sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z RSSS jednak na obronie lepiej radził sobie Robrto. Semedo grał straszną kaszane w tym meczu. Roberto niby też ale chyba ciut lepiej.
0
Ja tam z dystansem podchodzę a pińcet łykam jak pelikan :P
0
Po prostu przekraczają kolejne granice do momentu aż ludzie się tak wk...wią że to przerwą - wiadomo jak ;)
0
Zawsze to robili i robić będą. ;) Polityka to syf nieważne kto tam siedzi.
0
no tak ale jak sam zuważyłeś - odstawia cyrki ;)
3
Ale Żabki właśnie zarabiają i to dużo więcej dzięki tej ustawie. Jako sklepy małopowierzchniowe mogą zbijać kokosy jak konkurencja pozamykana. Nawet się reklamują w mediach że oni jako jedyni otwarci w niedzilę więc faktycznie dziwny Pan ;)
0
Poza tym kibicu Realu to nie było nawet brutalne wejście. Po prostu impet był duży i Ramos się obs. .. ał. Zanim doszło do kontaktu już latał w powietrzu łapiąc się za nogi :). Wcześniej zachował się jak burak podnosząc na siłę Suareza którego faulował oczywiście łokciem to już jego znak rozpoznawczy. Mi się akcja Messiego bardzo podobała :)
27
Pod stołem siedział ;)
4
Tak powinno się im pokazywać miejsce w szeregu jak ktoś przegina. Nie lubie brutalnej gry ale mi Messi wtedy zaimponował ;)
0
Ja się bardziej boję co niektórych zespołów la-ligi niż fazy grupowej LM.
29
Wyleczył kontuzje może wracać na trybuny ;)
0
ha ha. super. Nam się upiekło a w Madrycie -2 XD
1
A mi się wydaje że to bardziej Busi ruszył ich trochę
6
To żę z nimi grał to troche za dużo powiedziane ;P
1
Z Rafinią
4
Serio nie wiesz ? kantor ?
0
Skąd to wiesz ? Może wyjdzie Rafinia, Vidal, Langlet + Munir ? Wszyscy oni są powołani !!
0
Niektórzy muszą narzekać ale nie byliby w stanie wskazać kogo pozostawić na trybunach zamiast swojego faworyta.
0
aa ok :)
1
Reklama fify 19
https://www.facebook.com/Cristiano/videos/2140048206269380/
Zastanawia fakt że nie ma tam Messiego. Ciekawe czy jest to spowodowane tym że Messi nie ma z nimi jakiejś umowy czy może Krystynka zażyczyła sobie by go tam nie było (wiadomo Ronaldo to ich twarz ostatnio). Dziwne bo bądź co bądź Messi to najlepszy piłkarz. Na pewno przyciąga potencjalnych dzieciaków do kupienia.
1
A pieluchy założyłeś ? XD
1
Jeszcze 5 lat i będą krzyczeć tysiaka
0
No ale skoro w jednym miejscu pobiera z taką prędkością to znaczy że JEGO Internet jest szybki. W innym może pobierać wolniej ale z powodu drugiej strony bądź ... szybciej. Więc może być tylko lepiej ;)
1
Nie Królowa Bona czasami ?
0
Nic nie wiemy więc lepiej brać z życia co najlepsze i kierować się wrodzonymi instynktami, nie robić krzywdy nikomu i tyle.
1
"Najbardziej dobija mnie widok dziewczyn, które jeszcze nie skończyły 18lat, a już paradują dumne z brzuchem, wrzucając po narodzinach masę zdjęć z podpisem "happy mom". Zaślepione, nieświadome niczego"
a kim ty jesteś że wiesz że są zaślepione i nieświadome niczego ?
Wiesz że kobiety dojrzewają szybciej niż chłopcy ? Natura chłopie. Każdy decyduje o swoim losie a SWOJE macierzyństwo to SWÓJ los.
2
Połuż się koło jakiejś ładnej laski i ją obejmij to się dowiesz skąd bierze się chcica na podtrzymanie gatunku XD
0
Być może ogromna chęć do podtrzymania gatunku bierze się po prostu z feromonów ;)
1
he he he dobre. Nie zuważyłem tego X] Nawet nie trzeba go orać sam się zaorał ;). Zaprzeczyć sobie w jednym wpisie. no no
2
Z przeziębieniem się chodzi tylko po zwolnienia ;) ... to taki dar od losu troche ;P