sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Za nierealnymi marzeniami tak.
4
Bez przesady Modric Pogbe nosem wciąga.
10
Masochista. Drugi Denis.
0
Już sam fakt od kogo dostał zielonego wiele tłumaczy.
41
Ha ha, Rakitic non stop swoją postawą i zachowaniem zamyka (dość skutecznie) japy jego hejterom ale i tak zawsze znajdzie się ktoś kto przebije głową metr mułu i zejdzie jeszcze niżej ;) ... to jest żałosne.
0
Nie mówię że gra kombinacyjna była jego bolączką tylko że mogła zabijać jego największe atuty (być może stąd ta nieskuteczność własnie) ;). Jego pasją na pewno jest ten sport i na pewno zafascynował go Guardiola i jego podejście do taktyki. Nauczył się czegoś nowego w wieku 30 lat, ale być może negatywnie wpłynęło to na jego naturalne atuty.
0
Sorki za niezrozumiałą pisownie powyżej - pisałem z telefonu w pośpiechu ;)
0
Myślę że to celowe ;)
2
dla wyluzowania przed losowaniem ;)
https://www.facebook.com/crampebenraide/videos/227528667942506/UzpfSTEwMDAwNDQ4MTgyMzkzMToxMDMxODA3MDA2OTc4Njg0/
0
Ja dla przykładu teraz to nawet go lubię, bo jest śmieszny i dużo memów z nim idzie. Ale jak trenował Real to tak mnie wk .... ał że zacząłem poznawać swoje drugie oblicze ;)
0
Tak chcę tylko zauwa żyć że być może nauczył się za Pepa lepiej taktyki ale być może to też zabiło w nim ta naturalna dzikość i flow. Oczywiście to tylko moje przypuszczenia. W Arsenalu mysal jak minąć wszystkich i wpakować efektywna siate a Barcelonie jak zwiazac 4 obroncow dla Xaviego Iniesty i Messiego.
2
Ale w Arsenalu wymiatał niemiłosiernie.
52
Przełożone ? .... kurka ale to godzi w nas a nie jest z naszej winy. Powinien być walkower jak nie są w stanie przygotować stadionu.
1
Dobre XD. Później możesz dodać ... a jednak kogoś brakuje he he
1
Jak pies na ulicy prubuje popychać psa też jest niesmacznie ;). Większość ludzi rodzi się w zgodzie z natura i homoseksualiści są raczej odpychający (dla jasnosci lesbijki według mnie też). Ogólnie uważam że miejsce na miłość jest w zaciszu domowym czy chodzi o homo czy o hetero ;).
3
Może "projektują" nową chorobę co by zarobić na szczepieniach ;)
0
Masakra zastanawiałem się zawsze czy to przeróbki w Photoshopie czy faktycznie istnieje taki syf.
14
Kurde widać że go lubią - co ten koleś ma w głowie że odszedł :(. Mogliśmy mieć mega pakę z nim
0
Też tak trochę o tym pomyślałem. Ale Paco jak przyszedł to przez cały sezon miałem wrażenie że po prostu presja go zjadła - on się prawie bał grać.
0
Może i tak ale myślę że presję wywarł by o wiele większą na gryzoniu niż Paco czy Munir. Charakterny jest ;)
0
Kurcze opychamy Paco, zostaje Munir. Trochę słabo z tym zamiennikiem dla Suareza. U białych też szukają 9 wiątki na ławe. I tam trochę się mówi o Aspasie. Kurcze to nie byłoby takie głupie jakby taki Aspas przyszedł do nas. On sporo strzela brameczek - ma do tego nosa i jest ograny La lidze.
0
"Zobacz ile zarabia się w tych krajach a ile u nas ok ? " - dlatego to właśnie u nas jest o wiele bardziej potrzebne ;). Wszyscy się tak wychowaliśmy (bez pomocy państwa). Ja jestem starszym człowiekiem więc wiem o tym. Ale gadanie jednak że to są złe programy socjalne jest moim zdaniem przykryte zwykłą nienawiścią do PIS'u i tyle. Wiesz co mnie zastanawia? W tym roku urodziło mi się 3 dziecko i mam wrażenie że ludzie zamiast gratulować to szczują pod kopułą teksty że urodziło się dla kasy. To jest problem całego społeczeństwa i podziału który zgotowała nam władza. Troche obiektywizmu kolego.
0
Czyli w Norwegii, Belgii, Szwecji czy w Niemczech ludzie juz muszą mieć niezla sieke w głowie z powodu tej roszczeniowości do biednych matek które tyle "ich" kasy wydębiły bezprawnie na potomstwo.
0
Posiadanie Ferrari a potomstwa to dwie różne sprawy. Właśnie dlatego że nie jesteśmy tak bogaci jak zachód te programy socjalne są tak dobre. Razi Cie że matka dostnie od Państwa troche groszy bo chcesz mieć ferrari ? Ot małostkowość typowa dla zawistnych. Nie jestem zwolennikiem Pisu dla jasności (przez mieszanie wiary dop polityki). Ale to im się udało - pomoc dla ludzi którzy żyją "od dechy do dechy", ciężko charują i też płacą podatki i są odpowiedzialni za swoje dzieci które później będą stanowić o tym kraju. Dla przykładu teraz wszyscy trąbią że benzyna drożeje i to efekt 500+. Przypomne że za PO benzyna też przekroczyła grubo ponad 5 zeta a nie było takich programów socjalnych.
1
Cały cywilizowany zachód ma takie programy. Ba dostają taka kasę że w zasadzie nie muszą pracować jak się dziecko urodzi przez dluuugi czas (kobiety) . Tylko u nas to ludzi wk...wia. Szczególnie tych którzy dzieci oczywiście nie maja. A najśmieszniejsze jest to że jak nie mieliśmy tego typu zasiłków to wszyscy wskazując właśnie tego typu zachodnie rozwiązania o tym marzyli mówiąc że jesteśmy 100 lat za murzynami. Ludzie ogarnijcie się, w naszym kraju i tak się ciężko żyje. Nie wszyscy to alkoholicy przepijający kasę na dzieci. Założe się że wielu z tutejszych lekkoduchow jak dorosną i im się dzieci urodzą to zmienia podejście do tematu.
0
On się nie podda nawet jak mi emerytura zaświeci w oczy. Młody talent XD. Ktos mu kiedyś krzywdę takimi tekstami wyrządził.
0
No właśnie w kontekście samych zawodników drabinka musi być adekwatna do tego co dają drużynie. Nie jestem obrońca Messiego i jego domniemanych wałków podatkowych dałem go tylko jako przykład bo jest najlepszy i zarabia a najwięcej. Ale coś czuję że ty jesteś jego srogim hejterem bo co drugi komentarz wchodzisz w jego (twoim zdaniem) chciwość.
2
Hemoroidy w krzyżu ? O stary nie chce sobie nawet tego wyobrażać ;)
0
Jest coś takiego jak drabinka płacowa która musi być adekwatna. Jakby nawet Messi chciał zrezygnować o połowę z hajsu to nie bardzo by to pykło - tak myślę. Wszystko mogło by się wtedy posypać. Rynek to poustawiał i trudno to ruszyć.
0
W zasadzie dalej nie ma ;)