sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Morbid Angel - Blessed are the sick
Grave - Into the grave
Cannibal corpse - the bleeding
Meshuggah - obzen
1
To był dopiero beton.
0
Jakoś nie chce mi się wierzyć że przemoc domowa w Stanach jest dopuszczona prawnie ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
" A czy to jakis nakaz?" to nie nakaz to krew.
3
Ja pierdziele kiedyś naprawdę go lubiłem ale ma takie zapędy na "szkło" że szok. Tytuł powala. Legendą można zostać raczej po karierze i trzeba na prawdę nią być. Ja znam 2 legendy i jedną w drodze. Pele, Maradona .. i wiadomo kto.
0
Nie wiem czy czytałes dokładnie ale kolega tam dodał:
"A tak już zupełnie na poważnie ...."
;)
0
Za całym szacunkiem dla Kroosa i Varana - myślę że szejk wolałby Cou niż nawet ich dwóch ;)
0
Nie no ok. Trochę tego było. Ja mówię o czymś takim co ma teraz Ajax ;)
0
Też tak myślę. Mamy nazwiska brakuje tylko aby to zgrabnie poukładać i tchnąć w nich ducha zespołu.
34
Griezmann irytuje tą cieszynką.
0
Ja myślę że mielibyśmy większe szansne na Mbappe niz Real u PSG gdybysmy włączyli w to Coutinhio. Taki deal wydaje się dość prawdopodobny moim zdaniem. To by była piękna sprawa - cios dość mocny dla Realu i Pereza.
34
Kurde ta cieszynka Piątka jest jedną z lepszych jakie w życiu widziałem - super to wygląda :)
2
3 ostatnie lata wcale nie wygrali więcej, tylko może bardziej prestiżowe 3 puchary.
1
Ty za to próbujesz tu inputować że z Betisem zagraliśmy kaszane.
Poza tym: nie chcesz oglądać - nie oglądaj. Dla mnie grają super - rządzą w LL, został finał w Pucharze Króla i awansowaliśmy do 1/4 LM. Aha ... i pamiętam doskonale czasy Guardioli (wcześniejsze też). Jestem mega zadowolony z obecnej Barcy bo jestem REALISTĄ. Zapewne zacząłeś oglądać Barcelonę właśnie jak trenerem był Guardiola i się ZAKOCHAŁEŚ - znana historia typowych chorągiewek powtarzana tu od lat. A teraz to już nie mogą na to patrzeć bo przecież zawierzyli temu klubowi że tak będzie ZAWSZE. Musze Cie kolego obudzić - to tylko wyrywek naszej historii. Trzeba być naiwnym dzieckiem myśląc ze tak będzie i było zawsze.
Proponuje przestaw się teraz na inną drużynę. Może Ajax ? Widać że Ci leży.
3
Szkoda dzieciaka trochę ale to było do przewidzenia - kadra jest za szeroka. To był bardziej ruch zarządu niż prośba trenera więc czego tu oczekiwać. I tak dostał trochę minut. Inny by nie dał mu powąchać murawy jakby trafiło na trenera który jest nieugięty i buduje drużynę po swojemu.
0
"Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że mamy za słaba kadrę, na piękną ofensywa grę przeciwko betisowi".
Co ty za bzdury wypisujesz kolego ? Wygralismy z nimi w PIĘKNYM stylu 4:1. Gole Suareza i Messiego to poezja piłkarska. Nierzadko klepaliśmy tiki takę i nic już nie chciało wpadać do bramki bo ten styl już dawno został ogarnięty przez cała La-ligę. Mecz z Betisem był popisem kunsztu Barcelony i Waldka jako trenera. Był po prostu nieziemski a ty płaczesz jak dziecko któremu batonik spadł na ziemie i świat już nie jest różowy a tak przecież powinno być bo ty tak mówisz. W zasadzie nie wiadomo co trzeba Ci wytłumaczyć bo i twoje narzekania są wyssane z palca.
0
"byłby z Ernesta dobry chłop jakby rzeczywiście stosował te rotacje i więcej stawiał na młodych"
"i to inni mają ustawiać taktykę do nas nie my do nich, my mamy wychodzić i robić swoje czyli "niszczyć" i roznosic przeciwnika w pył :)"
2 twoje cytaty które demaskują bzdurę jaką napisałeś i przy okazji się wykluczają.
Bo jakby z Ernesta był dobry chłop jak to ująłeś i stawiałby na młodych to raczej na pewno nie wychodzilibyśmy niszczyć i roznosić przeciwnika. Ciekawe czy dalej Waldek byłby wtedy dla Ciebie dobrym chłopem ?
0
Faktycznie ... po co je robi ??
0
Sama opcja że nagle zaczyna się zastanaiwać czy jednak nie przyjśc do Barcelony po tym co odwalił już daje do myślenia. Bo czekaj ... to nie on gadał że to była decyzja płynąca z serca (czytaj 30 baniek) bo kocha Atletico ? Coś słabe to serducha ma chłop.
1
Tam w torbie pewnie połówka czystej wędruje z nim na ten szczyt ;)
0
"Kontuzja Suáreza: Zobaczymy, ale ma się dobrze" he he kadra się kłania ;)
4
Wydaje mi się że to jest bardziej sukces lokalny w (w Hiszpanii). Chociaż w LM też Messi miażdzył a media spuszczały się tylko nad Krsytyną.
3
Spodziewałem się w tej liście jeszcze Suaeza. Zagrał przekozacko. Jego podanie do Messiego majstersztyk a gol ... nie wiem czy nie ładniejszy od 3 bramki Leo, nieczęso widujemy rajd sam na 3 obrońców zwieńczony golem.
0
kadra ......... tyle w temacie silnego skręcenia
3
aha
0
Bardziej by mnie martwił Ajax.
0
Wszyskie są fajne dla postronnych.
0
Niesamowity album. "Inner self" Miażdży.
1
Juve zawsze lubiłem ale na ten moment przez Krystynę mają u mnie absencję.