sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Rozumiem że nie lubisz Dembele. Ok szanuje ale mojego zdania nie zmienisz na jego temat ;)
0
Robie jaja specjalnie for you.
PS liczba strat piłek Suareza co mecz jest porównywalna jak nie większa ;)
0
Komentarz usunięty
6
Dembele zagrał przede wszystkim odpowiedzialnie wczoraj - nie tracił głupio piłek jak ma w zwyczaju, grał kombinacyjnie z drużyną. To mi się bardzo podobało bo to jest jego słabość i widać że nad nią popracował. Oczywiście podejmował czasami ryzyko indywidualnych akcji ale na boga od tego jest. On ma mega umiejętności i jak głowe ostudzi to będzie z niego Pan piłkarz a wczoraj zagrał bardzo dobrze moim zdaniem.
1
Oglądaj czasami mecze nie przez pryzmat emocji kolego ;)
4
Był jednym z najbardziej wyróżniających się graczy na plus.
1
No słowa piekne ale chwile wcześniej prosił o rozmowe że w zimie chce odejść. WIęc z tym poukładaniem w głowie .... ;) I nie chodzi mi o jego powody którymi się kierował bo je rozumiem. Bardziej o to że nie gada się co 2 dni zupełnie innych rzeczy.
8
Czemu ? Zagrał świetnie wczoraj i co najważniejsze zespołowo co jest dla Valverde chyba decydujące w wyborze.
2
Ten mecz nawet jakbyśmy przegrali byłby miłym wspomnieniem. Przegrać po takiej walce to nie wstyd.
0
Dobry komentarz. Popieram w 100%
0
TO słabo bardzo słabo .
1
Teraz już pewnie miał ten rytm ;)
1
NO kolego ładne ujęcie :)
0
TO chyba fake prawda ? Nie wierzę że się nie cieszył.
0
Zagraliśmy BARDZO DOBRE spotkanie ja jestem tego pewien bez 2 zdań.
0
MI jakoś szczególnie nie zaimponował.
0
Coutinhio też zagrał w w końcu "swoje"
0
Jest za często zbyt mało skupiony i skłonny do takich młodzieńczych rajdów. Ale to małolat jest - spokojnie da się go ułożyć. Widać po nim niesamowity talent - drybling, szybkość, markowanie, obie nogi - ten czarnuszek ma wszystko oprócz zimnej głowy.
0
Dyskretna praca niewidoczna dla laika. Większosć powie że Arthur zagrał słabo ;)
2
Dokładnie wszyscy jadą po Dembele jakby byli ślepi - koleś zagrał bardzo dobre spotkanie.
0
A ja się kompletnie nie zgodzę że Dembele zagrał złe spotkanie. Fajnie że Malcom strzelił ale oprócz gola nie dał nic (wiem miał mało czasu ale jego kompletnie nie było w grze), Dembele natomiast robił swoje ryzykował ale grłą z zespołem i stwarzał zagrożenie a jest o kilka klas lepszy moim zdaniem od Malcoma. Być może Dembele nie pasuje do stylu Barcelony ale talent ma kosmiczny.
4
To był bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Czepianie się Busiego to niezła ignorancja.
6
Myślę że Valverde bardzo moądrze go "Używa" ;)
0
Bez niego mecz nie ruszył by z miejsca i przegrali byśmy przynajmniej jedną bramką. Pomimo wszysto to on okazał się cudownym dzieckiem w chaosie jaki prezentowaliśmy.
0
S[pkpjnie z tymi wyzwiskami. Każdy chce dla Barcy jak najlepiej ... przynajmniej na tym forum.
3
Pomimo wszystko niesamowite jest to że Dembele będąc na boisku zawsze daje nadzieje na coś co odbiega od normy jaką przyjeliśmy w tego typu spotkaniach. Te lekkie odbieżki od normy kończą się nieszablonowym podaniem lub strzałem który zaskakuje wszystkich - i to zmienia wszystko. Ten chłopak niewątpliwie jest nieoszlifowanym diamentem. Mam nadzieje że Valdek będzie umiał go wprowadzić.
1
Wszystko jest ważne. Ja mimo "wpadek" jestem zadowolony jak na razie z tej ekipy. Arthur został praktycznie wprowadzony do once de gala i daje rade. Wlidze mistrzów w zasadzie już wyszlismy z grupy. w Lalidze pomimo kryzysu pozostajemy liderami. Bardzo czesto takie mecze jak dzisiejszy nie udawało nam się odrabiać w przeszłości, dla mnie te 2 bramki pod koniec spotkania to bardzo dobry prognosty na przyszłość jeśli chodzi o charakter zespołu.
0
Widzisz tabele LL ? Chyba nie tylko my. Ja się ciesze że poziom ligi idzie w górę.
0
NIe wszyscy graja tak zmotywowani jak Rayo dziś. Faktycznie więcej Vidalów by się przydało bo to był typowy mecz walki a tej Rayo nie sposób odmówić. Jednakże nie ma co wieszać psów na reszcie ekipy ... grali na tyle na ile mieli pary po takim tygodniu.
2
Bardzo trafny komentarz :). Rayo było dziś na nas spięte jak guma w majtach. Każda ekipa z topu by miała z nimi problem. My to jednak wytrzymaliśmy i dobiliśmy ich jak rasowi wyjadacze na sam koniec. Szacun dla Rayo ale jweszcze większy dla nas.