0

No faktycznie działaniem niepożądanym można uznać autyzm :) Tak jak pisze w ulotce

0

Specjalnie dla ciebie wyciągnąłem zdjęcie ulotki w artykule z zaznaczonymi fragmentami ;)

http://szczepienie.blogspot.com/p/autyzm-ulotka-dtap-szczepionka-tripacel.html

Skoro na ulotce piszą że może powodować to chyba powiązanie JEST prawda ? :)

1

Nauka jest sponsorowana przez biznes juz to pisałem - na próżno szukać dowodów które opisze "szanująca" się gazeta medyczna - niestety nie dostarcze Ci ich. Jesli to jest powód by mnie zignorować i uznać swoją racje to to zrób i tyle.

0

Troche wyżej masz link do szczepionki wktórej skład wchodzi Timerosal. A tu link co to jest:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Tiomersal

1

Już samo szydzenie z tego człowieka ogranicza cię w tej rozmowie. Co twój wpis to bardziej harda twoja retoryka ;). Tak czy siak pomimo przykrej dla mnie rozmowy z tobą i tobie podobnymi osobami zamkniętymi na ten problem trzymam kciuki aby sprawa ta wyszła na światło dzienne i aby i twoim dzieciom i nikomu więcej szczepienia nie zrobiły żadnej krzywdy, ... ponieważ to nie jest problem przewalania się argumentami tu problem jest o wiele bardziej poważny którego nie chcesz dostrzec. Pomimo twojej ignorancji pozdrawiam Cię serdecznie :) I to jest bardzo szczere z mojej strony naprawdę nikt z was - przeciwnych mi nie jest dla mnie żadnym wrogiem. Ale zawsze się odezwę i będę rozmawiał jak będzie atakowana resztka zdrowego rozsądku w społeczeństwie.

1

Tu ciekawy link jeśli chodzi o szczepienia dostępne w polsce oraz czarno na biały ulotki w których pisze co szczepionka zawiera i co może powodować tutaj: Uwaga autyzm ale nie chce juz w chodzić na ten temat ..... "bo już dawno udowodniono że ... ". To nic że na ulotce pisze że może powodować autyzm :)



http://szczepienie.blogspot.com/p/autyzm-ulotka-dtap-szczepionka-tripacel.html

Szczepienie na krztusiec oczywiście jest obowiązkowe ;)

1

"Nigdzie wyżej nie mogę znaleźć czegokolwiek co piszesz o rtęci. Z tego co teraz się dokształciłem to układ pokarmowy w żaden sposób nie daje sobie rady z rtęcią" Oczywiście że sobie daje radę z rtęcią. Rtęć jest w rybach tak jak pisałeś w mleku. Może nie eliminuje ją całkowicie ale jest blokada - nie przenika do krwi.

"eśli chodzi o rtęć w szczepionkach to dawno ten mit obalono usunięto Tiomersal ze sczepionek a współczynnik powikłań się nie zmienił." A przeczytaj kolego ulotkę jeśli pani w punkcie ci ją pokaże - bo zapewne tego nie zrobi ;). To nie jest jakoś szczególnie ukrywane ;)

0

Tutaj daje następny przykład jak media sponsorują wyszczepianie ludzi i próbują to promować. A tu muka trafił się na wizji uczciwy lekarz :) Polecam obejrzeć - można się pośmiać ;)






Tomasz Kamel trochę się pogubił i zaczął na siłę wmawiać lekarzowi że jest epidemia :)

0

Nauka jest wspierana przez biznes. Nikomu nie jest na ręke udowadniać że szczepionki robią czasami z dzieciaków kaleki., oprócz ofiar którzy nie mają takich możliwości. Próżno więc szukać dowodów naukowych.

0

Kolega wyżej "Szreko" napisał przecież o swoim problemie. Co więcej na priva dostałem maila od drugiego kolegi który powiedział że nie chce się narażać i brać udział w tej dyskusji i że wjego rodzinie jest przypadek dziecka z problemami poszczepiennymi. Oczywiście przez szacunek dla jego decyzji nie powiem kto to.

0

No tak ale nic Cię nie zastanawia dlaczego im odcinają prawo do wykonywania zawodu ? :) Poszukaj opinii ich pacjentów których wyleczyli chociażby z chorób nowotworowych. Naprawdę tych wpisów są tysiące. ;). Co do lekarzy to już nawet nie chodzi że są źli ale są zaszczuci przez NFZ. Byłem ostatnio na wiecu "antyszczepionkowców". Na mównicy wypowiadało się kilku lekarzy którzy oczywiście byli przeciwni szczepieniom. Opowiadali w jak tragicznej sytuacji są postawieni lekarze właśnie przez odgórne naciski. Za sznurki oczywiście pociąga władza smarowana przez wielki biznes.

1

Głupia rozmowa internetowa a znalazły się już 2 osoby które przyznały się że miały problem z dziećmi po szczepieniu. To nie jest tylko promil społeczeństwa kolego. ;) Podejrzewam że jest tych osób więcej tylko boją się odezwać co jest zrozumiałe patrząc na teskty jakimi czestują nas osoby typu Socjopata i w jakim tonie został ten post rozpoczęty przez Ratamahatte.

1

Ale czytałeś co napisałem wyżej ? Mleka matki nikt ci nie wstrzykuje bezpośrednio do krwi w pierwszej dobie życia. Wiesz jak działa układ pokarmowy człowieka ? eliminuje takie związki ;). W szczepionkach jest on POMIJANY.

24

0

Najgorzej z napastnikiem. Ciężko znaleźć odpowiedniego dla Barcelony niestety :(

2

Ja myślę że Valdek sam się nie podda. Prędzej go wywalą.

2

Wysłałem Ci coś jako prywatną wiadomość. Nie chce tutaj prowadzić rozwiązłej dyskusji ale przez pryzmat moich doświadczeń mogę Ci powiedzieć że jest baaardzo dużo lekarzy którzy odradzają szczepienia. Jest też nacisk na szczepienia niekoniecznie z powodu chorób a z powodu biznesu. Jeśli nie zignorujesz tego co podesłałem mogę Ci wysłać jeszcze wiele materiałów które mogą Cie przekonać ... oczywiście jeśli chcesz się wgłębiać. Pozdrawiam. I prosze bez uprzedzeń ;)

1

Wcześniej czy później wszyscy to zrozumieją. (to odnośnie twojego wpisu wyżej)

3

Polska jako jeden z niewielu krajów na świecie wprowadził obowiązek szczepień. Ja nie chce się kłócić z innymi którzy chcą swoje dzieci szczepić - każdy ma swój wybór swoje doświadczenia i swoje przekonania ale uważam że wszyscy powinni mieć wybór w takich kwestiach który właśnie został odebrany. Inne kraje to jednak szanują.

4

Życzę ci zdrowego dzieciaka :) Pozdrawiam.

1

Informatyka. Sorki ale sam widzisz co ty się dzieje. Większość wpisów z automatu odbieram jako atak.

7

Komentarz usunięty

1

Trzymam kciuki za syna i pozdrawiam.

3

Zadam pytanie nie na temat. W jakim jesteś wieku ? Czy do was nie trafia naprawdę co napisałem ? Czy nie chcecie tego widzieć bo tak jesteście bezpieczni w swoim świecie ? Szanuje was wszystkich za wspólne kibicowanie Barcelonie i oczekuje tego samego od was, więc proszę Cie nie sil się na wywyższanie swojej wiedzy na ten temat. Ja mam z tym prawdziwe doświadczenia.

2

Oczywiście że nie chce. Tylko że mając Ospę jestem w stanie w dzisiejszej medycynie dziecko wyleczyć. A po szczepieniu zdarza się że dziecko przemienia się w rośline - nic już nie zrobisz. I masz świadomość że to była twoja decyzja.

2

I o to mi dokładnie chodzi ale spójrz powyżej - jak ludzie odbierają moje problemy ?? Wiesz jakie to jest przykre ? Ja też na początku nie interesując się tematem wierzyłem w ten system !!

4

Wytłumacze Ci tylko bo jako jedyny tutaj rozmawiasz bez uprzedzenia (przynajmniej takie odnoszę wrażenie). Kiedyś szczepionki były troszkę bezpieczniejsze. Pisząc kiedyś mam na myśli 15-20 lat i dalej temu. Od jakiegoś czasu stał się to potworny biznes. kupują całe Państwa więc produkowana jest tego masa. Co za tym idzie zaczeli dodawać do nich konserwanty (metale ciężkie) w małych bardzo ilościach - to fakt ale jednak dodają. Po to by szczepionki te nie zepsuły się będąc magazynowane. Teraz w Polsce jest obowiązek szczepienia dzieci w 1 dobie życia !! to jest chore podajemy dziecku dożylnie szczepionkę pomijając układ trawienny (czyli obronny) bezpośrednio do krwi w pierwszych 24 godzinach życia. W tej szczepionce są niestety konserwanty w minimalnych iolościach ale są. Dalej sprawa wygląda tak. Sporo dzieci rozwija się gorzej bo toksyna z krwią trafia bezpośrednio do mózgu i oczywiście sieje spustoszenie. Silniejsze dzieciaki jakoś sobie radzą ale słabsze często nie. Później nie ma odpowiedzialnych bo efekty widać dopiero jak dzieciak zaczyna źle się rozwijać w wieku 1-2 latka - nikt tego nawet nie chce powiązać. Bo kasa lubi się zgadzać !! Pozdrawiam i szanuje że normalną rozmowę.

4

Nie wciągaj mnie w to proszę Cię. Znam tą sprawe od podszewki i nie jest tak różowa jak byś chciał aby była. Poza tym mam swoje doświadczenia i znam baaardzo wiele osób które mają jeszcze gorsze.

5

Skoro twoje dziecko jest zaszczepione to czym ryzykuje w tym przedszkolu ? he ? Jakby mi umarło dziecko to nie potrzebowałbym więzienia i linczów publicznych by czuć się odpowiedzialnym za to.

2

Ja tak bardzo serio przyjacielu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?