1

W sumie dobre spostrzeżenie ;)

1

Najbardziej brakuje u niego prób podjęcia ryzyka - wejścia w pole karne jakimś dryblingiem. Kurde dostał cały mecz a Villa naprawdę nie miało jakiejś mega obrony (z Atletico to jego kontakty z piłką byłyby marginalne w całym meczu). Chce grac w 1 składzie to powinien to ogarnąć, sama szybkość to trochę za mało w Barcelonie tym bardziej że Barcelona nie preferuje tego typu gry.

0

Słabo ... ale Cou coraz lepiej więc może jego sytuacja się poprawi.

0

On powinien dostawać koncówki w pewnych (już wygranych) meczach ... to fakt. Ale jak na dłoni widać że nei nadaje się na całe spotkanie.

5

Wszyscy się zachwycają Malcomem i ... wiadomo wczorajszy wynik w dużej mierze to jego zasługa, ale on grał bardzo dobrze może z 15-20 początkowych minut i było to w dużej mierze spowodowane tym że Villareal miał totalnie rozluźnione szyki w obronie, później w zasadzie koledzy nie chcieli mu podawać bo nie wiedział co zrobić z piłką nie było prób dryblingu i wejścia w pole - jak juz miał piłe to non-stop do tyłu albo ją tracił, jego pojedyncze rajdy jak miał miejsce konczyły się albo niecelnym strzałem (za co Messi go zbeształ) albo stratą. Coutinhio o wiele lepiej się w tym aspekcie prezentował moim zdaniem Messi powinien wejść NIE za Cou ale za Malcoma. Dembele i Cou to dalej o wiele za wysokie progi dla niego.

7

hał łos pain

0

ejj no daleki od tego jestem ;)

0

Nie no nie mówię że nie muszą. Tylko że w jednym meczu wszyscy na raz to jednak jest ryzyko. Jak na dłoni widać teraz dlaczego grają non stop.

0

Ale W reprze ma za to wyjsciowy sklad z urzędu ;)

0

Nie powinien.

0

Odrobimy na Atleti ;P

0

Pique, Rakieta, Messi. Jak się zdejmuje podstawowy trzon zespołu w jednym momencie to taki jest efekt.

1

Czekaj już niedługo znowu pójdzie jakiś artykuł "że szejk chce" i znowu będzie: "sprzedać puki jest coś wart", albo "niesprzedanie go teraz to głupota" XD.

1

Ja płacze ? Nie widzisz że mam z tego polewę ? (emotikony chyba mówią same za siebie) ... no może nie z wyniku ale z wpisów "expertów" jakie tu obserwuje od jakiegoś czasu płaczących właśnie o rotacje i hejtujących Waldka że ich nie robi. No masz czarno na białym dlaczego nie robi. :) Dodaj 2+2 ;)

4

ROTACJE ;). No macie te rotacje sami wnioski wyciągajcie XD.

3

Jak tam "fani" Rakitica i zmian ? :) Coś się nie klei w środku jednak prawda ?

0

Malcom fajnie zaczął mecz (asysta - gol no miazga) ale moim zdaniem później był zupełnie zagubiony. Widać było jak na dłoni że nie nadaje się (jeszcze) do stylu Barcelony według mnie.

2

Eeee .... jako tegoroczni zdobywcy LM i tak to mamy z automatu ;)

2

Ale w sobie winy za krzte nie zobaczą XD.

0

Karim goni to pewnie nie zaliczą.

0

Źle przeczytałem twój "edit" więc mój żart się zupełnie nie klei :(.

W słowie "byłoby" umknęło mi "by". a to zupełnie zmienia kontekst. Tak czy siak wyszło niesmacznie z mojej strony sorki.

4

Dowiedziała się o koleżance? ;] Żarcik... nie gniewaj się :)

0

Bez przesady z tą jego "wizją gry" za którą nie nadążali koledzy bo brzmi to jakby był lepszy nawet od Messiego ;). Zagrał dobre spotkanie (przyzwoite) ale też błędów trochę popełnił. Moim zdaniem do formy jaką prezentował na samym początku jak do nas przyszedł dalej mu brakuję bardzo dużo niestety.

1

Malcom skurczybyk widać że Albe troche obserwował ;).

0

Nie ma rywala ... dobre. Benzema będzie teraz 100% meczów grał u swojego rodaka.

0

Urusi... Pewnie mieli nadzieje ze nie sciemnia XD

0

Zarobić 60 więc chyba chodzi o kwotę którą zapłacili + 60 bamiek.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale on powinien oznajmić swoją wolę Ajaxowi - który jeśli szanuje swojego piłkarza powinien nie brać pod uwagę tego typu podbijania ceny bo Barcelony może po prostu na to nie stać co równa się zamknięciem możliwości przejścia do naszego klubu de facto. Jest jakaś kwota
(widełki) która podobno Ajax już akceptował więc teraz podbijanie tej kwoty jest działaniem trochę na szkodę piłkarza i Barcelony bo do dealu może nie dość. Ja wiem że Ajax chce zarobić ale są 2 strony medalu.

1

De Ligt powinien to uciąć jesli chce grać dla Barcy - to byłoby jednoznaczne i zamknęło by spekulacje i nieuczciwe zagrywki konkurencji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?