2

Typowe WTF?

4

Co ty chcesz udowodnić ? Masz okres przebudzenia się z dzieciństwa czy jak ?

2

Przyzwyczajaj się - urodziłeś się w takim świecie. To że tu nakrzyczysz nic nie pomoże.

0

Nie no życie zawsze powinno mieć wartość większa ... z zasady ale tak ni jest i nigdy nie będzie Chyba że zaczniemy wyginać jako gatunek - wtedy się może obudzimy. Tak BTW ta katedra i tak zniknie za jakieś kilkaset lat. Jakaś wojną ją zmiecie ;)

0

Jakby ludzie chcieli pomóc w Afryce to by to zrobili, ale mają to w 4 literach i nic tego raczej nie zmieni. Za to Katedra w Paryżewie musi być odbudowana bio tego chce śmietanka tego świata ... ja też w sumie ;)

0

Oni zamiast studni wolą tam experymenty na nowych szczepionkach robić XD

1

To nie jest byle jaka budowla. Nie przesadzaj ;)

1

Nie no oczywite kiolego - ważniejsze życie ;) Nie nerwój sie ;)

0

Niby racja ale Katedra to też ważna budowla dla naszej kultury.

0

Komentarz usunięty

0

Oni są o tyle groźni że idą na żywioł a przy tym starcza im umiejętności i kondycji by utrzymywać tempo i non stop być groźnym. Moim zdaniem najtrudniejszy przeciwnik z tych co zostali. Jeśli doświadczone Juve zobie z takim graniem nie poradziło to są naprawde mocni. Jesli przejdziemy Liverpool to wolałbym w finale Man City niż Ajax a już na pewno Tottenham

2

Ronaldo tam się znajdzie na bank. Za sam fame go wezmą. Oglądalność gali wzrośnie. Muszą sztucznie utrzymywać "niby rywalizacje" dwóch najlepszych

0

Ciekawy pojedynek trenerski będzie.

2

Jeden w LM możemy nawet zremisowac :)

5

Może nie chce robic idioty z siebie ? Profesjonalna odpowiedź trenera widze nie dla prostych ludzi. No ale skoro zrobił z Ciebie idiote .... to faktycznie przykre.

3

Kolega myśli że jak jest Messi to trener niepotrzebny ... chyba umyka mu Argentyna ;). Dziwne bo "Byle laik odświeżający LR" zdaje sobie z tego sprawę że każdy zespół należy zmotywować i poukładać :)

2

Pol jest aż takim dzbanem ?

0

No nie wiem ;)

0

On będzie kręgosłupem Barcy jak Pique skonczy i będzie od niego lepszy ;)

0

nooo będą z niego ludzie ;)

0

On przecież grał w tym filmie.. nie wiedziałes ?

1

On włąśnie sobie CV pisze na podstawe w składzie na dłużej ;)

1

Piją ... daj im zapomniec ;)

7

Luisito gola nie strzelył od baaardzo dawna :) Niepojęte to jest tez :)

1

Fakt - mentalnie to jest fenomen.

58

No i gitara wodzu prowadź Barce po ten tryplet :)

0

niekoniecznie ;p

0

A jesli juz nie ma losowania to ja nie wiedziałem sorki.

1

Cou w końcu zaczął grać jak na początku jak do nas przyszedł. Bardzo odważne dryblingi cały czas walka i rozumiał się z resztą ładnie. Suarez walczył ale to Anglicy faulowali a wiadomo jaką łatke ma Luisito. Messi - no cóż ... MOTM. pomoc: Arthu ciężko wszedł w mecz ale później ogarniał ładnie środek i utrzymywał tempo gry. Rakitic wiadomo stary wyga zagrał na swoim bardzo dobrym poziomie - od czarnej roboty czyścił i utrzymywał porządek w środku. Busi w miare ok ale według mnie dalej nie w swojej optymalnej formie. Zdarzyła mu się słaba strata przy naszym p[olu karnym .... i już mi się nie chce. Moż inni obrone opiszą ;)

3

On obserwował jego nogi i starał się zrozumieć :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?