2

Jak by wyemienić Rakitica na Cautinhio (nic nie ujmując Brazylijczykowi bo uważam że z przodu się sprawdza jak jest w formie) to pomoc by się posypała. Valverde na szczęście to chyba wie.

0

Bo jak grał (i był w formie) to lepiej wypadał w ofensywie niż w środku.

0

Koleś złapał kontuzje i gra teraz kiche. Przed kontuzją grał z przodu i tam miał pewną ppzycje bo dawał więcej z przodu niż w pomocy. Nikt nikogo w rozwoju ni cofnął.

1

Denisowi pasuje ten sweterek :P

2

I tym razem tak po bandzie - bez niedomówień jakieś 7:0 w dwu meczu ;). Jak patrze na tego szejka to się rasista we mnie jakiś budzi. Kurde bardziej mnie wnerwia niż Tebas.

2

Dokładnie na to samo miałem zwrócić uwagę XD.
To też jest dobre:
"Zawsze jesteśmy zaskoczeni tym, że kluby nie przestrzegają zasad."
Muszą być wiecznie zaskoczeni skubańcy :)

0

No nie jestem taki pewien. W myślach Ci nie czytam.

4

Chyba Denis XD

0

No proszę przypomniał sobie o swojej karierze. Lepiej późno niż wcale.

4

Szacunek do człowieka który łapiąc się za krocze pokazał jaki ma do nas stosunek. No chyba Jordi się nie wyspałes.

0

Trochę sobie narobił kłopotów bo teraz każda głupote, każde nawet 5 min media będą rozdmuchiwac.

0

ojej. Już nie kocha Barcelony :(

0

Mentalnie jednak odstają, i to zawsze wychodzi, co nie znaczy że w końcu to się nie zmieni. Ładują w ten klub tyle hajsu że szok.

2

dzięki :)

1

Hej, Ma ktoś może linka do miejsca gdzie można cały mecz wczorajszy obejrzeć ?

1

he he, niektórzy to będą ten mecz wypominać nawet jakby tryplet teraz wygrał XD. Roma będzie ważniejsza.

1

Tak było. Byłem pewien że w końcu wpakuje nam z dyni.

1

Ale ten Luuk de Jong ma charakter. Koleś walczy i widać że mentalnie ciągnie drużynę. Prawię jak nasz Puyol kiedyś. Takiego gracza z taką cechą przywódcy nam właśnie trzeba.

1

Skoro Real się sprzeciwia tzn ze Barca by niezła kasę przytuliła ;)

0

Jak byđmđmśmy zagrali megawidowiskowo to przeje.... byśmy więcej niż 3:2 ;) i byłby ostry płacz

0

I to sie ceni.

3

Vidal w końcu od pierwszej minuty w ważnym meczu :)

1

Troche szkoda Langleta. Umtiti mogł dostac szanse powrotu w mniej wzmagającym spotkaniu jednak. Reszta składu ok.

0

A dopiero co zakomunikowali że zostaje do końca sezonu :)

0

Ciekawy który się chylal po mydło. ;]

0

Jako rezerwowy to na bank by nie miał takiej formy.

6

Czyli gdzie? Do Brazylii?

0

Serio ?

0

Jest przymierzany do I składu Barcelony. Talent pozwala mu spokojnie by zajął to miejsce na stałe. Nie mów proszę że to według ciebie nie jest życiowa szansa (na sukces w życiu zawodowym). Co do problemów się nie wypowiem bo faktycznie nie wiem czy ma problem ale wydaje się go jednak mieć (z dyscypliną) ;)

0

Talent jednak niewątpliwie ma, niezależnie od twojej wściekłości na niego ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?