sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
NIe no serio - wystawienie Pique PO RAZ TRZECI (pod rząd !!!) w takie formie to będzie już kryminał.
0
mogło to by fajnie wypalić w sumie.
3
Kurka Pique nie powinien murawy w tym meczu powąchać. Już wole Verme. Co prawda też nawalił ostatnio ale grał nie na swojej pozycji i był to jego pierwszy mecz od 134 dni. Jestem pewien że na stoperze spisze się o niebo lepiej niż Gerard.
1
Dokładnie tak. Informacja trochę irytująca niespójnością, biorąc pod uwagę jak ważny to gracz. Ja to trochę myślę że As'owi czytelność spadła.
0
Enrique troche też wpieniał ;)
1
No niech wraca do swojej firmy i nie zawraca głowy jako piłkarz ;)
1
To chyba Mina też nie chciał czekać za bardzo czy taki moment nastąpi.
1
Gdzie on dostał tej kontuzji ? Na dyskotece ? Jakby na trenignu to było to już by było wiadome.
0
Najbardziej boje się występu Pique. Bardziej ufam teraz Vermalenowi i Langletowi niż Gerardowi.
0
Masz rację - rozmawiamy przecież lajtowo o gustach tylko ;)
1
Jest nowoczesny ale według mnie brzydszy. Nie lubię tak grubych linii okalających. W poprzednim była cieniutka - bardzo elegancka. Te linie okalające pasy i krzyż też mi się bardziej podobały niż ich brak. Pasy i krzyż fajnie wypełniały do końca herb - teraz tego nie ma i te znaki wiszą trochę pośrodku zawieszone nie wiadomo na czym. Napis przecinał ładnie herb w środku co dawało wrażenie wyważenia. Ogólnie herb był dobrze wypełniony treścią. Do tego kolory były mocniejsze ;) Zmiana zmianą to nic nie znaczy (i tak jest bardzo kosmetyczna) ważne aby zaczęli grać ;)
4
Ja też pracuje jako grafik. Kwestia gustu - nowoczesny nie zawsze znaczy ładny. Mi podobał się poprzedni najbardziej ze wszystkich ;)
0
Nie przesadzaj chłopaku. Prawie nic nie zmienili.
1
Mi tam herb z 2002 podoba się najbardziej :) Ten nowy też się do niego nie umywa według mnie. .. może dlatego że ten właśnie herb ogarniał złoty okres Barcelony ... ;) żartuje podoba mi się wizualnie po prostu ;)
0
Oby ten mecz ich jakoś przełamał bo nie ma czasu na dłuższe łapanie formy.
25
TO oni powinni przyjść i podziękować Pique za babole jakie im sprezentował ;). Nie no żartuje nasi nie zachowali się fajnie. Przykre trochę. Jak wygrywamy to zazwyczaj przeciwnicy piątki klepią z nami.
0
Roberto to jeszcze Roberto ... dobrze że Gerard milczy. On to drugi mecz gra juz taką padakę że się nóż w kieszeni otwiera. Zaryzykuje nawet stwierdzenie że te 5 pnkt w plecy to jego jest.
0
Nie powinniśmy tak psioczyć (jeszcze) na EV - ostatni sezon jeśli chodzi o wyniki nie był zły był bardzo dobry. Styl może i słaby ale jak do tej pory był efektywny, a na razie jest początek sezonu. Tak patrząc z drugiej strony - początki ostatnio mieliśmy zawsze dobre a później w decydującej fazie łapaliśmy zadyszkę i wymykała się LM z rąk bo takie mecze jak dzisiejszy zdarzały się w momencie decydującym o "być albo nie być". Może teraz będzie odwrotnie ;). W sumie kulminacja formy powinna przyjść na drugą połowę sezonu a nie na początek. Jak EV nie zrobi wyników to bardzo bym u nas chciał Jurgena Kloppa. Kurde taka charyzma w szatni by zrobiła robotę.
0
Przecież to EV się jak na razie wstrzymuje.
0
to od tych emocji ;)
0
Nic mi nie poprawi chumoru. Przegraliśmy z ostatnią drużyną w tabeli. Sevilla przy nich to potwór.
0
wstyd iżenada.
0
CI już swiętują. W sumie lepsi byli
0
ciekawe co bądą gadać po meczu. Pique jest totalnie bez formy od początku sezonu i zawalił nam już drugi mecz. Trzeba się zdecydować albo celebryta biznesmen albo piłkarz.
0
Kolega Gerard chyba nietykalny
1
Trzymam kciuki za Vermę. Zresztą to jest kozak jak nikt go nie sfauluje to błędu raczej nie popełni ;)
0
Tylko Ci z Madrytu to widzą dopiero dziś ;)
3
Była tu dyskusja na temat wrzutki Cristiano po gali i nagrodzie dla Modrica, że niby jego (CR7) trofeów nie można ukraść + zdjęcie z jego muzeum. Niektórzy pisali że to niewinne że nie ma się co czepiać. Według mnie jasno dał do zrozumienia że Modrić zapi....ił mu nagrodę dla najlepszego piłkarza.
Poniżej info na ten temat:
https://www.fangol.pl/view/257439/system-ochrony-w-muzeum-cr7
Naprawdę buc jest z niego niemiłosierny. Przecież Modric to jego kolega z szatni dzięki któremu w dużej mierze większość tych nagród dla niego w tym jego muzeum się znalazło. Trzeba przyznać że Krystyna koncentruje na sobie wszystkie negatywne przywary tego klubu ... taka ich wisienka na białym torcie.
0
Z mojej strony to pierwsza krytyka chyba ever jeśli chodzi o Pique. ;) Ostatni jego mm ecz to jednak straszna lipa 2 bramki x jego winy. Wiem że Langlet osłabił zespół ale Gerard jest totalnie pod forma. Normalnie by te bramki nie padły, powinien odpocząć troszkę na ławeczce.
1
Co to za news? Ocieplanie wizerunku? ;)