sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A mi się wydaję że Ajax może przejść Juve - grali naprawdę pieknie z Realem. Widać że na ten moment mają mega zgraną pakę.
0
Wydawało mi się ze na poważnie ale może się mylę w sumie.
0
Chelsea ma bana Hazard raczej nie przyjdzie było by to nie fer dla kibicow
0
Jeśli by działało to jestem podobnego zdania. Uważam po prostu że kary finansowe to im latają koło fujary :)
0
"No jak ten Neymar dostał zawieszenie, to pamiętam jaki tu był płacz o niesprawiedliwość..." dlatego też rozumiem Ciebie ;).
Moim zdaniem to nie powinno iść w słabsze kary tylko właśnie w mocniejsze - utrzymywanie ich na tym samym (finansowym) poziomie powoduje że taka Krsytyna zalozy sobie ze tak sie zachowa przed meczem i to robi bo ma na to wy.... ne ;)
0
NO właśnie nie i tego nie potrafisz zrozumieć. To nie są sztywne przepisy jak mandaty za coś tam lub kartki za coś tam. Przykład: Ramos za ironiczne klaskanie w strone sędziów dostał tylko upomnienie lub może nawet kare pienięzna. Po czasie Neymar za takie samo klaskanie dostał już zawieche i to na el-clasico o ile sie nie myle. Miej pretensje do UEFA ale pomijając już to wydaje sie to słuszne bo półxniej juz nikt nie klaskał w ten sposób czyli stopniewanie kary podziałało prewencyjnie.
0
Ja się nie spotkałem ale masz racje równie śmieszne są takie przypadki.
0
Emocje emocjami ale to były wulgarne gesty. To coś na poziomie poniżania lub rasizmu - takie sprawy należy tępić i nie ma znaczenia czy Diego czy Krystyna.
0
Nie mówimy o faulach tylko obscenicznych lub wulgarnych gestach to nie jest część sportu. To jest zasadnicza różnica. Po co zbaczasz z tematu ? Na potrzeby swojej racji wymyślasz dziwne teorie.
0
Ty zapewne stosujesz i to cie nie śmieszy tak? ;] tak na marginesie nie napisałem tego by uaktywnić miodków na tej stronie tylko żeby się trochę pośmiać, ale widzę że profesorów polonistyki tutaj jest cała masa :)
0
Co nie zmienia faktu że w Polsce się tego nie stosuję a już na pewno nie w publicznych tekstach. Dlatego się z tego śmieję bo to śmiesznie brzmi (mój główny wpis). Czy wy macie jekieś kompleksy na punkcie języka Polskiego czy jak ?
0
Kolega wyżej opisał to dość zrozumiale myślę :) Taki przykład według twojej teorii: "Piłka trzymała się nogi Lea". No spoko fajnie brzmi ale kim jest ta Lea co to za laska ? :)
0
Polskie nazwiska i Polskie imiona - w Polsce. Widziałeś gdziekolwiek by tak odmieniano jego imię i nazwisko? Przecież to nawet jest śmieszne.
2
Ja Panie kochany nie jestem redaktor ... szkoły ni mom ;). Z mądrych się śmieje bom głupi ;). PS a gdzie twoja kropka po zakończeniu zdania co? I jeszcze przecinek przed "a sam" Panie bystre oko :)
13
omg jaki nagłówek to sie odmienia ? XD Cristiana Ronalda ? XD
https://sport.interia.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/news-liga-mistrzow-na-trzech-bramkach-cristiana-ronalda-juventus-,nId,2883749
0
On tam zdaje się coś innego chcial narysować XD
2
ha ha ha dobrze napisane :)
1
Nie muszę Ci wierzyć - mam oczy oglądam mecze i zgadzam się że to zdolny chłopak.
1
Jaja sobie chyba robisz :) Cou zajada go na śniadanie, obiad i kolacje nawet jak nie jest w formie. Nie twierdze że Malcom jest słaby to po prostu nie ten poziom na razie.
PS ... wiem wiem - forma, ale idzie w górę po mału.
1
Bo nie rozumiesz że te kary nie mają na celu łatania budżetu tylko wyeliminowanie takich zachowań. Jeśli nie działają to znaczy że to nie są żadne kary i powinno się je zaostrzyć. Wiem że być może nawet przyznałbyś mi racje ale ... no może nie akurat teraz tylko niech jeszcze z 1 - 2 osoby to zrobią i wtedy to będzie miało sens (jak to nie będzie już gracz Juve oczywiście ;)
0
Ładnie Angole w tej edycji.
3
Wtedy byłby pierwszym który by napisał że Vaverde to idiota bo miał na ławce Ferrari - Dembele który mógł ten mecz wygrać a go nie wpuścił :P
0
SImeone prowokował ale został już ukarany. Nie można reagować tak samo na powtarzające się wulgaryzmy bo to oznacza że kara nie działa. Tak trudno to zrozumieć?
2
Oby Cou zaczał grac jak na początku u nas. To powinien byc jego czas.
1
"tylko odpowiedzią" ... proszę Cie XD. W zasadzie to nie on to zrobił tylko skrzaty mu rączki na jaja przystawiły i dupke popychały do przodu ;)
2
Tak ale Simeone zrobił to pierwszy. Mógł się nie spodziewać kary. Krystyna natomiast dobrze wiedziała co ją za to czeka ale ... no właśnie - "możecie mi naskoczyć - stać mnie" i tu widzę możliwość ukarania go mocniej. Bute nalezy tępić. To nie były czyste emocje jak u Diego tylko zaplanowana odpowiedź pomimo możliwych konsekwencji.
4
Niekoniecznie. Ronaldo wiedział już ze za to jest kara ale na kasę ma wywalone więc założył że go na to stać. Zawiecha by go nauczyła pokory takie kary powinny też działać prewencyjnie
1
Była jeszcze sytuacja gdzie był moim zdaniem faulowany Messi w polu karnym i to ewidentnie i wtedy Marciniak nie pokazał wapna ... prawdopodobnie był już świadomy pomyłki z pierwszej jedenastki.
0
no ale jak jest zdrowy to gra zawsze prawie perfekcyjnie a to chyba jeszcze większa sztuka. Być w takiej predyspozycji bez ogrania raz na jakiś czas.
1
Jeden z komentatorów to chyba dostawał jakiegoś wkór... jak Barca strzelała bo albo go zatykało albo pod nosem było " ... ojojoj". Pewnie jakiś fanboy Krystyny i białych.