sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
Aha. Bo nie mamy w klubie lekarzy .... ale czekaj może Gomes ich przekupil X]
1
Zbijanie gorączki to najgorsza głupota powielana przez wszystkich. Co to jest gorączka ? Ciało podwyższa temperaturę przez co wybija wirusy które je toczą. Sam sobie odpowiedz czy chcesz przerwać ten proces ;)
8
"Denis Suarez nie zagra o superpuchar hiszpanii" No to już po nas :). Po ci pisać głupoty i tak by nie zagrał.
0
Jak Malcom się okaże lepszy to co zrobisz jak nic nie zrobisz ? ;) Ja go rozumiem ale zamiast się niepokoić to to jest moment na pokazanie jaj wszystkim co w niego wątpią i tyle. Musi udowodnić (w końcu) że gra u boku Messiego mu się należy.
3
Spokojnie mógłby. Te wychwalanie go pod niebiosa tutaj jest żenujące. Jaki on nie związany z nami i jeszcze to dna ma. Myślenie zyczeniowe tutaj jest przeogromne u ludzi.
2
Myślę że koledze chodzi o zgony spowodowane wyniszczeniem organizmu przez zeżarcie lub spalenie zioła :). Po alku takie są często. Po maryśce nie ma odnotowanego ani jednego przypadku. No chyba że podają w TVN'ie. Ostatnio był u nich taki clickbait ;P
edit: o znalazłem -
https://www.tvn24.pl/poznan,43/palila-marihuane-trafila-do-szpitala-14-latka-walczy-o-zycie,767819.html
Niezły rynsztok dziennikarski
0
"kolege" ci to podrzucił powinieneś za jajca na drzewie powiesić ;)
1
Coś porządnego to trzeba se samemu wyhodować ;) wtedy jest pewność.
0
Wylądowałes w szpitalu ?
0
Ja tam bardziej wierzę Carvajalowi teraz niż wcześniej ;)
0
Pamiętasz Raula? To był jednak kozak piłkarski. A jeśli chodzi o charakter to poziom Puyola - nie do osiągnięcia dla wielu - więc może być dla innych spokojnie wzorem ;)
3
Alcatraz ??? ;P.
1
Teraz już może być szczery X]
5
Jest takie przysłowie - nie dla psa kiełbasa ... ;)
0
Dostał kontrakt i miał wakacje w Katalonii.
5
Mina - "Blaugrana wycenia stopera na 40 milionów euro" i to mi się podoba ale i tak bym wolał aby go wypożyczyli ;)
0
Też tego nie rozumiem. Kolega jest u nas już od dawna i dość fajnie się z nim gada. Nie wiem do czego pijesz.
2
Teraz jak Monchi bedzie się starał o gracza to dostanie od razu cene jak Barcelona - na wszelki wypadek :P
0
Ależ ja mu niczego nie odmawiam (Ronaldo) - opisuje go bo chce CI nakreślić że ten transfer wcale nie był zaskoczeniem ;)
0
Tak można próbować nowych wyzwań ale musi być odpowiedni projekt szyty pod gracza tej klasy - to proste jak drut. Obawiam się że Inter jest za cienki bolek i tyle.
0
Krystyna to gadała takie pierdoły tylko po podwyżkach. Później coś źle poszło dziwny transfer za mało aplauzu i od razu była obrażona. Proszę CIę to dwie różne osobowości. Messi jest bardziej zrównoważony co widać na pierwszy rzut oka jak tylko się odzywa do kamer.
0
Ale skąd u ciebie takie myślenie że nic Cie nie zdziwi. Cristiano non stop pierniczył że chce odejść - co okienko w zasadzie więc żadne zaskoczenie. Neymar jak tylko się zaczął cyrk wokół PSG to milczał czym dawał wszystkim do zrozumienia że jest coś na rzeczy. Wymieniłem te tansfery bo zapewne do nich pijesz mówiąc że nic cię nie zaskoczy. Messi nigdy nie pozostawił nikomu śladu wątpliwość co chce robić i gdzie chce być. Jak dochodziło do rozmów o transfer to jedyne co mówił to emerytura w Argentynie. Oczywiście masz racje że Juve ma trudniej niż PSG co nie zmienia faktu że rządzą i dzielą ;)
0
Ale pomysl troszeczkę. Idąc do Interu byłby skazany (przy całym szacunku do jego geniuszu) być w cieniu swojego największego rywala. Toż to tak głupie posunięcie że aż by mi go szkoda było. W tej lidze rządzi Juve jak psg we Francji. Jeden pilkarze nie zmieni tego
0
Ale ja się nie zdziwie jak pójdzie do Chin za parę sezonów. Mówię konkretne o tej sytuacji na ten moment
1
Kolego nie spodziewałem się po tobie takich herezji ;). Chyba transfer Krystyny już na was dziwnie zaczął oddziaływać. Ewidentnie oderwales się od rzeczywistosci ;) Messi to nie Krystyna. Juve to nie Inter i tyle w temacie.
2
A ja bym się nie śmiał - wydaje mi się że to bardzo możliwy scenariusz.
0
I jeszcze Rakieta ... Messi też umie ;)
4
Też out. Już w poprzednim sezonie nie było miejsca dla niego a co dopiero teraz.