Joahim jest przecież ;)

2

No ba! Mecz był trochę ospały to dla kuraży trzeba wybić komuś zęby ... zaraz się obudzą XD

3

albo na 3:0 ;P

2

Koleś już zaczyna "kręcić swoje lody" w okół przyszłego domniemanego pracodawcy.

86

Myślę że trafnie to ujął.

3

Tak czy inaczej Ajax dostał od nas ładny materiał szkoleniowy do analizy ;)

0

Kurde teraz ? Jak mu się przywodziciel odezwał ?

9

Kurka wszedłem sobie na wywiad z Mou u białych i on tak tam opisuje starcie Ramosa z Messim:

"Myślę, że akcja Sergio Ramosa z końcówki pierwszej połowy prawdopodobnie była skutkiem działania piłkarza, który wie, że trzeba odmienić ten mecz. Pewnie zrobił to z zamiarem podkręcenia temperatury w drugiej połowie. Pierwsza połowa była delikatna.
– Dla mnie to nie była czerwona kartka, w ogóle. Pewnie nawet nie żółta."

No ładnie, jak ten Pan tam wróci to znowu Ramos zapłonie a derby znów staną się jatką XD

0

Gdzie niby zagroził że odejdzie ? Po co klepiesz takie bzdury? Troche szacunku - chociażby z powodu ostatniej bamki - jakby nie było historyczne przałamanie jest jego dziełem :)

0

No ale sprecyzuj bo dalej nie wiadomo o co ci chodzi ?

0

a tak w ogóle z czym masz problem Tupac? Bo ewidentnie coś boli ....

1

Teraz trzeba śwrubować wynik ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?