sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Typowe WTF?
4
Co ty chcesz udowodnić ? Masz okres przebudzenia się z dzieciństwa czy jak ?
2
Przyzwyczajaj się - urodziłeś się w takim świecie. To że tu nakrzyczysz nic nie pomoże.
0
Nie no życie zawsze powinno mieć wartość większa ... z zasady ale tak ni jest i nigdy nie będzie Chyba że zaczniemy wyginać jako gatunek - wtedy się może obudzimy. Tak BTW ta katedra i tak zniknie za jakieś kilkaset lat. Jakaś wojną ją zmiecie ;)
0
Jakby ludzie chcieli pomóc w Afryce to by to zrobili, ale mają to w 4 literach i nic tego raczej nie zmieni. Za to Katedra w Paryżewie musi być odbudowana bio tego chce śmietanka tego świata ... ja też w sumie ;)
0
Oni zamiast studni wolą tam experymenty na nowych szczepionkach robić XD
1
To nie jest byle jaka budowla. Nie przesadzaj ;)
1
Nie no oczywite kiolego - ważniejsze życie ;) Nie nerwój sie ;)
0
Niby racja ale Katedra to też ważna budowla dla naszej kultury.
0
Komentarz usunięty
0
Oni są o tyle groźni że idą na żywioł a przy tym starcza im umiejętności i kondycji by utrzymywać tempo i non stop być groźnym. Moim zdaniem najtrudniejszy przeciwnik z tych co zostali. Jeśli doświadczone Juve zobie z takim graniem nie poradziło to są naprawde mocni. Jesli przejdziemy Liverpool to wolałbym w finale Man City niż Ajax a już na pewno Tottenham
2
Ronaldo tam się znajdzie na bank. Za sam fame go wezmą. Oglądalność gali wzrośnie. Muszą sztucznie utrzymywać "niby rywalizacje" dwóch najlepszych
0
Ciekawy pojedynek trenerski będzie.
2
Jeden w LM możemy nawet zremisowac :)
5
Może nie chce robic idioty z siebie ? Profesjonalna odpowiedź trenera widze nie dla prostych ludzi. No ale skoro zrobił z Ciebie idiote .... to faktycznie przykre.
3
Kolega myśli że jak jest Messi to trener niepotrzebny ... chyba umyka mu Argentyna ;). Dziwne bo "Byle laik odświeżający LR" zdaje sobie z tego sprawę że każdy zespół należy zmotywować i poukładać :)
2
Pol jest aż takim dzbanem ?
0
No nie wiem ;)
0
On będzie kręgosłupem Barcy jak Pique skonczy i będzie od niego lepszy ;)
0
nooo będą z niego ludzie ;)
0
On przecież grał w tym filmie.. nie wiedziałes ?
1
On włąśnie sobie CV pisze na podstawe w składzie na dłużej ;)
1
Piją ... daj im zapomniec ;)
7
Luisito gola nie strzelył od baaardzo dawna :) Niepojęte to jest tez :)
1
Fakt - mentalnie to jest fenomen.
58
No i gitara wodzu prowadź Barce po ten tryplet :)
0
niekoniecznie ;p
0
A jesli juz nie ma losowania to ja nie wiedziałem sorki.
1
Cou w końcu zaczął grać jak na początku jak do nas przyszedł. Bardzo odważne dryblingi cały czas walka i rozumiał się z resztą ładnie. Suarez walczył ale to Anglicy faulowali a wiadomo jaką łatke ma Luisito. Messi - no cóż ... MOTM. pomoc: Arthu ciężko wszedł w mecz ale później ogarniał ładnie środek i utrzymywał tempo gry. Rakitic wiadomo stary wyga zagrał na swoim bardzo dobrym poziomie - od czarnej roboty czyścił i utrzymywał porządek w środku. Busi w miare ok ale według mnie dalej nie w swojej optymalnej formie. Zdarzyła mu się słaba strata przy naszym p[olu karnym .... i już mi się nie chce. Moż inni obrone opiszą ;)
3
On obserwował jego nogi i starał się zrozumieć :P