sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak by wyemienić Rakitica na Cautinhio (nic nie ujmując Brazylijczykowi bo uważam że z przodu się sprawdza jak jest w formie) to pomoc by się posypała. Valverde na szczęście to chyba wie.
0
Bo jak grał (i był w formie) to lepiej wypadał w ofensywie niż w środku.
0
Koleś złapał kontuzje i gra teraz kiche. Przed kontuzją grał z przodu i tam miał pewną ppzycje bo dawał więcej z przodu niż w pomocy. Nikt nikogo w rozwoju ni cofnął.
1
Denisowi pasuje ten sweterek :P
2
I tym razem tak po bandzie - bez niedomówień jakieś 7:0 w dwu meczu ;). Jak patrze na tego szejka to się rasista we mnie jakiś budzi. Kurde bardziej mnie wnerwia niż Tebas.
2
Dokładnie na to samo miałem zwrócić uwagę XD.
To też jest dobre:
"Zawsze jesteśmy zaskoczeni tym, że kluby nie przestrzegają zasad."
Muszą być wiecznie zaskoczeni skubańcy :)
0
No nie jestem taki pewien. W myślach Ci nie czytam.
4
Chyba Denis XD
0
No proszę przypomniał sobie o swojej karierze. Lepiej późno niż wcale.
4
Szacunek do człowieka który łapiąc się za krocze pokazał jaki ma do nas stosunek. No chyba Jordi się nie wyspałes.
0
Trochę sobie narobił kłopotów bo teraz każda głupote, każde nawet 5 min media będą rozdmuchiwac.
0
ojej. Już nie kocha Barcelony :(
0
Mentalnie jednak odstają, i to zawsze wychodzi, co nie znaczy że w końcu to się nie zmieni. Ładują w ten klub tyle hajsu że szok.
2
dzięki :)
1
Hej, Ma ktoś może linka do miejsca gdzie można cały mecz wczorajszy obejrzeć ?
1
he he, niektórzy to będą ten mecz wypominać nawet jakby tryplet teraz wygrał XD. Roma będzie ważniejsza.
1
Tak było. Byłem pewien że w końcu wpakuje nam z dyni.
1
Ale ten Luuk de Jong ma charakter. Koleś walczy i widać że mentalnie ciągnie drużynę. Prawię jak nasz Puyol kiedyś. Takiego gracza z taką cechą przywódcy nam właśnie trzeba.
1
Skoro Real się sprzeciwia tzn ze Barca by niezła kasę przytuliła ;)
0
Jak byđmđmśmy zagrali megawidowiskowo to przeje.... byśmy więcej niż 3:2 ;) i byłby ostry płacz
0
I to sie ceni.
3
Vidal w końcu od pierwszej minuty w ważnym meczu :)
1
Troche szkoda Langleta. Umtiti mogł dostac szanse powrotu w mniej wzmagającym spotkaniu jednak. Reszta składu ok.
0
A dopiero co zakomunikowali że zostaje do końca sezonu :)
0
Ciekawy który się chylal po mydło. ;]
0
Jako rezerwowy to na bank by nie miał takiej formy.
6
Czyli gdzie? Do Brazylii?
0
Serio ?
0
Jest przymierzany do I składu Barcelony. Talent pozwala mu spokojnie by zajął to miejsce na stałe. Nie mów proszę że to według ciebie nie jest życiowa szansa (na sukces w życiu zawodowym). Co do problemów się nie wypowiem bo faktycznie nie wiem czy ma problem ale wydaje się go jednak mieć (z dyscypliną) ;)
0
Talent jednak niewątpliwie ma, niezależnie od twojej wściekłości na niego ;)