sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
proponuje posolić ;)
2
Jeśli miałbyś co miesiąc poważniejszy przypadek to pewnie masz rację. Lecz takowe zdarzają się raz na kilka/kilkanaście lat. To chyba nawet statystycznie w składce jest wzięte pod uwagę z oczywistych powodów. Przez ten czas chyba zdąży się nagromadzić sumka powodująca chociażby minimalny szacunek a nie "patole" jak to kolega trafnie wyżej ujął.
10
Nie jest darmowa. Opłacasz ją srogo ze swojej pensji tak że ten ...
1
Troszke zaczynam odnosić wrażenie że wszyscy chcą aby on sie wkurzał z powodu braku gry (mówie tu o tych wszystkich artykułach). Co chwila info jest że Vidal wkurzony lub jakaś wzmianka o tym. Zaraz będzie rozkmina o jego psychice przez jakiegoś psychoterapeute ze sztabu Barcelony. Już prawie się potykam o te informajcę. Ciekawe ile w tym faktycznej prawdy. Moim zdaniem to można do tego podchodzić jak do gwałtu Ronaldo :)
0
Można z tym że jest lepszy troszkę jednak polemizowac ;). Ma na pewno fajną pozytowną agresję na boisku jednak Arthur wydaje się lepiej rozumieć z resztą. Busi jest raczej nie do ruszenia a Rakitic'a można nazwać gorszym na ten moment ale tylko z powodu formy.
14
On nie pisał o Vidalu ;)
0
Myślałem że AS to bardziej PRO Madryckie pismo.
1
Kto by przypuszczał że czytelnicy AS'a są tak obiektywni :). Spodziewałbym się po nich raczej dominacji Modrica
1
Trochę mnie tez to irytuje. Uważam że trenerka to jego poletko i jego decyzje z których go rozliczymy ale kurka mógł się odezwać jak go kupowaliśmy bo dzieciakowi karierę być może zastopowaliśmy. To już jest po prostu słabe. Bardziej mnie irytuje brak szans dla Malcoma niż dla Vidala.
0
Niekoniecznie. Wtedy Messi to postawia ;)
12
... Karim Benzema ... :D
2
Rzuca to mało powiedziane. On tej szybkości po prostu nie nie ma. Co nie zmienia faktu że w każdej innej materii piłkarskiej jest kotem. (no może oprócz wzrostu i główek ;) )
PS Gdyby miał jeszcze szybkość byłby juz prawie Messim ;)
0
to była wściekła buźka. Ja z kolei czytałem gdzieś że chodziło o dość ostre starcie z przeciwnikiem zaraz po wejsciu
0
Jak zwykle ... celnie ;)
14
pająk :)
0
Dobrze ze Argentyńczyków lubi :)
1
Czyli że Dembele do pomocy ? :)
0
Masz racje. :)
0
Myślę że przed meczem nie widać jednak tej predyspozycji o której mówisz ;)
0
Mówisz o Totkach czy o Valencji ?
0
O właśnie. XD PEwnie Ernesto mu buty związał w szatni łobuziak jeden
0
zaraz zaraz ... to znaczy że lige mają w poważaniu ? Czy coś mi umyka czy może tobie ? ;P
0
Serio ? Według ciebie z totkami graliśmy słabo ? XD
7
Kurcze ludzie Jedziecie po tym Valverde tak ostro że zastanawiam się czy aby na pewno to on prowadził nas z totkami ostatnio ;)
0
Oczywiście że nie problem ale wydaje mi się że połączenie prawidłowego linkowania pomiędzy LR a resztą serwisu też nie jest jakieś nie wiadomo co a trwa już bardzo długo.
1
Tym że tutaj nie ma mowy o jakimś nie zamierzonym odruchu (z powodu wcześniejszego faulu). On po prostu łapke wystawił co by mu ząbki przestawić. Moze celowe zagrania nie są brane pod uwagę ;)
1
ALe mogli to lepiej ogarnąć. SKoro nie skonczona było nie wprowadzać tyle.
1
Poukładać to jakoś tak żeby za Suareza był Dembele i bedzie gitara
5
Neymar powinien być poziom wyżej w twoim wyliczeniu ;)
1
Ciekawe kiedy mu staty na kartach zaczną spadać :P Przegięta karta Krystyny bardzo irytowała XD