sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ta bo Veratti pokazuje co edycja LM jaki jest wybitny. Jakby przyszedł to by się unas do składu nie przebił. Wybitny na ligę francuska ;)
8
Tu połowa la rambli tego nie widzi :) dla przykładu - komentarz liama niżej.
0
Oj ludzie ludzie. Szydera z grzybków które już używali indianie kilkaset lat temu i z powodzeniem leczyli nimi ludzi a podjarka dopalaczami (nie mówię bezpośrednio do ciebie tylko ogólnie o młodzieży dzisiejszej)
0
Może to zależy od organizmu (te minimum 30 o którym słyszałeś) Ja w takich sprawach zawsze byłem ostrożny a grzybki kopaly już po pierwszej 20 stce ;). Poza tym jeździłem po nie w Bieszczady tam rosną mocne troszkę wyżej niż u nas tnz u.mnie ;)
0
Miałem. W moim przypadku doswiadczenie bylo dość mistyczne i duchowe. Chalycynacje były ale nie jakieś straszne, zawsze jednak ostrożnie do tego podchodziłem. Maks to 50 sztuk ale dawkowanie pi 20 co godz. Po wszystkim czułem się duchowo oczyszczony. Musiałbyś chyba spróbować jednak aby zrozumieć jak.piekne jest to uczucie ;)
0
Ogólnie według mnie substancje pochodzenia roślinnego nie są tak drastycznie zle dla organizmu jak produkowane chemucznie extasy lsd czy czy w dzisiejszych czasach dopalacze. Ale oczywiście że wszystkim można przegrać.
0
Nie dziwię się po twojej wcześniejszej wypowiedzi. Tak jak pisałem by właściwie cos ocenić trzeba mieć z tym doświadczenie.
0
Przesadzasz, ale rozumiem twoje obawy przed nieznanym (pisałes że nie prubowałeś).
http://m.newsweek.pl/wiedza/nauka/grzybki-halucynogenne-i-psylocybina-antidotum-na-depresje,artykuly,401406,1.html
Tak ostra wypowiedź jak twoja powinna wiązać się jednak z jakimkolwiek doświadczeniem.
1
He he .... dobre :)
0
No ja mam gorsze doświadczenia niestety. Internet mam na telefonie że znaczkiem H - nie wiem co to za szybkość ale reszta działa bez zarzutu. Poza tym wkurzony zaistniałym faktem poczytałem opinie o tej aplikacji i co druga osoba ko...wi równo na tą apke ;)
0
A moim zdaniem Rakieta w tym zespole to koleś zaraz po Messim, Jak go sprzedamy to wszystko się posypie.
0
On nie jest drobnej postury ;) ... chociaż faktycznie takie wrażenie można odnieść
0
Jakby jeszcze na ławie siedział Dembele ... ;)
1
Z tym nc+ go to trochę napompowane sprawa. Chodzi to jak krew z nosa w wczoraj Barcelonę udało mi się odpalić dopiero na 2 połowę cały czas błąd nr 3121 czy jakoś tak. Masakra
1
Na takie praktyki to paragraf powinien być.
1
I zrobić sztuczne oddychania w metodą usta-usta ;)
2
Nie tak spokojnie. Jakby dłużej gol nie wpadał to zaczęła byś się nerwowa. To była już 65 minuta. Widzieliśmy już jak takie nerwowy się kończą. Różnica klas nie pomaga wtedy :(
0
Mecz był genialny 3 brameczki. Nie daliśmy im oddać ani jednego strzały chyba. Jeszcze słupek poprzeczka ale kolega poszedł spać. No dobre to. :)
2
Mecz kozacki. Roberto grał w pomocy ale nie błyszczał później zszedł na obronę i zamiatal ładnie. Suarez wciąż szuka formy ale reszta to zagrała prawie perfekcyjnie.
0
To jednak troche kwas dla Roberto :/
0
ha ha ha co racja to racja :)
0
dokładnie kolego ...w punkt ;)
4
Messi to jednak wariat jest :)
0
Czy na oficjalnej stronie barcy będzie dzisiejszy mecz do obejrzenia online tak jak ostatnio był ten z boca ? Pozdrawiam wszystkich ;)
0
Czy na oficjalnej stronie barcy będzie ten mecz aby luknac online tak jak był ostatnio ten z boca ? Pozdro i VeB
2
No to już wszystko wiemy. Nie ma co oglądać nawet.
0
Teraz to ja go nawet lubię ;)
0
Za to Krysie pewnie duma rozpiera że biali bez niej dają ciała ;)
0
Messi już nie ma tego ognia w nogach (żeby grać na szpicy) chociaz drybling pozostał ;)
0
To było magiczne pokolenie ;)