sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Jeszcze nie ma żadnej wyjątkowej cechy XD. Kurde co za farciarz. Taki slaby piłkarzy a non stop 1 skład u każdego trenera i w reprezentacji. Ci wszyscy trenerzy to się kompletnie nie znają ;)
2
Kolego proszę cię ;) Jest sobota mam w d... pie ortografie. Wole się za wami przemyśleniami podzielić .. wyluzuj. Nie staniesz się głupszy jak przeczytasz z błędem XD
0
ha ha ha. Stary ja już się nie naucze ;) A na pewno nie w sobote o 2 - giej w nocy. Ale czujny jesteś - trzeba ci to oddać :) . Specjalnie dla ciebie poprawiłem XD
0
NO kurde 85 ... daj spokuj. 38 mam na szkle ;)
1
DO niczego nie pije oprócz lustra .. może nie bimber ale wystarczy XD
8
Wiem, Ale Cruiff to nasz ikona. Coś więcej niż doskonały piłkarz. Od niego filozofia się rozpoczeła
0
Myślicie że Messi przyćmi Johana Cruyfa jak powiesi buty na kołku ? Jako legenda Barcy oczywiście
0
Nikogo nie wysmiewam. Przeczytaj uważnie co napisalem. Ludzie utwierdzają go w tym jak zatraca karierę. Marzenia są ważne ale, ale trzeba wiedzieć kiedy sobie odpuścić by nie stracić wszystkiego. Mi będzie bardzo przykro czytać informacje za kilka lat że Sergi kończy karierę bo mu nie idzie w jakimś beniaminku 3 ligi. Ci ludzie którzy teraz dopingują go by się nie poddawał nawet nie zadadza sobie wtedy trudu by przeczytać taka informacje. Obym w tym prypadku się mylił ;)
0
To jeszcze nic. Czcibór dla przykładu ;P
0
Akurat Maradone widzialem na żywo chłopcze. Wiem że teraz jest dużo mediów i dzieciaki zasłaniają się Youtubem ale czasami warto posłuchać starszych. Bo mówiąc że ktoś się kompromituje samemu łatwo zoststac skompromitowanym. Poczytaj książki przejzyj artykuly poświęcone temu bramkarzowi. Świat nie kończy się na Massim i Ronaldo ;) ale wiem .. ich widziałeś a tamtych nie XD. Apropo yt. Myślę że nie ma zbyt wielu filmów z Yaszynem i komplikacjami jego interwencji więc twój główny argument pada w przedbiegach
0
Jedno Pytanie. Czy sądzisz zę Maradona i Pele są jedni z nalepszych piłkarzy w historii ? ... ;) Niech to Ci da do myślenia XD. Panie specu od kompromitacji
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Na tym forum to nic nie znaczy koleżanko ;). Przepraszam jednakże że nie zwróciłem uwagi.
0
" O gustach się nie dyskutuje" i kto to mówi XD? ha ha ha. Sam założyłeś wątek obgadując czyjś gust.
0
Typie a to trzeba było by znać Einstaina aby wiedzieć że był jendym z najwiekszych naukowców? To tak apropo kompromitacji XD
5
A według mnie oba gorsze :)
10
Lew to nie jest aż tak nietypowe imię. Jest słowiańskie stare i kiedyś było bardzo popularne. Poza tym kojarzy się z potężnym zwierzęciem. Są o wiele dziwniejsze imiona ;). Jak dla mnie spoko imię. Nie słyszałeś nigdy o chyba jednym z najlepszych bramkarzy wszechczasów - Lwie Jaszynie ?
0
Pozdrawiam :)
0
Można też żyć marzeniami i przebimbać swoją kariere. Czasami wszyscy to widzą a sam zainteresowany brnie w mrzonki jak masochista. Najgorsze w takim oresie są własnie osoby które nie powiedzą mu prawdy prosto w twarz.
0
Bojan był lepszy od Sergiego i nie poradził sobie. Naprawde można to posklejać w całość i podjąć rozsądną decyzję ;)
0
Dokładnie - zobaczymy - nic innego nie pozostało do powiedzenia. Decyzję podjął. Mi go po prosty szkoda.
0
Naprawde nie jesteś przewidzieć jak potoczy się jego kariera ? :) Ejj no bez jaj takie przypadki my przerabiamy co roku od zawsze chyba :) Piszesz że kibicujesz od 2006 roku to chyba jesteś w temacie prawda ?
2
Z tago co tutaj piszą to jego decyzja - zarząd zochował się fer a trener - no cóż powiedział że da mu szanse i pewnie da w jednym czy dwóch meczach w pucharze z jakimś 3 ligowcem. No super - naprawdę :)
0
Ale to też dowodzi faktu że stracił swoją szanse - nie oszukujmy się. Nie ma znaczenia czy sie nie sprawdził czy nie grał z powodu kontuzji. Czas przeciekł mu przez palce i teraz można juz tylko ratować swoją karierę a nie żyć marzeniami - "Bo kiedyś to ze szkółki wyszło złote pokolenie" - on się nie załapał - przykro mi. Roberto załapał się w ostatniej chwili i jest to swego rodzaju ewenement. Po pierwsze dużo zawdzięczał Lucho który stawiał na niego niemiłosiernie kosztem innych - po drugie miał rok konia. Przez chwile wszyscy stawiali go nawet na równi z naszymi mega gwiazdami jak Xavi Iniesta - Busi czy Messi. Oczywiście Roberto nie jest aż tak dobry ale na tych dobrych falach się już utrzymał. Naprawde myślisz że tak potoczy się najbliższa przyszłość Sergio ? :)
0
Jego ostatnia szansa była jakieś 3 lata temu ;). Niestety jej nie wykorzystał - tak trudno to zrozumieć ? Czasami trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść - tutaj niestety - pokonanym. Świat nie kończy się na Barcelonie.
0
A kiedy tak się stało ? że pół składu w pomocy złapało kontuzje i ile to trwało ? Przypomnę Ci że jest jeszcze Alenia który jeszcze jakieś szanse ma. Troche logiki wystarczy by zrozumieć że własnie niszczy swoją kariere chłopak. Nawet jakby taka sytuacja miała miejsce (z tymi kontuzjami) To będzie to - podejrzewam - najgorsze kilka meczy w jego życiu. Bo prasa go zniszczy po złych wynikach a co idzie dale i kibice też go zniszczą. Niestety tak to działa.
0
A co cie to za przeproszeniem obchodzi? Nie jestem osobą publiczną i nie piszą o mnie w gazetach. Wybrał ścieżkę bycia zapchajdziurą w wielkim klubie i nie można tego skomentować według ciebie bo co ? Bo tak mówi jakiś "Mały Veb" ? A kim ty niby jesteś ż? Poza tym gdybyś zdjął klapki z oczu to może zauważyłbyś w mojej wypowiedzi fakt że chce dla niego troszeczkę lepiej niż banda oszołomów dopingująca mu w rozwalaniu swojej kariery. Koleś ma 23 lata za rok będzie miał 24 i CAŁY ROK siedzenia na trybunach. No fajnie życzysz swojemu idolowi. Po tym okresie dalej będziesz go niszczył dopingując by dalej siedział na trybunach w Barcelonie ? No niby loża honorowa ;). Wiesz gdzie on wyląduję jak będzie tak postępował i słuchał takich romantycznych "wielbicieli" ? W drugiej lub 3 lidze Hiszpańskiej przy dobrych wiatrach.
0
Tak Inter i PSV objadą nas po 2 razy. Na pewno tak będzie ;)