0

No no ... Wielkie Leganes ostatnio Real z Pucharu wywaliło ;)

0

"bo Marcin ma świadomość, że pewnego poziomu sportowego nie przeskoczy. I nigdy tego nie ukrywał Zachowywał tutaj obiektywność" tiaaaaaa.

Przed każdą walką to ukrywał ;)

Chłopaku ale w sumie mnie to nie interesuje możesz sobie tam go bronić i być jego wielbicielem, moje zdanie poznałeś. Zakończmy na tym ;)

0

Naprawdę nie widzisz ? No nic trudno ... nie pomogę, nie chce mi się tłumaczyć i prowadzić jakiejś rozjechanej dyskusji na temat tego indywiduum, ale napisałem w skrócie w pierwszej mojej odpowiedzi w tym poście :)

0

Ha ha ha. Nie no trafiłeś w punkt z tym że mentalność w polityce nie ma znaczenia. XD he he. Naprawde prawdę powiedziałeś XD. W sumie on się tam nadaje XD.

0

Ale jego mentalność widoczna przez pryzmat sporu jest jak na dłoni a jednak Ci umyka ;P. Ktoś kto mówi że zniszczy przeciwnika w pierwszej rundzie i później ucieka przez tą cała rundę finalnie symulując jakieś złamanie raczej nie zapowiada się na męża stanu XD

0

Biorąc pod uwagę hart jego ducha to trochę wyolbrzymiona nadzieja że się sprawdzi ;P

1

Przecież ten człowiek to notoryczny kłamca żerujący na ludzkiej naiwności. Non stop kręci lody bazując na jakimś micie że jest mega sportowcem i obrażając innych o niebo lepszych sportowców od niego. Później błaźni się na ringu. To się dzieje non stop - czyli w każdej jego walce. Obawiam się że w polityce dopiero może mieć okazję zabłysnąć w tym co wyćwiczył na opinii publicznej od kilkunastu lat i rozwinąć skrzydła (w negatywnym tego słowa znaczeniu) ;)

2

Poszedł do Realu to z miejsca Perez mu załatwił jakąś nagrodę na start ;)

1

Pique to powinien trochę na ławie posiedzieć za poprzedni mecz. Już Lange spisywał się o niebo lepiej oczywiście oprócz tego łokcia. Przez jakiś czas duet Samuel z Langletem mógłby pograć.

1

Widać już że będzie ciężko. Jak Real będzie dawał ciała to później możemy się spodziewać takiego sędziowania i kontrowersyjnych decyzji. Wątpie by Real aż tak był słaby by nawet sędziowie nie pomogli jak w ostatnim sezonie.

0

Oczywiście ale Messi nie należy do świętoszków. Niestety wśród tylu talentów które posiada to jedna z jego wad ;)

4

Mi dzisiaj podobał się i Vidal i Arthur. Jak dla mnie egzamin zdali. Langlet oczywiście postać tragiczna ale nie jestem do końca przekonany czy zrobił to celowo. Nie mniej jednak czerwo musiało być i koniec. Najbardziej jednak irytował Pique. TO jego mecz i to w negatgywnym znaczeniu (o dziwo bo Langlet był murowanym faworytem ;))

1

Iniesta porafił się wkurzać ;)

0

A za to z gadaniem zawsze dobrze stał :) ... masz sporo racji ;)

0

Inieste jeszcze bym widział jednak ;)

0

Langlet faktycznie zawinił i czerwo zasłużone. Ale myślę że jednak to nie było celowe, po prostu troche zbyt wysoko łokcie trzymał ...brak doświadczenia zapewne. Bardziej mnie irytował dzisiaj Piquet. TO był niewątpliwie jego mecz. Dobrze że wyrównał przynajmniej ;)

0

A według mnie przy bramce zawinił trochę Valverde bo powinien od razu wpuścić Umtitiego. Linia obrony to podstawa a on myślał że dociągnie do przerwy Busim.

0

Nowe nabytki z aspiracjami do 1 jedenastki. Dzisiaj sporo się wyjaśni ;)

1

I tak jest przekarmiony :P

4

Troche to śmieszne, bo wygląda jak brak profesjonalizmu u sakutów reprezentacji. " O Barca go kupiła widziałeś? No pewnie jest dobry chyba przeoczyliśmy ... pisz mu powołanie " ;)

15

Valdes był spokojnie w TOP 5. ale fakt Niemiec jest przekozak teraz.

3

Jaki pazur chłopaku ? chyba kurzy ;)

0

Widać jak cie lajkują nawet w tym wątku XD. Dalej to ty się ośmieszasz XD.

0

" Tyle rzeczy już przewidziałem odnośnie Valverde i Ivanka, i tak się właśnie dzieje co widać w meczach, że powinniście zapaść się pod ziemię ze wstydu"

Kto jeszcze powinien zaść się pod ziemię ?
Valverde ?
Enruque ?
Poprzedni trenerzy Ivana ?
Trener reprezentacji Chorwacji ?

Kto jeszcze powinien zapaść się ze wstydu przed tobą ?

A może Xavi który ostatnio udzielił wywiadu że Rakitić jest jednym z najlepszych pomocników w historii Barcelony ?

Pomyśl troche to nie boli ;)
Później możesz się ośmieszać jeśli dalej nie skumasz.

0

he he ehh bo ostatni mecz miał słaby to szampana otwierasz ? Po ostatnim jego sezonie który był wyśmienity ?? szkoda na Ciebie dyskusji chłopaku. Napisz do zarządu czy tam gdzieś że Varverde i Ivan się nie nadają i zgłoś swoją kanydature na trenera najlepiej od razu :) Może Ci coś odpiszą i Ci coś zaświta w głowie ? Kto wie ?

1

JA tam lubię McGregora XD. Niezły z niego aparat :)

2

Perfect - "Niepokonani" ma też dobry tekst.

0

Jak na prawdziwego mistrza przystało, będzie tam gdzie być powinien z czystego szacunku. Ciekawe czy Krystyna będzie równie czysta jak Modric wygra ;)

0

tak tak :) coś jeszcze o mnie wiesz czego ja nie wiem ? :) Nie muszę go lubić a chyba Ciebie to bardziej chyba boli niż mnie XD. Szanuj sobie kogo chcesz ja tam się z niego śmieje bo mam do tego prawo. Z nienawiścią nie ma to nic wspólnego.

7

Gdyby Krystynę tak wszyscy traktowali po jego symulacji jak on potraktował wczoraj przeciwnika to chłopak już dawno by był łysy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?