0

Valverde na pewno zasabotował i mu buty związał sznurówkami XD

6

Ale jad na Valverde - a dał pograć prawie wszystkim :). Posadził naławie nawet Luisa i Ivana. Nikomu do łba nie przychodzi że sezonowy spadek formy jest u piłkarzy. Leo grał słabo. Suarez to już nic nie napisze bo szkoda sie pastwić. Fajnie że Cou troche się budzi. Ludzie p[rzestańcie jechać po Valcerde bo umowe już podpisał więc się lepiej przyzwyczajcie ;P. To jest dobry trener.

0

A nie uważasz ze już samo wystawienie go z Realem w PODSTAWIE wbyło wybitnym wyrazem wiary w tego chłopaka ?

3

Za kogo miałby wejść ? MEssiego czy Dembele ? WIdomo ładnie zagrał z Realem ale powyżsi go zjadają w każdym aspekcie. Posadził Luisa i wstawił Princa ? Chyba nieźle co ?

1

Łoo Jezu jaki płacz XD. he he

2

Mógłby dostać przynajmniej połowę. Myślę że tak utalentowany piłkarz to będzie zupełnie inna bajka niż Munir czy Paco jak się już wdroży

2

Ale on nie miał jeszcze operacji - czy się mylę ?

39

Zawsze mi się japa śmieje jak ktoś mówi ze Benzema jest najlepszy na świecie XD.

0

Fizycznie musi się podciągnąć - siłownia musi być grana + odpowiednia dieta. To samo było z Neymarem ale go wyprowadzili. Do tego zadziorność - nie ma warunków więc musi nadrabiać zadziornością - musi przysłowiowo gryźć trawę w każdym meczu i koniecznie popracować nad szybkością. Cechy które ma genialne - technika i strzał nie wystarczają na Barcelone niestety.

2

Pique i Lenglet ;P

1

Valverde napewno przed meczem im buty łączy sznorowkami żeby potykali się o własne nogi ;)

0

Stoperom zazwyczaj łatwiej jest utrzymywać dobrą predyspozycję do końca kariery niż piłkarzom na innych pozycjach. Doświadczenie dużo daje na ŚO.

1

No ale za rok nie kończy już nie popadajmy w skrajności. 2-3 lata jeszcze pogra.

7

Pique to powiedział w hiszpański prima aprilis.

0

To są duże chłopy od SO. Veema już grał na tej pozycji szału nie było. Semedo ostatnio zagrał 2 bardzo dobre mecze. Z Realem chyba najlepszy jak dotąd u nas. Mógł spowodować u Valverde taką decyzję w takiej predyspozycji.

1

Ale kogo miał dać ? Bez Alby nie mamy za bardzo nikogo. Fakt Semedo nie ogarnął ale to było tylko zakrywanie dziury.

2

Później powstają teorie spiskowe do których sam jestem skłonny dołożyć swoja cegiełkę że sędziowie "wyrównują ligę", "ciągną Real czy tam inny zespół" itp, itd .... Trudno bowiem uwierzyć w takie niekompetencje na takim szczeblu po prostu.

1

Zastanawiam się czasami czy Ci goście są aż tak słabi czy jest coś więcej na rzeczy (łapówki). To nie był trudny mecz do ogarnięcia. Atletico szybciutko zaczęło by grać fair jeśli sędzia by pokazał kilka żółtych kartek na początku za ich "wyczyny". Już nawet nie mówię o czerwieni (a i z tym normalny sędzia w takim meczu nie powinien mieć problemu)

0

City zawsze miało być dla nas trudnym przeciwnikiem i zawsze okazywało się odwrotnie ;). Nie ma co wyrokować.

0

To ich pierwsza zadyszka. Nie ma tragedii.

0

Kolego przecież oni w poprzednim sezonie prawie cały sezon bez porażki przeszli. Było o tym głośno. No proszę cie jeśli do tego nie trzeba stabilnej formy ;) I przestań rzucać mięsem - pewnie i tak zaraz polecisz.

2

Cały mecz tak było ... jak by zrobić składanke z fauli i niesportowych zagran tych rzeźników to by 15 minut był film.

16

Mało było o Sergim pisane w kontekście ostatniego meczu, a szkoda bo moim zdaniem grał dobrze. Dużo walczył zaciskał zęby jak drwale z Bilbao go wycinali ale w końcu nerw mu puścił. Tylko sie lekko uśmiechnąłem i pomyślałem no w końcu .... Może ktoś zacznie reagować. A sędzia pajac oczywiście tylko "calme" zrobił. Bezradność :(. A ten co go ciągnął za koszulkę oczywiście nie dostał reprymendy która by go na tyłku posadziła więc później zaczął jeszcze bardziej złośliwie na kości polować. Komentatorzy zresztą to zauważyli że między nimi iskrzy. Tak to jest jak się nie reaguję. Strasznie słaby mecz sędziego. Dobrze że ten remis bez większych kontuzji wyciągneliśmy. Tak się nie gra w piłke.

0

Co byś zmienił?

0

BTW. Z tego co czytałem Cou pochodzi z zamożnej rodziny.

0

Stary mądrze prawisz ale totalnie nie zgadzam się z tym ze Valverde czemu kolwiek winny. Mówimy o Mega profesionalnym piłkarzu na najwyzszym poziomie. Daj spokuj ze on potrzebuje nianiczenia od trenera ktory po prosru rozgrywa i rozstawia jak strateg to co ma i w jakim stanie ma. od glowy i przygotowania fizycznego sa inni. Valverde robi dobra robote to nie jego wina. Nigdy nie powiedzial ze w niego watpi i daje mu szanse. Zdaje sobie sprawe z jakim kalibrem pilkarza ma do czynienia, ale musi cisnac na wyniki. Dziwisz mu sie ?

0

Po części się zgadzam ale nie ze stwierdzeniem że ma siłę się robi z niego napastnika. Jak ktoś grać umie to poradzi sobie w takiej roli a Cou grać umie bardzo dobrze. Koleś jest po prostu introwertykiem. Siadla mu na głowie presja jaka robią media i kibice i tyle. Myślisz że jak go dać teraz do pomocy to nagle zacznie grać? Szczerze watpie

0

TU jest mowa o 15 metrach. Większość zawodników nie ma z tym aż takich problewmów a mowimy kims kto miał aspirować do miana top 2 w naszym zespole (wiadomo kto jest 1). Wymyślanie idiotyzmów ze gra piach bo jest 15 metrow wyzej jest totalnie nieadekwatne do problemu. Grał juz na tej pozycji piekne mecze i gral juz w pomocy totalny piach. Teraz złapał coś ala Gomes w głowie i lepiej sie tym problemem szybciej zajac a nie usprawiedliwiac go pozycją, bo wydaje sie ze blokada sie powieksza niestety. Nawet oddawanie karnych przez Leo tu nie pomaga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?