sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No kurde serio ? Chyba nie liczył na więcej ?
5
To jest komiczne. Naciąganie Karima zawsze jest komiczne.
0
Kaliber zawodnika trochę z innego poziomu niż Messi :)
2
Dokładnie tak. Busquets mógłby się już ogarnąć chyba że twe te lata już po prostu minęły.
0
Vidal w tym wieku do nas przyszedł ;)
5
Prawdopodobnie żaden z wyżej stojących piłkarzy w ostatnim rankingu w całym życiu nie stał nawet obok takich liczb. Dla Messiego - norma to jest.
2
Coś czuje ze w tej edycji czeka nas konfrontacja Juve z Realem i prawdopodobnie Juve zakończy passe białych w tych rozgrywkach.
9
Bo kurde wygrywać brutalnością im się zachciało. Bardzo dobrze że sędzia ukrócił te zakusy na zdrowie naszych graczy. Jak zespół lepszy technicznie to już im się wydaje że można przyjąć zasadę łamania kości dla wyrównania szans. Już by się nie pogrążali takimi wypowiedziami
0
Niestety masz rację. Nelson faktycznie jest zwinny jak kocur, jest szybki ma dobrą kiwke i umie grać kombinacyjnie ale taktyczne leży i kwiczy a na jego pozycji ta umiejętność jest istotna. Wielka szkoda bo jakby miał tą cechę to byłby genialny.
0
Może mamy wybór pomiędzy ;) I do nieczego nikt nas nie zmusza ;) Robimy to dla własnego doświadczenia.
0
Halilovic to w zasadzie nie grał w Barcy ;)
0
Messi wyjaśnił młodego... . ;)
0
Poza tym wszyscy jesteśmy aż tak pewni Umtitiego? Dość długa przerwa się zapowiada i nie wiadomo z jaką forma wroci
14
De light to by było coś. Koleś jest urodzonym liderem. Charyzma w drużynie by poszła w górę +10 a co do Rabiota to powinniśmy zapomnieć kompletnie mnie nie przekonuje tym bardziej że mamy już de Jonga.
17
Mnie zaskoczył tym że jak było zbliżenie na niego to on ustawiał całą linie pomocy - instruował ich żeby sie przesuneli do przodu. Kurna jak na nowego w wielkiej Barcelonie to ma jaja.
0
1. Przedłużenie kontraktu też wiąże się z kosztami poza tym kadra pęka w szwach. 2 Nie chodzi o to by nie stracić ale by zarobić. Są kluby bardzo dobre które chcą go kupić np Sevilla. Denis nie wyrósł jeszcze z marzeń pomimo lekcji jaką dostał u nas ?
1
Tylko że Arsenal nie chce kupna niestety. Chce inną ligę to niech znajdzie zespół który go kupi.
5
Bo Arsenal go chce WYPOŻYCZYĆ a żeby tak się stało to Barca musiała by przedłużyć z nim kontrakt. No super opcja nie powiem. Gdzie w tym nasz interes ?
0
Sevilla to według Ciebie kierunek - "byle gdzie" ? Podejrzewam że jest mocniejsza od Arsenalu.
0
Słabo trochę ze strony klubu ale ... on i tak nie gra. Nie zdziwię się nawet że takie stawianie sprawy to po nim spłynie. Tak swoją drogą to Denis ma bardzo wysokie o sobie mniemanie. Moim zdaniem w Arsenalu grzałby ławe tak samo jak u nas.
0
i pewnie dalej ława ....
0
Neymar nabrał to i Puigowi się uda ;)
0
Najważsze że PSG nie ma de Jonga somsiedzie XP.
0
I z Boatengiem który nie ogarnia bo nie zna zespołu kompletnie
2
dokładnie. I jeszcze Boateng na dzień dobry po JEDNYM trenignu z zespołem ;)
0
BOATENG !!! no ładne ma wejście chłopak.
0
Ale średnią ma wyższa ;)
1
Fajny dystans łapie i ma całkiem całkiem poczucie humoru (Dembele pod koniec)
0
Nie będe się tu silić na kłamstwa że ich obserwowałem w młodzieżówce. Widziałem ich w tych kilku meczach drużyny dorosłej, i w Puigu widzę zadziorność i nieprzewidywalność. Jest bardzo techniczny, dość szybki i wpiernicza się wszędzie. Alenia jest dość zadziorny i dość przebojowy ale na pewno nie jest nieprzewidywalny a to duży atut Puiga moim zdaniem.
1
z de Ligtem ;)