0

Do tematu S-F zawsze można odnieść się w charakterze bajek ;)

0

Alba nigdy nie był miłym gościem z zachowania. Ale zapracowuje sobie na szacunek piłkarsko bo do mr. perfect niewiele mu brakuje ;) Na moje oko to on jest drugim po Messim najbardziej decydującym piłkarzem w Barcelonie teraz.

0

Tylko w przypadku Suareza. Jordi prezentuje się niesamowicie od baaardzo długiego już czasu.

3

Ja tak nie mam jak ty ;) Alba jest chyba najlepszy na swojej pozycji na świecie. Z takim dorobkiem ma prawo wymagać od kolegów by szanowali jego pracę. Rakieta wciąż daje nam stabilizację w środku, Busquets ostatnio łapie formę i gra bardzo dobrze. No tylko ten biedny Suarez - nie mam nic na jego usprawiedliwienie ;) Perełki takie jak Arthur zdażają się raz na kilka lat. Naprawdę trzeba być optymistą by myśleć że można z miejsca wymieniać trzon zespołu. do Jong też troche musi ogony pograć by wskoczyć na stałe do składu.

0

Pique bardzo dobrze sobie radzi z przodu akurat ;). Raz na mecz zrobi wjjazd i zawsze pachnie wtedy brameczką.

8

Ostatnio Suarez mistrzowsko zdjął presję z Coutihnio. Zauważli ? XD. Co kolega to kolega jendak ;)

4

Tak sobie myślę że wczoraj zamiast zmieniać Dembele EV mógł wpuścić Malcoma za Suareza i Messiego dać na środek. Wydaje mi się że to mogłoby przynieść skutek.

0

Ale ty w ogóle oglądasz mecze czy Pier....isz dla zasady ? Od roku ? i jesteśmy na 1 miejscy z 7 punktową przewagą w lidze nad poprzednikiem ? gramy dalej w pucharze i niec nie jest roztrzygnięte - to samo LM. I TO POMIMO KALECZENIA COU i SUAREZA w ostatnich kilku meczach ? Czy ty się w ogóle jakoś ogarniasz czy idziesz na żywioł ?

0

Weź ty kolego już przestań jojczyć bo to falstart z twojej strony. Na każdym forncie (pomimo słabszej zimowej formy i twojego zaklinania rzeczywistości) jesteśmy na styku. Tak więc odpowiem Ci: NASZYM CELEM DALEJ JEST TRYPLET !!!. Szampana otwórz jak już odpadniemy z któregoś pucharu a na razie przestań sie ośmieszać.

0

Ale też Lyon w obronie dawał jednak radę

0

To samo X3 można powiedzieć w strone bramkarza Lyonu

0

Tak mamy TYPOWĄ słabszą forme w tym okresie? Skąd ty się urwałeś ?

1

Na spokojnie ale kolega BaRcAFaN ma swoje 5 minut ;)

0

przypomnie Ci po rewanżu a teraz czekaj na odpowiedzii ;) Bo się trochę błaźnisz ;)

0

Czekałeś na odpowiedzi na nasze słabe spotkanie ? (to widać po karabinie maszynowym zaraz po meczu) Kolego słąby z ciebie cule - tyle powiem. Ale tak miedzy nami Lyon poza obroną nie istniał. Gdyby nie nasz brak formy było by z 0:4. I jestem pewien ze przejdziemy ich u siebie spokojnie. A na razie zapisz sobie punkcik i idz już lulu ;)



PS. DALEJ SIEJESZ FERMENT !!! tyle ode mnie dobranoc ;)

0

+ rewanż u siebie ;)

0

Dzisiaj jest pełnia. Bedzie magiczny mecz pytanie kto od magii zginie - Barca czy Lyon ;P

1

"Kiedyś mówiło się, że Barcelona jest w stanie wygrać z każdym, rywale przed meczem z nami mieli pełne portki. W LM nikt nie chciał na nas trafić."



Na tym pierwszym zdaniu skończyła się twoja mądrość w tej wypowiedzi ;)

0

Bardziej chodzi mi o fakt że często ma okresy kaleczenia a potem otwiera się worek z genialnymi dla oka bramkami i asystami.

1

Przecież oni razem niejeden mecz nam wygrali. Alba to u nas prawie napastnik ;P

0

Mi się wydaje że Lyon nie będzie w stanie nam założyć tak dobrego pressingu jak robią to hiszpańskie zespoły - no ale zobaczymy :)

0

Messi będzie się cofał jak to ma w zwyczaju i napędzał Luisa, Osmana i Albę.

0

Dobre składy. Na LM nie ma co eksperymentować. Suarez jak się przełamie to zacznie ładować takie bramy że cały świat będzie zbierał kopary z ziemi. Było już tak nie raz. LM to dobry moment na to, a i Luis myślę że musi coś udowodnić sobie i kibicom po ostatnich "popisach". Starania się i zaangażowania nie można mu przecież odmówić. Pomoc w tym zestawieniu wydaje się być pewna. Jedyna zagwozdka to Semedo czy Roberto. Według mnie Semedo. Ostatnio miał super okres.

8

Ale według mnie jest bardziej dynamiczny, szybszy ma zryw i często z tego korzysta co jest niesamowicie efektowne.

2

Zapomnieli gwiazdy włączyć na planie :P

3

spoko na luzie walnie 40 poraz dziesiąty patrząc na rozpiske z artykułu ;)

6

Koleś z takim zdrowiem i z taką kasą - w czepku urodzony ;) Ale rzeba przyznać że jak gra to poziom skurczybyk trzyma.

1

Wydawało mi się że dostał brawa przy zmianie jak schodził z boiska. A to już jest coś ;)

2

posyp se szaty brokatem ;)

0

Chyba Vidal lepiej od Busiego dziś wypadł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?