0

Tak masz rację - słyszałem tą historie :(. Trzeba też przyznać że Lars na tej płycie zagrał wybitną perkusję. Moja ulubiona płytą jest Master of Puppets ale And Juctice stawiam zaraz po niej

1

Być może przesłałem Ci zły link - ja swojego czasu znalazłem na YT tą płyte z idealnie podniesionym basem. Później takich linków pojawiło się tam sporo i niestety nie wszystkie tak dobrze zrobione.

0

To z ciekawostek: "And Juctice For All" z podbitym bassem. Nie wiem czy słyszałeś ale można odkryć tą płyte na nowo ;)
Tam w oryginale bass był przygaszony troche a sekcja rytmiczna w zasadzie robiła robotę na tym krążku



0

Nie no pełna zgoda. Bardziej mi chodzi o to że Mustaine ma głowę non stop bardzo twórczą i możliwości techniczne by to co wymyśli wdrażać. A wymyśla piekne rzeczy. Oni cały czas wydają bardzo często bardzo dobre płyty. Metallica (według mnie) najlepsze wydawała do And Justice for all ... później podobała mi się chyba tylko Death Magnetic. Inna sprawa że te pierwsze płyty Metalliki były po prostu przełomowe w tym gatunku muzyki i zapisały sięna stałe w kanonie metalu. Co do wokalów to mi nigdy się głos Mustaina nie podobał ;)

0

Jeśli już w ogóle rozpatrywać tego typu zespoły jako rywalizujące ze sobą to wydaje mi się że zawsze było gorąco na linii Megadeth - Metallica. Szczególnie ze względu że Dave Mustaine lider późniejszego Megadeth został swojego czasu wyrzucony z Metalliki, ale trzeba mu przyznać że jako muzyk był lepszy od nich wszystkich razem wziętych. Zresztą do tej pory kawałki Medadeth muzycznie są przepiękne i chyba bardziej dojrzałe muzycznie.




Edit: wcześniej dałem zły link

1

No widzisz .... ;)

0

Oni się inspirowali Lemmym. W niejednym wywiadzie to mówili.

1

On jest jedną z największych legend. Tu nie ma dwóch zdań. Ale Metallika to w pewnym sensie podwalina pod cały ten gatunek muzyki.

1

Ja bardziej wychowałem się na Metallice ale uwielbiam Motorhead i doskonale Cie rozumiem ;) Cholernie lubie ten numer. Ciary idą.





Tu nie ma dyskusji jego głos zamiatał ;)


0

Lemmy to legenda jako człowiek. Metallica to legenda jako zespół ;)

0

Tylko te włosy ;)

2

Przecież Ronaldo gwalci kobitki ;]

2

Ale gdzie tu ktoś pisze że na bank zgwałcił ? Wiadomo że mogło być różnie.

0

Nie zdziwiłbym się jakby Ronaldo wywierał nacisk na Juve że mają go wspierać bo odejdzie. Z Realem i podatkami tak podobno było tylko że Perez się nie mieszał i Ronaldo .... odszedł ;)

1

A koncenry to tylko państwowe są ? Tak tylko pytam bo serio nie wiem ;) Wydaje mi się że prywatne też.

3

W Stanach wykupywali ziemie by wydobywać złoża - jakoś to jednak działać może.

0

Jest twoje - bierz ;)

43

Jak chlejesz na chodniku przed domem to jest on publiczny a jak ktoś się na nim w zimie wyłoży i złamie noge to się nagle okazuje że był twój ;)

3

Te święta to średnio wesołe ;)

1

Ma koleś swój styl ;)

0

Jak myślicie ? Rozniesiemy teraz Valencię ? Czy mecz z Totkami był meczem przełamania i dalej będziemy już sobą tzn. mega groźnym zespołem we wszystkich rozgrywkach ? Liczę na to bardzo :)

1

Co z Dembele w takim razie ? Szkoda go na ławe. Może zastąpi Suareza ?

1

Chyba weszła ;)

1

Obejrzałem teraz po raz kolejny wydaje się że przy tym woleju ta piłka mu po prostu zeszła - chciał uderzać - ale finalnie wszystko wyszło cacy.

1

Neymar wczoraj myślał pewnie po swoim meczu że wychodzi z cienia Messiego ;P

0

O kurcze musze to obejrzeć jeszcze raz - ja myślałem że on walnął z woleja i się odbiło od obrońcy !!! :)

1

U białych inna okładka AS'a WTF?

0

Ha ha ha. Dobry ziom z ciebie jak nieświadomie bilety lotnicze kupujesz. Szacunek :) Mecz był najlepszy w tym sezonie w naszym wykonaniu ;)

0

"W wielu krajach to już funkcjonuje, a i u nas niektóre samorządy próbują to wprowadzić, więc albo nie znasz znaczenia słowa, albo realiów." to obudź mnie jak wprowadzą. Może ty wprowadzisz ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?